Възторг от Круз

Теми на всякаква тематика
Съобщение
Автор
ivok
Нов
Нов
Мнения: 65
Регистриран: 19 юли 2010 12:28
МПС: CRUZE LS 1.8
От: Пловдив
Име: Иво

Възторг от Круз

#1 Непрочетено мнение от ivok » 13 сеп 2010 21:56

nik написа:Днес достигнах пробег 12000км.Нямам проблем с вървежа на автомобила! :rock:
Как ще имаш! Крузето е най великата кола на света. Просто не случи тогава през август на гориво. Това е самата истина.

Приятна вечер.

Потребителски аватар
autokorea
Напреднал
Напреднал
Мнения: 458
Регистриран: 30 мар 2009 11:00
МПС: корейски всякакви
От: гр.София
Име: Динев
Контакти:

Re: Турбо

#2 Непрочетено мнение от autokorea » 13 сеп 2010 23:29

Чак пък най-великата! Определено е успешен модел обаче.
Дано и за в бъдеще да си все-така доволен!
Сервиз за корейски автомобили и магазини за авточасти за корейски автомобили.
http://autokorea.eu/" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/autokorea.bg/" onclick="window.open(this.href);return false; - /група АУТОКОРЕЯ във facebook/

Потребителски аватар
The Stig
Модератор
Модератор
Мнения: 2761
Регистриран: 20 мар 2010 19:43
Skype: hihit_
МПС: Audi A3 8P / Lanos
От: Плевен/Белене
Име: Стефан Арабаджиев

Re: Турбо

#3 Непрочетено мнение от The Stig » 14 сеп 2010 01:29

Издръжливо е охлювчето, такива гаври издържа и не се уплаква...поне за сега. :-)) Като че ли с едно чипче +30, 35 кончета ще е още по-добре, но пък не се знае дали ще се зарадва на новите магарета...

А изказвания като това, че Круйза е най-великата кола и т.н. са малко несериозни и повърхностни. Могат да се спестят според мене... (coolbeer)
Изображение

ivok
Нов
Нов
Мнения: 65
Регистриран: 19 юли 2010 12:28
МПС: CRUZE LS 1.8
От: Пловдив
Име: Иво

Re: Турбо

#4 Непрочетено мнение от ivok » 14 сеп 2010 20:06

The Stig написа:Издръжливо е охлювчето, такива гаври издържа и не се уплаква...поне за сега. :-)) Като че ли с едно чипче +30, 35 кончета ще е още по-добре, но пък не се знае дали ще се зарадва на новите магарета...

А изказвания като това, че Круйза е най-великата кола и т.н. са малко несериозни и повърхностни. Могат да се спестят според мене... (coolbeer)
Здравей колега,

Да, наистина считам Шевролет Круз за най великата кола, която съм карал и притежавал. Това е личното ми мнение и го изказвам. Моля, спестете си вметките.
Уплаква се пише с - о. Круиз с и.

Приятна вечер.

Потребителски аватар
slowtraveler
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 6340
Регистриран: 15 ное 2008 19:17
МПС: Qashqai 2008/140hp 4x4
От: Варна

Re: Турбо

#5 Непрочетено мнение от slowtraveler » 14 сеп 2010 20:53

Това:
ivok написа:....Крузето е най великата кола на света.
май се различава доста по смисъл от значително по-коректното:
ivok написа:....Да, наистина считам Шевролет Круз за най великата кола, която съм карал и притежавал. .

Коментара на колегите бе ироничен точно заради първото съобщение (coolbeer)
До момента разхода на: ***** Нисан Кашкай 2.0 / 4х4 : Изображение
ex Jeep Grand Cherokee 3.0crd/250к.с./2014:Изображение

ivok
Нов
Нов
Мнения: 65
Регистриран: 19 юли 2010 12:28
МПС: CRUZE LS 1.8
От: Пловдив
Име: Иво

Re: Турбо

#6 Непрочетено мнение от ivok » 14 сеп 2010 22:50

slowtraveler написа:Това:
ivok написа:....Крузето е най великата кола на света.
май се различава доста по смисъл от значително по-коректното:
ivok написа:....Да, наистина считам Шевролет Круз за най великата кола, която съм карал и притежавал. .

