Дата и час: 25 Фев 2018 22:49

Страница 2 от 2 [ 23 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Сервиз Стефанов
Непрочетено мнениеПубликувано на: 11 Сеп 2011 16:08 
VIP потребител
VIP потребител
Аватар

МПС: Опел Мерива 1.4 Z14XEP
От: Пловдив
Име: Димитър

Офтопик:
В KJAuto обявиха същата цена за части и труд, но при тях гаранцията е 3 години или 50000км, което е напълно приемливо.

Непрочетено мнениеПубликувано на: 11 Сеп 2011 16:16 
Глобален модератор
Глобален модератор
Аватар

МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

При "60000км. или 4 месеца" срещу "3 години или 50000км", ако се ръководиш от даваната гаранция би трябвало да предпочетеш KJAuto пред Стефанов.

Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 11 Сеп 2011 19:14 
VIP потребител
VIP потребител
Аватар

МПС: Опел Мерива 1.4 Z14XEP
Име: Димитър

Сервизният калкулатор на Стефанов не включва смяна на водната помпа, докато в KJAuto, отказват ремонт без смяната и.
Всичко се свежда до качеството на вложените части. Цената в двата сервиза е с разлика от 15-20 лв, като при по-високата е включена и помпата /KJAuto/

Непрочетено мнениеПубликувано на: 12 Сеп 2011 01:09 
Модератор
Модератор
Аватар

МПС: Шевролет Авео 1.4 16V

Помпата се сменя само при нужда,докато в Кей Джи няма да пропуснат да ти вземат парите с приказките,че се сменя задължително. Когато ,през юли сменях моят комплект,отидох в Косер и се поинтересувах,колко,ще ми струват частите. Излезе почти същото,но марките бяха квалитетни. Ролки Рувил и ремък Дайко или Континентал. Не знам,защо но в Косер имам пълно доверие,докато в Стефанов все си имам едно наум. Вземи си комплекта от Стефанов или някъде другаде с гаранция за достоверност и си го смени сам,щом имаш нужните умения,освен ако не те мързи.

Непрочетено мнениеПубликувано на: 12 Сеп 2011 01:25 
Глобален модератор
Глобален модератор
Аватар

Няма да има гаранция, ако си ги смени сам.

Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 13 Сеп 2011 01:38 
Модератор
Модератор
Аватар

МПС: Шевролет Авео 1.4 16V

Ако,частите са истински,няма да има нужда от гаранция.

Непрочетено мнениеПубликувано на: 13 Сеп 2011 01:55 
Глобален модератор
Глобален модератор
Аватар

Знам ли, в службата след първа смяна с истински части всички служебни VW скъсаха ангренажен ремък още преди половината от предписания пробег. Така и не се разбра причината, но резултата беше плачевен. Частите бяха от официалния вносител, но смяната не стана в техен сервиз, а в собствен и резултата беше чаша студена вода.
Заради бюрокрацията и една дървена глава дори след като се видя тенденцията пак се чакаше да се достигне предписания пробег и не остана здрава кола, а колите бяха много. :punch:

Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 28 Дек 2015 09:52 
Минаващ
Минаващ

МПС: Chevrolet Cruze 1.6
От: Plovdiv
Име: jtassev

Никога повече Стефанов,кардинална промяна има та мвече,на майстори,приемчици и качество !! Карам Круз 1,6 бензин,на 75 000 км.От август месец 3 4 пъти ми светна чека,ходих в Стефанов Пловдив,първо уж,нищо нямало,после ми казаха "девиаторно колело",уж го орпавиха,след седмица пак светна - вариативно колело ??? и двете незнам какво са .. мотане,мотане,нищо не описват в книжката,кво оправят,че пак светва след някоя друга седмица ... Общо взето .. гаранцията си мина,явно това им беше целта на тези от Стефанов ( не препоръчвам,след последните простотии) та сега,моля да ми препоръчате майстор в Пловдив,симптомите са загуба на мощност,да кажем с 30 %,все едно 5 човека по 100 кила + багаж + климатик + нанагорнище ... :D това е .. незнам девиаторно ли е,вариативно ли е,какво ее,но искам да си го оправя да ми е айляк .. та,благодаря Ви предварително,ако ми дадете инфо за хубав майстор на Шевита в Пловдив.Весело посрещане на Новата 2016 !! Безаварийно !!

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 2 от 2 [ 23 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2