Вечният спор - мъже vs жени

Забавни снимки, интересни разкази, вицове, трикове и всичко свързано с доброто настроение.
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
mi6ko_pi
Напреднал
Напреднал
Мнения: 476
Регистриран: 01 авг 2008 23:35
Skype: mi6ko_pi1
МПС: Mercedes 230 CE
От: Стара Загора
Име: Най-голямия !!!
Контакти:

Re: Вечният спор - мъже vs жени

#16 Непрочетено мнение от mi6ko_pi » 07 авг 2008 21:11

това че повечето мъже са свикнали да им слогувът и немогат нито да готвят нито да чистят не означава че всички са така аз от 3 години се мъча да се справям сам макар и да живея с наште :) но и при жените е така :? моята приятелка неможе нито да готви ното да пере на ръка ( с пералня може ако има кои да и изнесе дрехите щото и тежали ) а да не споменавам за чистене ЦИТИРАМ Я : има си хора за тая работа бе милооооо :x :) добре че нямам сериозни намерения :lol:
Изображение

Харесва ти да бъдеш с големи тарикати, които карат Ферари, Бентли или Богати. В главата ти са само ляти джанти от платина, злато и диаманти. Виждам те в скъпи коли, а в морето с яхти на които пияш ДЖИН, ЕГАТИ. Харесва ти да се правиш на ВИП-ПЕРСОНА и да си говориш два часа по телефона. В дискотеката разходчица, пак показваш походчица и искаш да те черпя водчица. От толкова мислене стана увисване. Влизам у кен***а и се чудя и се мая, д**ба мааму да сер***, пик*** или да чертая. Сам не е редно и от джоба скубе, знам че не е редно ама ми е убаво бе .... Поселедната ми каза МАЙСТОРЕ, БОГ ЛИ ТЕ ИЗПРАТИ ?

Потребителски аватар
dsuzunov
VIP потребител
VIP потребител
Мнения: 5794
Регистриран: 25 яну 2008 17:52
МПС: Опел Мерива 1.4 Z14XEP
От: Пловдив
Име: Димитър

Re: Вечният спор - мъже vs жени

#17 Непрочетено мнение от dsuzunov » 07 авг 2008 21:22

Ние,от поколението на 60-70-те години имаме едно голямо предимство с факта,че сме минали през казармата.Там аз се научих на всичката домакинска работа,там се научих да поемам отговорност за действията си,там ми бе поверена машина,за която съм се грижил.
С две думи,там човек се подготвя за изненадите в живота.За доста хора,казармата е загубено време,но за мен не е така.
Сега,след 20 години семеен живот,със съпругата ми така сме си свикнали,че понякога се хващаме,че мислим едновременно.А относно домакинската работа...мога всичко и го върша понякога.
Изображение

Потребителски аватар
ogi
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 7110
Регистриран: 04 авг 2007 20:43
МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

Re: Вечният спор - мъже vs жени

#18 Непрочетено мнение от ogi » 07 авг 2008 21:28

Айде да не намесваме казармата в темата. Това е широка друга дискусия. Аз лично съм служил в МВР-войските (Жандармерия) и се уволних сержант (бил съм в полицейската школа в Пазарджик) и имам какво да разправям също (само отлагаме да му се не види :twisted: ). Наистина в казармата човек се променя много и само към полезни неща за живота, но единственият начин по който се свързва това с жените е самотният живот там :D
Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател.
Изображение
ex A6 AKN MTИзображение
__.A6 BAU ATИзображение

Потребителски аватар
dsuzunov
VIP потребител
VIP потребител
Мнения: 5794
Регистриран: 25 яну 2008 17:52
МПС: Опел Мерива 1.4 Z14XEP
От: Пловдив
Име: Димитър

Re: Вечният спор - мъже vs жени

#19 Непрочетено мнение от dsuzunov » 07 авг 2008 21:31

С две думи,там човек се подготвя за изненадите в живота.
Това имах в предвид.
Изображение

Потребителски аватар
Ilyan
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 959
Регистриран: 07 ное 2007 10:07
Skype: ilyan-f1
МПС: ex. Leganza
От: София

Re: Вечният спор - мъже vs жени

#20 Непрочетено мнение от Ilyan » 07 авг 2008 21:33

Защо трябва да е мъже срещу жени? Дори и да има победител, какво печели? Мъж и жена не са ли двете половинки на едно цяло?
Изображение

Потребителски аватар
dsuzunov
VIP потребител
VIP потребител
Мнения: 5794
Регистриран: 25 яну 2008 17:52
МПС: Опел Мерива 1.4 Z14XEP
От: Пловдив
Име: Димитър

Re: Вечният спор - мъже vs жени

#21 Непрочетено мнение от dsuzunov » 07 авг 2008 21:35

Защо трябва да е мъже срещу жени? Дори и да има победител, какво печели? Мъж и жена не са ли двете половинки на едно цяло?
В крайна сметка,след толкова лакардии,достигнахме до истината.
Изображение

Потребителски аватар
Darlin`
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3284
Регистриран: 14 май 2008 12:17
МПС: BMW 530xd GT
От: Пловдив

