Дата и час: 26 Фев 2018 00:55

Страница 1 от 2 [ 23 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Сервиз Стефанов
Непрочетено мнениеПубликувано на: 04 Юни 2010 23:06 
Редовен
Редовен
Аватар

МПС: Chevrolet-Aveo; Daewoo-Evanda
От: София
Име: Makso

Смяна ангренажен ремък с ролки оригинал на Daewoo Evanda:
продължителност на ремонта - около 90 минути;
отношение към клиента - супер;
цени - според мен, най ниски за вложен труд и качествени части и консумативи;
пълна гаранция за извършените услуги.
Сервиз - мечта за собственици на по нови коли, а и на по стари, също.
Това е моето мнение след поредното посещение на сервиз Стефанов в Пловдив.

Профил  

Заглавие: Re: Сервиз Стефанов
Непрочетено мнениеПубликувано на: 05 Юни 2010 01:24 
Модератор
Модератор
Аватар

МПС: Шевролет Авео 1.4 16V
От: Пловдив

Ето един доволен клиент. Представям си,какво е в София,щом е по-добре да пътуваш 250-300км за процедура,която трае 90мин.

Непрочетено мнениеПубликувано на: 05 Юни 2010 08:28 
Редовен
Редовен
Аватар

МПС: Chevrolet
От: СОФИЯ

makso написа:
Смяна ангренажен ремък с ролки оригинал на Daewoo Evanda:
продължителност на ремонта - около 90 минути;
отношение към клиента - супер;
цени - според мен, най ниски за вложен труд и качествени части и консумативи;
пълна гаранция за извършените услуги.
Сервиз - мечта за собственици на по нови коли, а и на по стари, също.
Това е моето мнение след поредното посещение на сервиз Стефанов в Пловдив.

И в София самите монтьори са готини но пред тях имат _____ни мениджери и приемчици които в повечето случаи ближат нечий задник , което автоматично им дава правото да дерибействат безнаказано и за теб като клиент не ти остава нищо друго освен горчивото чувство на пре___н клиент , за което и ние сме си малко виновни защото робски си мълчим и карай да мине.
Някъде имаше тема за една аларма на КАПТИВА за препрограмиране "" т.е. за настроика на шок датчика " което като казус си е абсолютна гавра и нарушаване на законите , не може да ти издава фактура с подпис , печат и надпис "две години гаранция" а след това чакай ама то това било онова , докато не започнем да си отстояваме права по-рещително нищо хубаво не ни чака .
По въпроса за ____ните мениджери и приемчици може да ти свършат работата перфектно но като няма отношение все едно какво е свършено , това като една уникална торта 10 и повече кг. и някой и хвърли няколко грама лайно ще я яде ли някой даже и добре да се изгребе там където е паднало лайното .
А Стефанов там нещата са ясни цялата фирма се контролира от близо от Веско и нищо не пропуска и затова се случват така нещата , всички останали диларства са собственост на холдинги и там е куче влачи диря няма .

Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 05 Юни 2010 11:35 
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Аватар

МПС: А6 quattro
Име: Оги

Всички софиянци харесват Стефанов. То и аз го хваля и препредавам информацията, която съм получил. Един колега с Авео без да се замисля палва колата и ходи до там, напатил се е достатъчно със софийските измекяри по сервизите, а и ремонтите му излизат по-евтино дори и с изразходеното гориво.

__.A6 BAU ATИзображение
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 05 Юни 2010 18:47 
Редовен
Редовен
Аватар

ogi написа:
Всички софиянци харесват Стефанов. То и аз го хваля и препредавам информацията, която съм получил. Един колега с Авео без да се замисля палва колата и ходи до там, напатил се е достатъчно със софийските измекяри по сервизите, а и ремонтите му излизат по-евтино дори и с изразходеното гориво.

Кой ли пък е този колега :lol: ?

Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 05 Юни 2010 19:40 
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Аватар

makso написа:
ogi написа:

Имах предвид колега от фирмата, в която работя.

__.A6 BAU ATИзображение
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 05 Юни 2010 20:32 
Редовен
Редовен
Аватар

ogi написа:
makso написа:
ogi написа:

Имах предвид колега от фирмата, в която работя.

