Как да премахана дърво от тротоара ?

Теми на всякаква тематика
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
mi6ko_pi
Напреднал
Напреднал
Мнения: 476
Регистриран: 01 авг 2008 23:35
Skype: mi6ko_pi1
МПС: Mercedes 230 CE
От: Стара Загора
Име: Най-голямия !!!
Контакти:

Как да премахана дърво от тротоара ?

#1 Непрочетено мнение от mi6ko_pi » 09 авг 2008 00:34

проблемът ми е следния , живея в колперация ( малко блокче ) отсрани междо блокчетата е заградено и си спирам колата , обаче има 1 дърво което е посредата , капят едни черни топченца и цапат много и васеки пат трябва да го заобикалям как мога да го премахна ???
От другата страна на блокчето имаше същото дърво и комшите го поливаха с по-една кофа солена вода всяка вечер около 1 година и накрая изсъхна и от общената го одрязаха :) На мен обаче не ми се чака 1 година :( Някои да има законна идея ??? :roll:
Изображение

Харесва ти да бъдеш с големи тарикати, които карат Ферари, Бентли или Богати. В главата ти са само ляти джанти от платина, злато и диаманти. Виждам те в скъпи коли, а в морето с яхти на които пияш ДЖИН, ЕГАТИ. Харесва ти да се правиш на ВИП-ПЕРСОНА и да си говориш два часа по телефона. В дискотеката разходчица, пак показваш походчица и искаш да те черпя водчица. От толкова мислене стана увисване. Влизам у кен***а и се чудя и се мая, д**ба мааму да сер***, пик*** или да чертая. Сам не е редно и от джоба скубе, знам че не е редно ама ми е убаво бе .... Поселедната ми каза МАЙСТОРЕ, БОГ ЛИ ТЕ ИЗПРАТИ ?

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: Как да премахана дърво от тротоара ?

#2 Непрочетено мнение от Izparitel » 09 авг 2008 02:48

Идеи сигурно ще изкочат много, но законни - едва ли. :mrgreen:

Потребителски аватар
dsuzunov
VIP потребител
VIP потребител
Мнения: 5794
Регистриран: 25 яну 2008 17:52
МПС: Опел Мерива 1.4 Z14XEP
От: Пловдив
Име: Димитър

Re: Как да премахана дърво от тротоара ?

#3 Непрочетено мнение от dsuzunov » 09 авг 2008 06:05

Въобще не се опитвай да махаш дървото.Глобите са жестоки.А и някой добросъвестен гражданин ще те изпее в отдел Екология.
Изображение

Потребителски аватар
авео
Модератор
Модератор
Мнения: 3086
Регистриран: 05 авг 2007 18:53
МПС: Шевролет Авео 1.4 16V
От: Пловдив

Re: Как да премахана дърво от тротоара ?

#4 Непрочетено мнение от авео » 09 авг 2008 10:56

Няма да е далеч времето,когато ще се задават въпроси от рода " как да посадя дърво и колко,ще ми струва".
" При секса е, като при игра на карти. Ако,нямаш добър партньор, ти трябва силна ръка"-Уди Алън

Потребителски аватар
expose
Редовен
Редовен
Мнения: 126
Регистриран: 26 апр 2008 13:17
МПС: -> SL
От: -> VN

Re: Как да премахана дърво от тротоара ?

#5 Непрочетено мнение от expose » 10 авг 2008 19:13

mi6ko_pi написа:проблемът ми е следния , живея в колперация ( малко блокче ) отсрани междо блокчетата е заградено и си спирам колата , обаче има 1 дърво което е посредата , капят едни черни топченца и цапат много и васеки пат трябва да го заобикалям как мога да го премахна ???
От другата страна на блокчето имаше същото дърво и комшите го поливаха с по-една кофа солена вода всяка вечер около 1 година и накрая изсъхна и от общената го одрязаха :) На мен обаче не ми се чака 1 година :( Някои да има законна идея ??? :roll:
Не искам да се заяждам ама си е доста грубо за едно паркиране да унищожиш цяло дърво. :evil:
Изображение

Отговори

Върни се в “За общи теми от живота”