Коментара на колегите бе ироничен точно заради първото съобщение (coolbeer)
Жалкото е, че от сърдечният и искрен възглас на някой, който е по темпераментен и емоционален се извлича ирония. Иначе няма лошо всички да сме като на сбирка на СПТУМ - курс студена обработка на металите или топла, както Ви хареса.

Лека нощ.

Потребителски аватар
The Stig
Модератор
Модератор
Мнения: 2761
Регистриран: 20 мар 2010 19:43
Skype: hihit_
МПС: Audi A3 8P / Lanos
От: Плевен/Белене
Име: Стефан Арабаджиев

Re: Турбо

#7 Непрочетено мнение от The Stig » 15 сеп 2010 01:27

Колега, не го приемай толкова навътре. Просто такива изказвания и твърдения ми звучат малко детски(казвам ти го аз- двайсетгодишното ''лапе''). :-)) Както Slowtraveler изтъкна има разлика в двете ти мнения.
Приемам малкия ти урок по правопис с най-добри чувства и ще се опитам да си взема поука. Стига вече оффтопик, че много разводнихме темата.... (coolbeer)
Изображение

ivok
Нов
Нов
Мнения: 65
Регистриран: 19 юли 2010 12:28
МПС: CRUZE LS 1.8
От: Пловдив
Име: Иво

Re: Турбо

#8 Непрочетено мнение от ivok » 15 сеп 2010 12:01

The Stig написа:Колега, не го приемай толкова навътре. Просто такива изказвания и твърдения ми звучат малко детски(казвам ти го аз- двайсетгодишното ''лапе''). :-)) Както Slowtraveler изтъкна има разлика в двете ти мнения.
Приемам малкия ти урок по правопис с най-добри чувства и ще се опитам да си взема поука. Стига вече оффтопик, че много разводнихме темата.... (coolbeer)

Здравейте младежо,

Да, прав сте за разводняванията, приключвам, но освен поуката за правилен правопис, трябва да се научите и какво представява възторгът и обяснението.

Крузето е най великата кола на света; Да живей България; - Това са възторзи, лозунги, послания с добри, лично изказани чувства и въжделения.

Да аз наистина считам, че Крузето е най ............. . Това е обяснението.

Относно Вашата младост, щом сега на 20 години сте загубили детското и финото в себе си, то много бързо сте остарели. Жалко.

Приятен ден.

Потребителски аватар
slowtraveler
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 6340
Регистриран: 15 ное 2008 19:17
МПС: Qashqai 2008/140hp 4x4
От: Варна

Re: Възторг от Круз

#9 Непрочетено мнение от slowtraveler » 15 сеп 2010 12:40

Разделих темите, че да не се цапа оная тема....

Тъй-като отдавна не съм младеж, явно отдавна съм загубил детското в себе си (coolbeer)
(Жена ми като ми види бюрото и безкрайните 'играчки' по него, а и странните идеи които генерирам, не мисли така, но това си е нейно лично мнение) :lol:
Възторга го разбирам само и единствено, ако не подвежда с дадената информация....
Затова и обърнах внимание на второто съобщение, което бе напълно коректно, и ако беше само то - Иво би получил само адмирации....
А относно лозунгите - времето им изтече преди 20-тина години :lol:

Та затова и бе такава реакцията (coolbeer)
До момента разхода на: ***** Нисан Кашкай 2.0 / 4х4 : Изображение
ex Jeep Grand Cherokee 3.0crd/250к.с./2014:Изображение

Потребителски аватар
The Stig
Модератор
Модератор
Мнения: 2761
Регистриран: 20 мар 2010 19:43
Skype: hihit_
МПС: Audi A3 8P / Lanos
От: Плевен/Белене
Име: Стефан Арабаджиев

Re: Възторг от Круз

#10 Непрочетено мнение от The Stig » 15 сеп 2010 12:58

Хубаво си разделил темата, въпреки че си мислех че повече няма да се пише по въпроса. Ама явно съм сбъркал... :lol:

Последният пост на колегата е по-скоро насочен към мен. Отново благодаря за новия урок по български-този път за лозунги и възторг, но не може да ме убедите, че не е детско и повърхностно. Някакси не ми допада идеята да влизам по форумите и да пиша'' БМВ са най-великите... Ауди за най-добрите..'' Просто изказвам мнение, на което всеки има право. А и пак подчертавам за написаното от Slowtraveler, че е вярно и има разлика между първия и втория пост.

