Сервиз на Daewoo в София

Магазини, морги, вносители. Вашите отзиви за обслужването на нашите автомобили. Препоръки за посещение, или избягване.
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
ogi
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 7110
Регистриран: 04 авг 2007 20:43
МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

Сервиз на Daewoo в София

#1 Непрочетено мнение от ogi » 27 сеп 2007 23:14

Както всяка стара кола - имам си проблеми, които искам да отстраня. Иска ми се да си намеря препоръчан от вас - ползвателите на марката - сервиз в София, където да знам, че ще ми обърнат внимание и съпричастност и ще ми свършат сносна работа, да съм доволен.
Смятате ли, че примерно за ауспухна система трябва да търся сервиз на Daewoo, или за тази част от ремонта мога да ползвам други сервизи? - това е принципен въпрос; има доста общи ремонти, при които не е необходимо да се търси оторизиран сервиз...всъщност понятието "общи ремонти" си е много "общо", защото предвид взаимозаменяемите части с Opel могат да помогнат на много места.

Daewoo на "Ботевградско шосе", или алтернативи?

Потребителски аватар
nikirst
Нов
Нов
Мнения: 79
Регистриран: 07 авг 2007 10:19
МПС: chevy captiva 110 кВт

#2 Непрочетено мнение от nikirst » 22 окт 2007 11:28

ogi, brat, az ko6ovete (lanos,espero) gi karam v "Drumnik" na bul. Bulgariq (predi okolovrysnoto), tam 6ev4eto na montiorite e korifei po daewoo-ta. Daje mai si go spomnqm, 4e be6e v BG MOTOR navremeto. Predi hodeh v BG MOTOR ama tam sa izmekqri i mnogo bavqt, a v drumnik sa byrzi i mn dobe rabotqt. pone az nqmam oplakvaniq

Потребителски аватар
nikirst
Нов
Нов
Мнения: 79
Регистриран: 07 авг 2007 10:19
МПС: chevy captiva 110 кВт

#3 Непрочетено мнение от nikirst » 22 окт 2007 11:36

a otnosno garneto, na lanosa mu e 'ahilesova peta' originalnoto mn byrzo izgni, zavarqvah go 3-4 pyti, nakraq go izhvyrlih i slojih ot astra ama mn me drazneche shtoto mi bu4e6e gadno i neprivichno. otidoh i si vzeh ot BG MOTOR originalno za 130lv + garniturkata i se rodih,bqh zabravil kolko tih e dvigatelq, sega myrka kato nova. ta specialno gyrneto trqbva da si e originalno, predpolagam che i s nubirata 6te e sy6tata rabota, ako sega karash s ne-originalno sigurno buchi poveche ot neobhodimoto
jivi'zrdavi

Отговори

Върни се в “Сервизно обслужване”