Жени зад волана

Забавни снимки, интересни разкази, вицове, трикове и всичко свързано с доброто настроение.
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
The Stig
Модератор
Модератор
Мнения: 2761
Регистриран: 20 мар 2010 19:43
Skype: hihit_
МПС: Audi A3 8P / Lanos
От: Плевен/Белене
Име: Стефан Арабаджиев

Re: Гафове на жени зад волана

#106 Непрочетено мнение от The Stig » 27 авг 2012 05:28

Изображение

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: Гафове на жени зад волана

#107 Непрочетено мнение от Izparitel » 07 ное 2012 20:38

24 часа онлайн написа:Жена бе осъдена да носи табела с надпис „Идиотка" в Кливланд, Охайо, заради шофиране, съобщава ABC News.

Съдът в Охайо осъди 32-годишната Шийна Хардин да стои два дни на кръстовище с идиотска табела, затова че карала по тротоара, за да избегне училищен автобус.

Маневрите на Хардин били уловени от шофьора на същия училищен автобус, който тя се опитала да заобиколи. Жената била снимана как рязко се отклонява по тротоара, за да избегне училищен автобус, пълен с деца.



32-годишната жена трябвало да плати съдебните разноски от 250 долара, а книжката й е била отнета за 30 дни.

Тя ще трябва да носи знак: "Само идиот може да кара по тротоара, за да избегне училищен автобус" от 07:45 до 08;45 и през двата дни от наложеното наказание. Табелата ще е бяла с черен надпис, за да се забелязва.

Шофьорът на училищния автобус заснел изпълненията на Хардин миналия септември. Вместо да спре и да изчака децата да слязат и да се качат, тя предпочела да ги избегне по своя си начин.

Хардин не се призна за виновна по обвиненията през септември, но на това заседание обърна показанията си.
(stay) :ban:

На страницата на 24 часа онлайн има и видео от изпълнението на дамата.

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: Гафове на жени зад волана

#108 Непрочетено мнение от Izparitel » 22 яну 2013 22:41

Този Ситроен С4 е бил нает от една американка, която го е карала от Будапеща до Печ (220 км.) През целия път тя е карала колата на първа предавка,убедена, че колата е автоматик..... Снимките са направени от застрахователния агент.

Потребителски аватар
The Stig
Модератор
Модератор
Мнения: 2761
Регистриран: 20 мар 2010 19:43
Skype: hihit_
МПС: Audi A3 8P / Lanos
От: Плевен/Белене
Име: Стефан Арабаджиев

Re: Гафове на жени зад волана

#109 Непрочетено мнение от The Stig » 26 яну 2013 15:29

Не е много забавно...

От вчера две случки, които ми затвърдиха мнението за жените-шофьори(знам, че има изключения, но са много малко).

Пътувам от Габрово към В.Търново- много завои, натоварено движение, не е много удобно за изпреварване с нашите въшки. Пред мен се движи някаква служебна бяла Фабия, а пред нея микробус. 5 минути се движим в пакет, като отпред карат с 60-70 км/ч. То и аз не съм от бързаците, но нямам желание да се влача с тази скорост... За щастие точно видях, че идва един от малкото горе-долу прави участъци, дадох си културно мигача и се изнасям в другата лента да минавам Фабията. Вече съм набрал скорост, почти се изравних се със задния й калник и в този момент, без мигач, без никакъв сигнал, Шкодата ми сече брутално пътя и тръгва едвам-едвам да изпреварва микробуса. Добре, че реагирах бързо- скочих на спирачките и влязох в банкета, като на косъм се разминах с багажника й. Разбира се, имаше и клаксони и поздрави за майката.... Ядосан, включих турбото(3-та :lol: ), изпреварих буса и вече се изравнявам с Фабията, като показвам с гневни знаци на индивида вътре да си гледа огледалата. Вътре руса кифла, на около 30 години, си говори по телефона и ме гледа все едно съм й бръкнал в г*за.... :@

Малко след това: Т-образно кръстовище. Има си две ленти(логично дясната за надясно, лявата за няляво)като аз спирам в дясната и чакам колите, които се движат по пътя с предимство. До мен, в лявата лента, се нарежда друга кифличка(с мармалад ли, с шоколад ли, незнам...) Коли няма, аз тръгвам да завивам, като с периферното си зрение виждам как кроасана до мен, с лъскавата нова кола, завива и тя на дясно, като е на милиметри от мен и ме засича.... добре че навих волана(почти се качих на бордюра) и спрях, за да може да се разминем без щети.

