дистанционно за алармата

За втората "жена" - колата и всичко свързано с нея.
Съобщение
Автор
svetlozarko
Нов
Нов
Мнения: 50
Регистриран: 06 ное 2009 21:53
Skype: zariigloria
МПС: Вече с Рено Меган 1.6
От: Plovdiv
Име: zarko

дистанционно за алармата

#1 Непрочетено мнение от svetlozarko » 27 май 2011 12:09

Здравейте на всички ;)
Незнам далии сте се сблъсквали с моя проблем- счупи ми се кутииката на дистанционното за алармата!
Веднъж успях да закърпя положението, но сега няма как!Незнам какъв модел ми е алармата, но дистанционното е като на повечето Авео!
DSC02987.JPG
Някой знае ли от къде да си купя такава кутиика, или как да я направя по-здрава?

Потребителски аватар
stinbg
Активен
Активен
Мнения: 793
Регистриран: 31 окт 2010 21:19
МПС: 206 cc, Citroen DS5 H
От: София
Име: Stoyan

Re: дистанционно за алармата

#2 Непрочетено мнение от stinbg » 27 май 2011 15:55

Прилича ми на китайска кутийка от китайска аларма - не всички аларми на Авео са еднакви по простата причина, че се слагат в БГ и който даде най-ниската оферта, печели (или си ги слагат дилърите). Това което можеш да направиш е да отидеш при някой който слага автоаларми и да го попиташ дали работи с този модел и съответно колко ще ти иска - 5 лв мисля е разумна цена.
Понеже най-вероятно е китайско, трудно ще намериш само кутийка, сигурно ще се опитат да ти продадат цяло дистанционно.
Life's a journey, not a destination

svetlozarko
Нов
Нов
Мнения: 50
Регистриран: 06 ное 2009 21:53
Skype: zariigloria
МПС: Вече с Рено Меган 1.6
От: Plovdiv
Име: zarko

Re: дистанционно за алармата

#3 Непрочетено мнение от svetlozarko » 27 май 2011 20:26

stinbg написа:Прилича ми на китайска кутийка от китайска аларма - не всички аларми на Авео са еднакви по простата причина, че се слагат в БГ и който даде най-ниската оферта, печели (или си ги слагат дилърите). Това което можеш да направиш е да отидеш при някой който слага автоаларми и да го попиташ дали работи с този модел и съответно колко ще ти иска - 5 лв мисля е разумна цена.
Понеже най-вероятно е китайско, трудно ще намериш само кутийка, сигурно ще се опитат да ти продадат цяло дистанционно.

Понеже карам такси, и на колегите ми с Авео дистанционното е същот, но досега никой не се е сблъсквал с това!Засега го пробих малко по-навътре и пак го закачих, но пак ще е временно, във Викиват съм виждал да продават само кутиики, но вчера като ходих нямаха точно таково!Алармаджийте не ми обръщат никакво внимание "нямаме, незнам и т.н."

Потребителски аватар
Marky
Редовен
Редовен
Мнения: 101
Регистриран: 04 ное 2007 22:30
МПС: CHEVROLET AVEO 1.4, 94к.с.
От: Пловдив

Re: дистанционно за алармата

#4 Непрочетено мнение от Marky » 28 май 2011 20:18

Защо не попиташ в "Стефанов", от коя фирма е тази аларма и да отидеш директно при тях. После кажи кои са, че и моята е същата.
AVEO - 1.4, 94к.с.

Потребителски аватар
ditek
Минаващ
Минаващ
Мнения: 37
Регистриран: 11 авг 2008 13:05
МПС: Chevrolet Aveo 1.4 16v
От: Г.Оряховица

Re: дистанционно за алармата

#5 Непрочетено мнение от ditek » 29 май 2011 09:42

Цена 3.60лв http://www.ravena.bg/bg/" onclick="window.open(this.href);return false;Информация-за-артикул/546-Кутия-за-дистанционно-управление/
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

svetlozarko
Нов
Нов
Мнения: 50
Регистриран: 06 ное 2009 21:53
Skype: zariigloria
МПС: Вече с Рено Меган 1.6
От: Plovdiv
Име: zarko

Re: дистанционно за алармата

#6 Непрочетено мнение от svetlozarko » 02 юни 2011 00:16

ditek написа:Цена 3.60лв http://www.ravena.bg/bg/" onclick="window.open(this.href);return false;Информация-за-артикул/546-Кутия-за-дистанционно-управление/
:handshake: :c37
точно това имах впредвид

Отговори

Върни се в “Общ форум за автомобилният свят”