Re: Вечният спор - мъже vs жени

#22 Непрочетено мнение от Darlin` » 08 авг 2008 09:46

mi6ko_pi написа:това че повечето мъже са свикнали да им слогувът и немогат нито да готвят нито да чистят не означава че всички са така аз от 3 години се мъча да се справям сам макар и да живея с наште :) но и при жените е така :? моята приятелка неможе нито да готви ното да пере на ръка ( с пералня може ако има кои да и изнесе дрехите щото и тежали ) а да не споменавам за чистене ЦИТИРАМ Я : има си хора за тая работа бе милооооо :x :) добре че нямам сериозни намерения :lol:
С една дума - твоята приятелка е МЪРЗЕЛИВА. И аз "не можех" :wink: , щото имаше кой да го върши (майка ми). Е, помагала съм с това онова, даже доста, ама ... но сега когато изведнъж се озовах сама с друг човек и домакинството разчиташе на мен главно (и той може почти всичко), но все пак аз съм жената вкъщи, и доста бързо се научих да мога всичко. Единствено не ми е особено приятно да боравя със сурово месо. Само с пилешкото нямам проблем :oops:
Преди - Daewoo Lanos`98 1.4

Потребителски аватар
Darlin`
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3284
Регистриран: 14 май 2008 12:17
МПС: BMW 530xd GT
От: Пловдив

Re: Вечният спор - мъже vs жени

#23 Непрочетено мнение от Darlin` » 08 авг 2008 09:47

dsuzunov написа:
Защо трябва да е мъже срещу жени? Дори и да има победител, какво печели? Мъж и жена не са ли двете половинки на едно цяло?
В крайна сметка,след толкова лакардии,достигнахме до истината.
Че е така, така е!
Но темата се започна от това коя половинка се справя с повече неща в живота.
Преди - Daewoo Lanos`98 1.4

Потребителски аватар
dsuzunov
VIP потребител
VIP потребител
Мнения: 5794
Регистриран: 25 яну 2008 17:52
МПС: Опел Мерива 1.4 Z14XEP
От: Пловдив
Име: Димитър

Re: Вечният спор - мъже vs жени

#24 Непрочетено мнение от dsuzunov » 08 авг 2008 10:20

коя половинка се справя с повече неща в живота.
Ако броим дейностите като статистика,излиза,че жените вършат повече дейности в семейството.
Изображение

Потребителски аватар
Vesko1
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 2325
Регистриран: 28 авг 2007 22:42
МПС: Daewoo Nubira II-1,6;16V;106h
От: Кърджали
Контакти:

Re: Вечният спор - мъже vs жени

#25 Непрочетено мнение от Vesko1 » 10 авг 2008 14:09

Vesko1 написа:
Darlin` написа: 1.Защото му е писнало от живота,дискотеките ,недоспиването ..и всяка вечер да си ляга с различна,като разбира ,че всъщност всички са еднакви-бъркаш в чувала с п****** и квато ти се падне!(това е моя случай преди 20г)!
!
Гале не виждам нищо материално в моя случай.Пак не си ме разбрала
:D
Веско, извинявай, но това, което написа ми звучи точно като мъж, който се е оженил по сметка за първата от по-заможен род, която му е обърнала внимание и му е показала симпатии.
Аз имах късмет да съчетая любов и сметка.....просто давах различни варианти по горе
:mrgreen:

Потребителски аватар
ogi
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 7110
Регистриран: 04 авг 2007 20:43
МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

Re: Вечният спор - мъже vs жени

#26 Непрочетено мнение от ogi » 09 сеп 2008 00:08

Галя, какъв е този предизвикателен аватар? Нещо подтикваш към твоето мнение, или...? Всеки може така :)
Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател.
Изображение
ex A6 AKN MTИзображение
__.A6 BAU ATИзображение

Потребителски аватар
Darlin`
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3284
Регистриран: 14 май 2008 12:17
МПС: BMW 530xd GT
От: Пловдив

Re: Вечният спор - мъже vs жени

#27 Непрочетено мнение от Darlin` » 09 сеп 2008 00:13

Оги ... аз само си показвам новите очила бе .. да ви се похваля .. ама ти ... направо .... :x :x :o :o
Що не ми се уголемяват снимките?? Бъг ли е :rofl: :rofl: :rofl: ;)
Преди - Daewoo Lanos`98 1.4

Потребителски аватар
ogi
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 7110
Регистриран: 04 авг 2007 20:43
МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

Re: Вечният спор - мъже vs жени

#28 Непрочетено мнение от ogi » 09 сеп 2008 00:19

Снимките са малки, защото са за общ поглед, докато не ги изтрия утре на трезво :) иначе и аз показвам очилата де... :D
Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател.
Изображение
ex A6 AKN MTИзображение
__.A6 BAU ATИзображение

Потребителски аватар
Darlin`
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3284
Регистриран: 14 май 2008 12:17
МПС: BMW 530xd GT
От: Пловдив

Re: Вечният спор - мъже vs жени

#29 Непрочетено мнение от Darlin` » 09 сеп 2008 00:25

Darlin` написа:Що не ми се уголемяват снимките?? Бъг ли е :rofl: :rofl: :rofl: ;)
Това беше риторичен въпрос, не изискващ отговор (като сме почнали тази вечер с такива въпрси) :lol:
Иначе браво! Евала! Хубави "очила" - не трий снимките .. 8)
Утре ще кача още от тази моя фотосесия, така де .. на очилата фотосесията ;) Че сега съм на лапи-топито, а те са на Big Brother-a (демек на големия комп) :rofl:
Преди - Daewoo Lanos`98 1.4

Потребителски аватар
Darlin`
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3284
Регистриран: 14 май 2008 12:17
МПС: BMW 530xd GT
От: Пловдив

Re: Вечният спор - мъже vs жени

#30 Непрочетено мнение от Darlin` » 09 сеп 2008 10:09

Ей ги новите ми очила 8)
IMG_5080.jpg
IMG_5085.jpg
IMG_5086.jpg
IMG_5104.jpg
IMG_5106.jpg
Преди - Daewoo Lanos`98 1.4

Отговори

Върни се в “Забава”