Малко дребни части

Само за лични обяви, свързани с продажба на автомобилни части и консумативи. Обявите се самоизтриват след 100 дни при липса на активност в тема.
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
Hunter
Напреднал
Напреднал
Регистриран: 01 сеп 2012 22:40
МПС: Daewoo Lanos 1.4
От: София

Малко дребни части

#1 Непрочетено мнение от Hunter » 30 окт 2018 12:30

Продавам зимна стока (и не само) на летни цени 😀 :

- емблеми DAEWOO и LANOS в чудесно състояние, но без двойнозалепващото отзад - по 5 лева, двете за 8 лв.
Изображение

- ляв оригинален халоген за Ланос, без крушка, в много добро състояния - 15 лв. Обява в OLX

- вериги за сняг в пластмасов куфар/кутия за 13" гуми, дадоха ми ги, но никога не съм ги ползвал - 15 лв. Обява в OLX

- оригинални тасове Daewoo 13", здрави са и стоят много здраво закрепени, имат леки ожулвания, но никъде не са счупени - 30 лв.
Изображение

- Оригинални болтове за метални джанти М12х1.5 L27, ключ 19 (Daewoo, Opel и др.) - 1лв/бр Обява в OLX

- Болтове за алуминиеви джанти М12х1.5, L27, ключ 19 - 1.50 лв/бр Обява в OLX

- Секретни болтове М12х1.5 - 35лв. Обява в OLX

ПОДАРЯВАМ: Кабел-предходник към OBDII за Деу Обява в OLX
Не знам дали колата може да се прочете с определен софтуер посредством този кабел, никога не съм го ползвал, не се наемам и да твърдя, че работи.
Някой ако иска да си прави експерименти ще му го подаря.

Цените се коментират, а при покупка на повече от 1 продукт цената ще е по-ниска.
Всичко е в София. Предпочитам лично предаване, но ако се налага ще изпращам с еконт (за сметка на купувача).

Пишете на ЛС или коментар.
Изображение

bokomilanista
Минаващ
Минаващ
Регистриран: 15 май 2013 14:36
МПС: daewoo lanos 1.3,75к.с,бензин
От: софия
Име: бобката

Re: Малко дребни части

#2 Непрочетено мнение от bokomilanista » 02 ное 2018 00:29

Къде мога да видя тасовете и ако ме хванат направо да ги слагам