А по въпроса за детското, то остава във всеки човек в малки или големи количества. :lol: Жив, здрав и много безаварийни километри с Круиза. vvbeer
Изображение

ivok
Нов
Нов
Мнения: 65
Регистриран: 19 юли 2010 12:28
МПС: CRUZE LS 1.8
От: Пловдив
Име: Иво

Re: Възторг от Круз

#11 Непрочетено мнение от ivok » 15 сеп 2010 13:15

slowtraveler написа:Разделих темите, че да не се цапа оная тема....

Тъй-като отдавна не съм младеж, явно отдавна съм загубил детското в себе си (coolbeer)
(Жена ми като ми види бюрото и безкрайните 'играчки' по него, а и странните идеи които генерирам, не мисли така, но това си е нейно лично мнение) :lol:
Възторга го разбирам само и единствено, ако не подвежда с дадената информация....
Затова и обърнах внимание на второто съобщение, което бе напълно коректно, и ако беше само то - Иво би получил само адмирации....
А относно лозунгите - времето им изтече преди 20-тина години :lol:

Та затова и бе такава реакцията (coolbeer)
Колега,

Научете се да правите разлика между лозунг и политически лозунг. Ако не приложите цензура, разбира се.

Приятен ден

Потребителски аватар
slowtraveler
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 6340
Регистриран: 15 ное 2008 19:17
МПС: Qashqai 2008/140hp 4x4
От: Варна

Re: Възторг от Круз

#12 Непрочетено мнение от slowtraveler » 15 сеп 2010 13:50

ivok написа:....Научете се да правите разлика между лозунг и политически лозунг. Ако не приложите цензура, разбира се.
Как мислите, дали не съм чувал всякакви лозунги....
Та затова и предложих да уточнявате коректно, а не да се нахвърляте срещу колеги, на които им е направило впечатление неверните възгласи, лозунги, емоционални изблици или както искате ги наречете...

П.С. Явно спомените миналото ви тежат, щом мислите, че за такива неща някой тук би наложил цензура ddmuhaha
До момента разхода на: ***** Нисан Кашкай 2.0 / 4х4 : Изображение
ex Jeep Grand Cherokee 3.0crd/250к.с./2014:Изображение

ivok
Нов
Нов
Мнения: 65
Регистриран: 19 юли 2010 12:28
МПС: CRUZE LS 1.8
От: Пловдив
Име: Иво

Re: Възторг от Круз

#13 Непрочетено мнение от ivok » 15 сеп 2010 14:14

slowtraveler написа:
ivok написа:....Научете се да правите разлика между лозунг и политически лозунг. Ако не приложите цензура, разбира се.
Как мислите, дали не съм чувал всякакви лозунги....
Та затова и предложих да уточнявате коректно, а не да се нахвърляте срещу колеги, на които им е направило впечатление неверните възгласи, лозунги, емоционални изблици или както искате ги наречете...

П.С. Явно спомените миналото ви тежат, щом мислите, че за такива неща някой тук би наложил цензура ddmuhaha
Колега, бъдете обективен. Къде и по какъв начин съм се нахвърлял срещу колега. Отговор с обяснение не е нахвърляне, показването и поправянето на грешки не е нахвърляне.

Апропо и последно, времето на политическите лозунги изобщо не е отминало, както Вие отбелязвате - преди 20 години. Те и сега си се развяват, но вече окраската, цветовете, слушателите им и ценностите са други.
Истинският лозунг е друга бира.

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: Възторг от Круз

#14 Непрочетено мнение от Izparitel » 15 сеп 2010 14:52

Май пред името на темата трябва да се добави с големи букви offtopic ! Все-пак това е автомобилен форум, а не литературен и предлагам да спестим развитието й по-нататък в този дух.

nik2308
Минаващ
Минаващ
Мнения: 1
Регистриран: 28 авг 2012 14:26
МПС: reno megan
От: Lom

Re: Възторг от Круз

#15 Непрочетено мнение от nik2308 » 28 авг 2012 14:31

Колеги ще използвам темата за да ви попитам,понеже съм се вгледал в Круз-а,а пък си търся нов автомобил,фаровете с една крушка ли са отпред и могат ли да светят едновременно и късите и дългите светлини?Също така ако може да споделите някакви впечатления от 1,8 бензина.Благодаря ви предварително! :)

Отговори

Върни се в “За общи теми от живота”