Сгъваем ключ

За втората "жена" - колата и всичко свързано с нея.
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
sasho
Свръх-активен
Свръх-активен
Мнения: 1272
Регистриран: 29 фев 2008 19:17
МПС: Nubira 1.6
От: София

Re: Сгъваем ключ

#16 Непрочетено мнение от sasho » 21 дек 2008 18:26

Ето го ключът,направен от ключар.Голям е гъдел! :$

Потребителски аватар
Fantomasss
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3222
Регистриран: 17 окт 2008 15:27
Skype: plekstor_a
МПС: Lanos SеX-16v-106 куци катъра
От: Сф братче център на просветата
Име: Грозданов

Re: Сгъваем ключ

#17 Непрочетено мнение от Fantomasss » 21 дек 2008 21:32

Абе не изглежда толкова зле... :wasntme: , но аз сега съм на друга фаза, иначе , дано го ползваш безпроблемно до"НАДИН" (като му дойде времето на Голфа, а като знам колко издържат, това ще е 2245 година :D :mrgreen: ). хайде със здраве да си го ползваш... :rock: :rock: :rock: (n2)
Ако нямаш какво да правиш, не го прави тук...

Потребителски аватар
ivan80bg
Нов
Нов
Мнения: 78
Регистриран: 09 окт 2008 19:49
МПС: ex.Daewoo Nubira
От: Карлово

Re: Сгъваем ключ

#18 Непрочетено мнение от ivan80bg » 21 дек 2008 22:46

до sa6i4:дай да го взема този ключ за Джетата на жена ми щото дистанционното на алармата взе да се скапва а друго нямам -дали ще съвпадне обаче честотата??

Потребителски аватар
sasho
Свръх-активен
Свръх-активен
Мнения: 1272
Регистриран: 29 фев 2008 19:17
МПС: Nubira 1.6
От: София

Re: Сгъваем ключ

#19 Непрочетено мнение от sasho » 22 дек 2008 01:00

ivan80bg написа:до sa6i4:дай да го взема този ключ за Джетата на жена ми щото дистанционното на алармата взе да се скапва а друго нямам -дали ще съвпадне обаче честотата??
Обещал съм го ключа вече... :( А за честотата...По-скоро няма да съвпадне...Алармата ти с 3 бутона ли е на дистанционното?Ако е с 3 има някакъв шанс,но ако е с 2-забрави :rofl:
Ключето е много сгодно,само че на Голфа идва малко близичко до волана и не е баш удобно,но се свиква.При Деутата няма да има никакви грижи,защото ключалката е отстрани.
А относно издържливостта на Голфа-аз съм сигурен,че тая кола ще издяни докато не свърши света :rofl: Ей тая кола на 20 години няма точка ръжда!Рейсъра за 14 години изгни 3 пъти и три пъти го вадихме от гроба :rofl:
Моторът е на 198000км,за които съм 98% сигурен,че са реални,защото когато свалях таблото да си слагам такова с оборотомер всичко вътре беше девствено!Винтчетата просто си личеше,че никога не са докосвани!А и да ви кажа кой ще тръгне да превърта Голф :rofl:
В сервиза ми казаха,че ходовата ми е часовник всичко и направо се кефя :mrgreen:
Само като ми изплува спомена за оная кошница и се проклинам,че набих толкова пари в нея (notsigned)
Има си недостатъци сега,нормално е за толкова дърта машина,но за радост те са по-малко от предимствата :)

Потребителски аватар
ivan80bg
Нов
Нов
Мнения: 78
Регистриран: 09 окт 2008 19:49
МПС: ex.Daewoo Nubira
От: Карлово

Re: Сгъваем ключ

#20 Непрочетено мнение от ivan80bg » 22 дек 2008 18:55

колега за голфа си прав аз карам една джета 1991 г от 3 години и тя няма грам ражда и е оригиналната боя- но това не е кола като навъртя 200-250 км днес с нея и се чуствам все едно са ме били с бухалки и всичко ме боли,а все пак сам само на 28 god..Нубирата колкото и недостатъци да има все пак е помислено за комфорта и удобството при по дълги пътувания и затова дори да ме ядосва не бих я сменил скоро!

Потребителски аватар
sasho
Свръх-активен
Свръх-активен
Мнения: 1272
Регистриран: 29 фев 2008 19:17
МПС: Nubira 1.6
От: София

Re: Сгъваем ключ

#21 Непрочетено мнение от sasho » 22 дек 2008 22:29

ivan80bg написа:колега за голфа си прав аз карам една джета 1991 г от 3 години и тя няма грам ражда и е оригиналната боя- но това не е кола като навъртя 200-250 км днес с нея и се чуствам все едно са ме били с бухалки и всичко ме боли,а все пак сам само на 28 god..Нубирата колкото и недостатъци да има все пак е помислено за комфорта и удобството при по дълги пътувания и затова дори да ме ядосва не бих я сменил скоро!
Еми не знам,на мен пък си ми е много сгоден.Може би аз му свикнах,но си ми вози екстра!Аз съм си едър и да ти кажа на Нубирата седалките са ми тесни :lol: ..
На Голфа са доста по-широки облегалките..Пък и да ти кажа,вчера карах Нубирата,че един приятел с Опел спука гума и ходих да му дам резервната от нея,че от Голфа не стават :rofl: и да ти кажа разлика във возията не намирам!Даже Голфа е по-добре,защото в Нубирата всеки възможен тампон скърца на умрело...Но на дядо ми тва не му прави впечатление :rofl: Както и това,че педала на спирачката потъва додоло... :D

Отговори

Върни се в “Общ форум за автомобилният свят”