Chevrolet HHR

Съобщение
Автор
Потребителски аватар
miroki
VIP потребител
VIP потребител
Мнения: 3096
Регистриран: 19 май 2010 08:32
МПС: lanos 1.6 16V
От: varna
Име: miroki

Re: HHR Мнение...

#16 Непрочетено мнение от miroki » 15 юни 2011 08:32

Мен тази визия нещо...
Удря ми на ретро малко.
Уеб дизайн и изработка на сайт!
Изображение

Daewoo - Lanos LPG Изображение
http://www.sitemiroki.net/

Потребителски аватар
ivobivo
Напреднал
Напреднал
Мнения: 396
Регистриран: 19 юни 2009 21:27
Skype: ivaylo.filipov
МПС: Lacetti SW 2.0TCDi CDX M/T
От: София
Контакти:

Re: HHR Мнение...

#17 Непрочетено мнение от ivobivo » 15 юни 2011 09:14

С HHR си имаш едно прилично комби с равен под и широко вътрешно пространство. Aurisa пък ще ти харчи по-малко. Ето какво дават за HHR - http://www.spritmonitor.de/en/overview/ ... owerunit=2" onclick="window.open(this.href);return false;
(shofiro2)До тук - толкова Изображение <<< кликни на бензоколонката за да видиш подробности или се регистрирай ТУК и влез в статистиката!
Изображение 2009 Chevy Lacetti SW 2.0TCDi CDX M/T (Лъчко)
Изображение 2001 Suzuki GSX 750F Katana (Сузана)

Потребителски аватар
ogi
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 7110
Регистриран: 04 авг 2007 20:43
МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

Re: HHR Мнение...

#18 Непрочетено мнение от ogi » 15 юни 2011 10:42

Аз карам от време на време Аурис и мога да ти кажа впечатления (1.4 дизел). Колата просто мирише нафтата, като се кара джелатски, разход над 6/100 трудно можеш да постигнеш. Мотора е е удивително пъргав за 90к.с. и върви много. Возията ми харесва - стегната, но не твърда. Вътре ми е малко тесничко, особено с тоя мост между седалките. За минусите - отвратителна видимост от шофьорското място и много мъртви зони, добре че има хубави огледала, фаровете са много слаби и трябва задължително ксенон, интериора е от доста долнопробни материали.
Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател.
Изображение
ex A6 AKN MTИзображение
__.A6 BAU ATИзображение

Ники
Минаващ
Минаващ
Мнения: 1
Регистриран: 22 юни 2012 08:52
МПС: Шевролет HHR
От: София
Име: Ники

Re: HHR Мнение...

#19 Непрочетено мнение от Ники » 22 юни 2012 09:53

Аз имам Шевролет HHR. Колата е добра с много евтина подръжка и то в сервиза на Шевролет. Сега обаче изникна проблем и никой не може да го реши. Изключва ми хидравликата в движение. Електрическа е и не могат да хванат проблема.Ако някой има съвет или може да помогне моля да пише

Отговори

Върни се в “Приятели на марката”