Може пък и Ланосът да е невидим, незнам..... :dknow:
Изображение

Потребителски аватар
JelqzkoJelqzkov
Редовен
Редовен
Мнения: 209
Регистриран: 14 яну 2013 22:44
МПС: Daewoo Tacuma SE 1.6 16V LPG
Име: Желязко

Re: Гафове на жени зад волана

#110 Непрочетено мнение от JelqzkoJelqzkov » 26 яну 2013 17:47

Ако можеше и аз като колата ти да съм невидим... сигурен съм, че глобите, които ще им раздам ще свършат повече работа от КАТ, ДАИ, инструктови и други подобни...
Изображение

Потребителски аватар
ogi
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 7110
Регистриран: 04 авг 2007 20:43
МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

Re: Гафове на жени зад волана

#111 Непрочетено мнение от ogi » 26 яну 2013 18:31

The Stig написа:служебна бяла Фабия
Пиша по повода, защото в четвъртък точно служебна бяла Фабия с руса жена ме засече брутално на околовръстното по подобен начин - аз се прибирам от най-лява лента в средна и намалявам плавно от около 100км/ч (толкова се движеше колоната там), та прибирам се в средна в този момент в пътя се включва в най дясна лента въпросния автомобил и точно като го наближих се престрои в средната лента без мигач и повод с около 20-30км/ч на 20-на метра пред мен, при положение, че и дясното платно бе абсолютно празно, та имаше аварийно спиране в пороя.
...и за двете неща имах вътрешно предусещане - че колата ще свие рязко пред мен и че вътре ще е жена и то руса :lol:
Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател.
Изображение
ex A6 AKN MTИзображение
__.A6 BAU ATИзображение

Потребителски аватар
JelqzkoJelqzkov
Редовен
Редовен
Мнения: 209
Регистриран: 14 яну 2013 22:44
МПС: Daewoo Tacuma SE 1.6 16V LPG
Име: Желязко

Re: Гафове на жени зад волана

#112 Непрочетено мнение от JelqzkoJelqzkov » 26 яну 2013 19:37

Както казва аватар-а ми "...шофираш като китайка. С алцхаймер."
Изображение

venci9306
Редовен
Редовен
Мнения: 168
Регистриран: 20 ное 2009 17:06
МПС: Kalos,Nubira3,Matiz2бр,Cruzе
От: Велико Търново
Име: Венци

Re: Гафове на жени зад волана

#113 Непрочетено мнение от venci9306 » 30 яну 2013 16:13

Колега , същия този "индивид" с бялата фабия щеше да влезе и при мен. Ситуацията следната- кръговото до пожарната (габровци го знаят като Колелото),аз съм влезнал в кръговото и ще правя завой към пожарната ( пада се втория изход по часовниковата стрелка а пацитата е в 3 изход) нашата иде от посока Търново/Технополис и без да се съобразява че има знак да пропусне движещите се с предимство, отделно пешеходна пътека,абе праши направо като цар на шведска маса. Добре че успях в посления момент да дам газ колкото може на 2-ра че да мина преди да ме нацели. Бая са замислих дали да не са върна и да я поздравя подобаващо

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: Гафове на жени зад волана

#114 Непрочетено мнение от Izparitel » 19 фев 2013 00:52

Изображение

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: Гафове на жени зад волана

#115 Непрочетено мнение от Izparitel » 26 мар 2013 11:49


http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... bDErocOdNM" onclick="window.open(this.href);return false;

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: Гафове на жени зад волана

#116 Непрочетено мнение от Izparitel » 20 апр 2013 21:22

insmarket.bg написа:...обяснение за катастрофа пред застраховател - „карах си колата зад другия участник в ПТП-то. Абсолютно внезапно обаче, той почна да мига и с левия и с десния мигач. Докато разбера все пак наляво или надясно се кани да завива, се врязах в него отзад“...
Източник - http://insmarket.bg" onclick="window.open(this.href);return false;

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: Гафове на жени зад волана

#117 Непрочетено мнение от Izparitel » 01 май 2013 15:13


Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: Гафове на жени зад волана

#118 Непрочетено мнение от Izparitel » 28 май 2013 17:13

Изображение

Май забравих да натегна ръчната спирачка!

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: Гафове на жени зад волана

#119 Непрочетено мнение от Izparitel » 06 сеп 2013 22:34

Тази дама не си е купила книжката.




http://www.youtube.com/watch?v=OEyEGKzJvH4" onclick="window.open(this.href);return false;

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: Гафове на жени зад волана

#120 Непрочетено мнение от Izparitel » 25 сеп 2013 01:01

Изображение

Снимката е от профила на Kaldata.com в социална мрежа.

Отговори

Върни се в “Забава”