Към морето с песен

Теми на всякаква тематика
Съобщение
Автор
sporty73
Минаващ
Минаващ
Мнения: 5
Регистриран: 15 ное 2010 16:48
МПС: dawoo matiz
От: София

Към морето с песен

#1 Непрочетено мнение от sporty73 » 02 авг 2012 14:11

Пеенето в автомобила помага ли против стреса ?


Пеенето в автомобила може да бъде идеалното решение против стреса на пътя, според Кен Маккол, управляващ директор на компанията за отдаване на автомобили под наем „Еuropcar”
Резултатите са получени след ново проучване, в което компанията е разпитала собствения си персонал за техните певчески навици в автомобила.
Според констатациите, практиката да се пеят някои от любимите песни и мелодии по време на шофиране е по-разпространено, отколкото човек би си помислил, 88% от анкетираните, признават, че си пеят в автомобила по време на шофиране
Коментирайки цифрите, г-н Маккол твърди, че пеенето може да намали стреса на всеки шофьор докато е на път.
г-н Маккол сподели "Трябва само докато сме в задръстване да погледнем шофьора в колата до нас или зад нас, за да осъзнаем, че пеенето наистина облекчава стреса"

http://www.gumiaha.com/StaticPage.aspx? ... eName=News" onclick="window.open(this.href);return false;

botzko
Редовен
Редовен
Мнения: 127
Регистриран: 22 дек 2009 13:42
МПС: Daewoo Tacuma 2.0 (2001)
От: София
Име: botzko

Re: Към морето с песен

#2 Непрочетено мнение от botzko » 02 авг 2012 16:12

Аз си пея само когато съм в много готино настроение и тогава хич не ми пука дали съм в задрустване или не. Ако обаче ми е криво не можеш ме накара да пея. както казва жената 'Като си в кофти настроение и започваш да отговаряш с нечленораздлени звуци', а си представи сега каква песен ще изпея ....

Потребителски аватар
Fani
Минаващ
Минаващ
Мнения: 34
Регистриран: 02 май 2011 15:54
МПС: Daewoo Espero CD
От: Assenovgrad
Име: Mims

Re: Към морето с песен

#3 Непрочетено мнение от Fani » 02 авг 2012 16:23

При мен карането зависи от пеенето и слушането като цяло. Това, което слушам в колата /рок, метъл/ и по принцип като цяло ме избива на "бързане за работа", но пък за сметка на това става за пеене, само когато съм под пара или ми иде да навикам света. "Антистрес" пеенето ми е обикновено акапелно и далеч от стресовите ситуации в живота :)
Изображение

Отговори

Върни се в “За общи теми от живота”