Дата и час: 21 Фев 2018 15:57

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Моля всички потребители да попълнят в профила си данните за местоположение и автомобил. Другите полета попълнете по желание!

Страница 1 от 1 [ 13 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Chevrolet Trax - информация, впечатления?
Непрочетено мнениеПубликувано на: 24 Яну 2015 07:45 
Редовен
Редовен
Аватар

МПС: Chevrolet Orlando
От: Plovdiv/Seoul
Име: Niko

здравейте колеги, търся си кола в момента и се чудя между няколко модела, единия от които е Trax, въпреки че таблото изобщо не ми харесва, но има ли някой собственик на Trax във форума да даде малко информация как е колата, плюсове, минуси?
благодаря предварително

Профил  

Заглавие: Re: Chevrolet Trax - информация, впечатления?
Непрочетено мнениеПубликувано на: 24 Яну 2015 12:52 
Модератор
Модератор
Аватар

МПС: Audi A3 8P / Lanos
От: Плевен/Белене
Име: Стефан Арабаджиев

Предполагам знаеш- "братчета" са с Opel Mokka.

http://www.motorwriter.com/head-to-head-mokka-vs-trax/

За Mokka почти всички автомобилни медии и издания се изказват много ласкаво, така че и Trax не би трябвало да разочарова- дори напротив.

Мисля, че във форума има 1-2 собственика, но незнам колко често влизат.

Иначе ако си се насочил към този клас автомобили, мисля, че няма да сбъркаш с Trax. :y:

Непрочетено мнениеПубликувано на: 24 Яну 2015 16:45 
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Аватар

МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

Аз карах тестова Мока, ако е като нея - става! Пъргаво, икономично, висок клиренс, тестовия автомобил имаше добро оборудване, някъде из форума бях писал подробно впечатления...

__.A6 BAU ATИзображение
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 24 Яну 2015 17:11 
Редовен
Редовен
Аватар

да знам го Мокка, в БГ карам Опел, но тук Опел няма, а Trax се предлага само с 1,4 бензин турбо авт. и таблото му (като на мотор) изобщо не ми харесва, трябва ми комби, но тук от всички марки нови модели има само 1 комби - Hyundai i40 който е изключително скъп (почти колкото Santa Fe или Kia Sorento) и от старите са Hyundai i30 и Lacetti, но съм решил да взема нова кола и затова гледам някоя от класа на Тrax, засега най-много ми харесва KIA Carens, но и тя е малко по-скъпа от Trax, а преди 2 седмици тук излезе един нов модел на SsangYong от класа на Skoda Yeti, Nissan Juke, който е най-евтин от всички, така че още се чудя кое да взема :?::

Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 26 Яну 2015 09:24 
Модератор
Модератор
Аватар

Carens и Тrax-a са в различни класове...ако наистина ти трябва комби, то логиката е да се насочиш към Carens- приятен дизайн на екстериора и интериора(вътре се чувствах много добре и ми хареса качеството на изработка), добро оборудване..въобще един много приятен семеен модел, който е хвален и от немските автомобилни издания.
Но аз, като по-млад човек без семейство, ако трябва да избирам между тези модели, ще си возя дупето в Trax. :)

Непрочетено мнениеПубликувано на: 27 Яну 2015 08:02 
Редовен
Редовен
Аватар

не знам в какви класове са, но са в един ценови клас (най-важното за мен) :D, аз отдавна съм си харесал Carens-a, последните 5-6 години като бях в БГ карах само от тоя клас - Опел Зафира, Рено Сценик, но жената нещо се дърпа иска SsangYong-a, голям хит стана тоя модел тук и всички са се зарибили :D същата работа беше и като излезе преди 3-4 год. Kia Ray, всички се зарибиха да я купуват. а аз предпочитам дори Trax-а пред SsangYong-a защото е малко по-голям, но ще видим накрая какво ще стане :)

Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 27 Яну 2015 09:54 
Модератор
Модератор
Аватар

За автомобили няма да слушаш жената... :lol:

Изображение

Изображение

Преценяваш колко място ти трябва и какво изискваш от автомобила и действаш...и с двата модела няма да сбъркаш. :y:

Непрочетено мнениеПубликувано на: 27 Яну 2015 14:49 
Редовен
Редовен
Аватар

хаха да досега не ми се налагаше да питам някой каква кола да си взема, но вече трябва да се съобразявам, още повече че тук с мойта лична карта не ми дават да взимам нищо на лизинг :(
а ето го и третия модел, който най-вероятно накрая май ще взема :D
Изображение

Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 27 Яну 2015 19:06 
Минаващ
Минаващ
Аватар

МПС: Chevrolet Epica
От: Plovdiv
Име: Ivaylo

На мен братовчед ми си взе Тrах,неговия е 1,6 бензин с газова уредба,върви прилично и харчи малко(зимата като ходеше на ски измина към 200+км и му излезе към 20 лв целия разход със сравнително прилично каране),двигателя въпреки,че е малък е пъргав и си е точно за всекидневно каране,мисля,че търсиш нещо което да ти върши работа,а не да го настъпваш,така че е идеален в това отношение,също така и поддръжката е евтина,не знам как стоят нещата с данъци и застраховки в Корея,но за тук си е добре .В купето е удобно,просторно е,има бая екстри за тая цена и т.н. ,на визия също го докарва,дори ми харесва повече от Ссан Йонга,който си показал.Та от първо лице това са моите впечатления :)

Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 02 Фев 2015 01:58 
Минаващ
Минаващ

МПС: 6evrolet trax
От: plovdiv
Име: nino

Колеги аз си купих преди 5 месеца Шевролет Trax 1,7 дизел за модела с всички екстри,до сега съм минал 11000км и съм много доволен от колата

Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 03 Фев 2015 12:53 
Редовен
Редовен
Аватар

колега лошото е, че тук се предлага само с 1,4 турбо, а гледах по разни ревюта и форуми нещо не го хвалят много и казват, че точно 1,7 дизел бил най-добрия двигател. освен това и таблото много не ми харесва така че засега май ще отпадне Тракса, и Сангйонга също, много малък се оказа вътре, а и на двете цената им е почти колкото на Каренса, та засега съм се насочил към Каренс и Сангйонг Корандо, но ще видим :)

Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 03 Фев 2015 14:10 
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Аватар

МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

Нико, защо бягаш от турбинките, там е не бъдещето, а настоящето, защото бъдещето са електричките. Атмосферните двигатели са отживелица отдавна. Даже формулата стана турбо и електрическа (Е-формула).
Аз останах доста впечален от 1.4Т на Опел, както и от 1.0Т еко-бууста на Форд. Наскоро ги карах и двете последователно - добър разход, еластичен въртящ момент, без дразнещи дупки и пикове, много ми допаднаха, много повече от спрелите астматици, чувстваш се в кола, която може да изпревари, а не да изкарваш буталата и да чакаш вятъра...

__.A6 BAU ATИзображение
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 03 Фев 2015 14:48 
Редовен
Редовен
Аватар

а не бягам даже напротив и аз искам нещо с турбо :lol: , но просто на Тракса таблото ама изобщо не ми харесва, все пак ще взимам кола на лизинг и това табло ще го гледам доста време хехе :D, иначе в началото дори се бях навил пак да си взема лачети комби, хем върви добре, хем и голям багажник ама ми омръзна от тея стари коли и искам нещо ново, обаче нещо не мога да си харесам корейски модел на добра цена и засега Каренса най-много ми харесва, а иначе ми харесва Киа Оптима хибрид обаче е много скъпа, тоя модел преди няколко години влезе в Книгата на Гинес за най-икономична кола - среден разход около 3,2/100. А днес гледах и Корандото, предишния модел беше 2,0 турбо дизел, така че май натам ще се ориентирам. сега тук е с нов фейслифт и има разни отстъпки дори слагат touch screen с навигация като подарък :D

Изображение

Изображение

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 1 от 1 [ 13 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]