Явно и той горкия доста е патил от повечето софииски сервизи (stres)

Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 16 Юли 2010 00:06 
Модератор
Модератор
Аватар

След близо година, отново посетих сервиза: смяна ангренаж. Ремък,две ролки/обтяжна и паразитна/, водна помпа,антифриз 3л.,О-пръстен и труд-224лв.с 10% отстъпка.Частите са "лицензирани" :lol: Хич не ми се сменяше водната помпа,но при завъртане на ръка се чуваше стържене.Все пак на 214 000км,поне веднъж досега трябваше да я сменя. Да не забравяме,че се препоръчва смяната на помпа да става на всяка смяна на ангр. ремък,което,както се вижда не е задължително :lol: Между другото,днес разбрах,че не е задължително да карате Шевролет или Опел. В "Стефанов",ще ви обслужат без значение с какъв таралясник сте. Това в никакъв случай да не се смята за някаква реклама-просто споделям ;-))

Непрочетено мнениеПубликувано на: 16 Юли 2010 18:27 
Напреднал
Напреднал
Аватар

МПС: корейски всякакви
От: гр.София
Име: Динев

авео написа:
Между другото,днес разбрах,че не е задължително да карате Шевролет или Опел. В "Стефанов",ще ви обслужат без значение с какъв таралясник сте. Това в никакъв случай да не се смята за някаква реклама-просто споделям ;-))

Особено покрай кризата вече не само при тях е така. Много други сервизи вече го практикуват. Кой ще върне клиент, освен, ако не е нещо много сложно или напълно непознато?

Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 10 Сеп 2011 18:11 
Напреднал
Напреднал
Аватар

МПС: Chevrolet Cruze 2.0 VCDi 150hp
От: Плевенско + София
Име: ЕН3600КА

Офтопик:
Здравейте колеги!
В Сряда (14.09.) имам записан час в "Стефанов" за ТО2 (30000км.). Тъй като за първи път ще ходя до сервиза ме интересува дали мястото, което ми показва "Google earth" е правилното ( 42°10'31.19"С , 24°42'38.12"И) на "Голямоконарско шосе"? Питам, защото по същата улица (бул.Васил Априлов) има друг обект, отбелязан като "Сервиз Стефанов"!

Непрочетено мнениеПубликувано на: 11 Сеп 2011 02:06 
Модератор
Модератор
Аватар

Браво! Да се грабнеш от плевенско,според профила, за едно обслужване. Заслужаваш адмирации. Сервиза е само един-този на Голямо конарско шосе. На влизане от магистралата ти се пада от дясно,веят се разни знамена и има плац с нови коли. В сравнение с другите сгради,седи малко невзрачно. Този на Васил Априлов е стария сервиз,сега там са само тенекеджиите.

Непрочетено мнениеПубликувано на: 11 Сеп 2011 13:53 
Напреднал
Напреднал
Аватар

МПС: Chevrolet Cruze 2.0 VCDi 150hp
От: Плевенско + София
Име: ЕН3600КА

Благодаря за бързия отговор, авео! :beer:
Понастоящем се подвизавам в "голямото село", но причината да обслужа автомобила в Пловдив е, че от контактите ми по телефон с разните представители на Шевролет за цените на ТО2 си направих сметка, че като включа разходите за път ще ми излезе по-евтино да отида до Пловдив. Освен това тук се казват доста добри думи за сервиза на Стефанов, така че ... !

Непрочетено мнениеПубликувано на: 11 Сеп 2011 14:33 
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Аватар

nik написа:
Благодаря за бързия отговор, авео! :beer:
Понастоящем се подвизавам в "голямото село", но причината да обслужа автомобила в Пловдив е, че от контактите ми по телефон с разните представители на Шевролет за цените на ТО2 си направих сметка, че като включа разходите за път ще ми излезе по-евтино да отида до Пловдив. Освен това тук се казват доста добри думи за сервиза на Стефанов, така че ... !

Откак отворих очите на колеги със съответните коли, никой от тях повече не стъпва в софийските представители за каквото и да било и дори им излиза по-евтино да ходят до Пловдив и да си свършат нещата. Така се гради престиж, дано да задържат положението в Стефанов!

__.A6 BAU ATИзображение
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 11 Сеп 2011 15:58 
VIP потребител
VIP потребител
Аватар

МПС: Опел Мерива 1.4 Z14XEP
Име: Димитър

След около 3000км. ми предстои смяна на ангренажа и вероятно ще е в Стефанов, най-вече заради гаранцията.
И аз мога да го сменя, но не мога да получа гаранция за частите.
А и не си заслужава да спестя 65 лв. от труда и да ме ударят 1000 и повече при авария.
Завчера звънях да питам за срока и ми казаха 60000км. или 4 месеца, което настъпи първо.
Интересно ми е как се навъртат 60000км. за 4 месеца?

Непрочетено мнениеПубликувано на: 11 Сеп 2011 16:05 
Глобален модератор
Глобален модератор
Аватар

МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

60000км. за 4 месеца трудно ще ги навъртиш, но пък добре звучи. 60 000 км е пробегът при който ремъкът и ралките така или иначе трябва да се подменят. Със същия успех можеха да обявят 4 месеца и 80 000 км без риск да се наложи да покрият рисковете след 4-тия месец. Търси се рекламния ефект.

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 1 от 2 [ 23 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща