БГ МОТОР-София, Ботевградско шосе 275 - БЯГАЙТЕ ДАЛЕЧ

Магазини, морги, вносители. Вашите отзиви за обслужването на нашите автомобили. Препоръки за посещение, или избягване.
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
paci
Свръх-активен
Свръх-активен
Мнения: 1424
Регистриран: 25 окт 2008 21:45
Skype: pacu-racer
МПС: nexia
От: KOREQ
Контакти:

Re: БГ Мотор Сервиз

#16 Непрочетено мнение от paci » 05 яну 2009 18:53

Ехеее егати и сервиза, те уж са длъжни да ти дадат документ или фактура, но това е БЪЛГАРИЯ, тука в Стара Загора още не са почнали така да правят, но има и време за това.

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: БГ Мотор Сервиз

#17 Непрочетено мнение от Izparitel » 05 яну 2009 19:24

Нищо ново под небето, всичко си е в духа на досегашните ни коментари за този сервиз. ddad
Дано и аз да не допра за нещо при тях.

Опита ли в специализираните сервизи за стартери и алтернатори или при тях нямаме шанс?

Потребителски аватар
drover
Минаващ
Минаващ
Мнения: 26
Регистриран: 10 дек 2008 19:50
МПС: Deawoo Espero 2.0
От: Sofia

Re: БГ Мотор Сервиз

#18 Непрочетено мнение от drover » 05 яну 2009 19:38

Ами не просто отидох там с надеждата, като ОТОРИЗИРАН сервиз да не злоупотребяват, но... пък за Стара Загора.. там е истинският сервиз в който си ремонтирам колите, но просто с този проблем трудно щях да стигна до там на акумолатор. За да помогна на колегите от Стара Загора. Сервизът е Автоуниверс. Като изключим, че са нон стоп пълни до ръба с коли, всичко останало е на уникално ниво. Правят всичко възможно да пестят пари на клиентите, имат невероятно контакти с магазини за части от цялата страна и работят много качествено. Намира се в кв. Кольо Ганчев, кадето продават гумите в събота на пазара. Успех на всички!

Потребителски аватар
drover
Минаващ
Минаващ
Мнения: 26
Регистриран: 10 дек 2008 19:50
МПС: Deawoo Espero 2.0
От: Sofia

Re: БГ Мотор Сервиз

#19 Непрочетено мнение от drover » 05 яну 2009 19:44

Все пак темата я пуснах за да "наплюя" въпросния сервиз с надеждата да няма други опарени като мен от тук нататък. Така че, ако някой има от какво да се оплаче давайте на воля. Ако ние не се пазим един друг няма кой да го направи. Също така най- накрая се надявам да се намери СЕРВИЗА в София, в който да работят качествено и да не парзалят клиентите. Хората не заслужават да дават парите, които само те си знаят как искарват на мошеници! (notsigned)

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: БГ Мотор Сервиз

#20 Непрочетено мнение от Izparitel » 05 яну 2009 19:55

Колега, явно не си обърнал внимание - вече има такава тема със същото име
http://daewoo-chevrolet.com/forum/viewt ... 1%80#p2756
и за съжаление със същите проблеми и изводи.

Потребителски аватар
drover
Минаващ
Минаващ
Мнения: 26
Регистриран: 10 дек 2008 19:50
МПС: Deawoo Espero 2.0
От: Sofia

Re: БГ Мотор Сервиз

#21 Непрочетено мнение от drover » 05 яну 2009 20:04

Ами да... съжалявам нямам много време да чета и съм нов Деувец (sorry) . Но мисля, че и 20 такива теми да има няма да е лошо :lol: хората да попадат на тях по често... извинявам се отново.

Потребителски аватар
Fantomasss
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3222
Регистриран: 17 окт 2008 15:27
Skype: plekstor_a
МПС: Lanos SеX-16v-106 куци катъра
От: Сф братче център на просветата
Име: Грозданов

Re: БГ Мотор Сервиз

#22 Непрочетено мнение от Fantomasss » 05 яну 2009 21:32

Колега добре дошъл при нас. За този сервиз вече знаят и в Лондон, там са кожодери и вулгарно-цинични копелета. За в бъдеще ако имаш нужда от добре свършена работа, нормални цени и човешко отношение, можеш да ми пишеш на лс. Имам братовчед, който има сервиз, при който и аз поработвам като съм свободен. Обслужва комплексно почти всички марки коли.
Ако нямаш какво да правиш, не го прави тук...

Потребителски аватар
drover
Минаващ
Минаващ
Мнения: 26
Регистриран: 10 дек 2008 19:50
МПС: Deawoo Espero 2.0
От: Sofia

Re: БГ Мотор Сервиз

#23 Непрочетено мнение от drover » 05 яну 2009 22:12

10x a lot. Ще го имам в предвид

Съобщение от модератор:
Мненията от новата тема дублираща съществуващата тема за БГ МОТОР-София са прехвърлени към старата с цел избягване на повтарящи се теми.
Izparitel

Потребителски аватар
ogi
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 7110
Регистриран: 04 авг 2007 20:43
МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

Re: БГ МОТОР-София, Ботевградско шосе 275 Daewoо service

#24 Непрочетено мнение от ogi » 07 май 2009 20:18

НЕ ХОДЕТЕ В ТОЗИ СЕРВИЗ!!!
Вече не знам как да го напиша и по какъв начин да привлека хората от личния ми опит! Явно трябва да обновявам темата от време на време, или не знам вече...
Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател.
Изображение
ex A6 AKN MTИзображение
__.A6 BAU ATИзображение

Потребителски аватар
Darlin`
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3284
Регистриран: 14 май 2008 12:17
МПС: BMW 530xd GT
От: Пловдив

Re: БГ МОТОР-София, Ботевградско шосе 275 Daewoо service

#25 Непрочетено мнение от Darlin` » 07 май 2009 20:20

Офтопик:
Или да го напишем горе в банера на форума!!!
ddad
Преди - Daewoo Lanos`98 1.4

Потребителски аватар
redbank
Минаващ
Минаващ
Мнения: 10
Регистриран: 22 апр 2009 17:47
МПС: Daewoo Tacuma
От: гр. Лом

Re: БГ МОТОР-София, Ботевградско шосе 275 Daewoо service

#26 Непрочетено мнение от redbank » 08 май 2009 07:18

Е, да кажа и аз нещо .... :) Преди месец бях по работа в София и реших да намина в "оригиналния сервиз" - БГ Мотор, просто за диагностика на мотора и ходовата част. Взеха ми колата, а мен ме пратиха да пия кафенце ..., след час ми я връщат и приемчика казва: "Батка, колата е бетон" .... :) Ама кое какви показатели е дало, някакъв документ, или разпечатка от комютър - нямааааа, просто е бетон ... :))))))))))))) Иначе си платих 46 лв. за това удоволствие! Вие преценете сами, аз не съм видял какво са диагностицирали и как са го направили ....
Ако не можеш да промениш ситуацията, промени отношението си към нея!

Потребителски аватар
авео
Модератор
Модератор
Мнения: 3086
Регистриран: 05 авг 2007 18:53
МПС: Шевролет Авео 1.4 16V
От: Пловдив

Re: БГ МОТОР-София, Ботевградско шосе 275 Daewoо service

#27 Непрочетено мнение от авео » 08 май 2009 11:54

Важното е,че е бетон :D Все още се учудвам,че сами си търсите проблеми. Едно нещо работи ли,няма нужда и други да ви го казват срещу съответната сума.Най-много да ви подменат нещо,което ще се разбере след време и току виж,бетона се пропукал.
" При секса е, като при игра на карти. Ако,нямаш добър партньор, ти трябва силна ръка"-Уди Алън

Потребителски аватар
Espero2.0
Редовен
Редовен
Мнения: 213
Регистриран: 25 апр 2009 23:31
МПС: VW Passat
От: София
Име: Димитриус

Re: БГ МОТОР-София, Ботевградско шосе 275 Daewoо service

#28 Непрочетено мнение от Espero2.0 » 15 май 2009 00:00

По повод сервиза...да кажа и аз.....може да не са добри майстори но цените на частите са им много добри.....днес си купих релета който бяха по 9 лв. при положение че навсякъде другаде ми ги даваха на по 12-13 лв.парчето....разширителен съд за 9 лв. при другите 15лв.Така че аз си купувам частите от тях пък се ремонтирам на друго място...:)

Потребителски аватар
autokorea
Напреднал
Напреднал
Мнения: 458
Регистриран: 30 мар 2009 11:00
МПС: корейски всякакви
От: гр.София
Име: Динев
Контакти:

Re: БГ МОТОР-София, Ботевградско шосе 275 Daewoо service

#29 Непрочетено мнение от autokorea » 15 май 2009 18:01

От личен опит разбрах едно: Да не си ремонтирам колата там, където те пращтат да пиеш кафенце, да си вършиш работа пък те ще я оправят и тнт. За съжаление дори "майстори" от които имаш добри впечатления след като си тръгнеш започват рязко да забравят за какво точно си им закарал колата и какво си им казал да ремонтират. Не всеки може да си проверява колата самостоятелно или да ляга под нея за визуална проверка. Вдигам кръвно като чуя / ми, как няма да чука карето като още миналият път ти беше скъсан маншона/. Колкото за "СЕРВИЗА" за нашите коли накойто да можем да се доверим, точно си помисля, че съм го открил и успяват да ме разочароват. За това късам нервите на майсторите като ги гледам какво правят, завирам се под колата докато е вдигната на подемника, оглеждам каквото мога и задавам тъпи въпроси, защото в автомобилите се возим ние, нашите приятели, деца и близки и всяка некачествена поправка може да доведе до неприятни последици.
Сервиз за корейски автомобили и магазини за авточасти за корейски автомобили.
http://autokorea.eu/" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/autokorea.bg/" onclick="window.open(this.href);return false; - /група АУТОКОРЕЯ във facebook/

goshou
Минаващ
Минаващ
Мнения: 1
Регистриран: 19 май 2009 16:49
Skype: goshou
МПС: намам заради БГ МОТОР СЪРВИЗ
От: СОФИЯ

Re: БГ МОТОР-София, Ботевградско шосе 275 Daewoо service

#30 Непрочетено мнение от goshou » 19 май 2009 17:00

СПЕЦИАЛНО СЕ РЕГИСТРИРАМ ВЪВ ТОЗИ ФОРУМ ЗА ДА ПИША ТОЧНО ПО ТАЗИ ТЕМА ddad ddcomp

ИЛИ ПО ТОЧНО ДА СЕ ОПЛАЧА И АЗ ОТ ВЪПРОСНИЯ СЕРВИЗ И ПРОСТО ДА ВИ КАЖА

ddpom ddpom ПРОСТО В ТОЗИ "СЕРВИЗ" БГ МОТОР СЪРВИЗ НЕСТЪПВАЙТЕ ddpom ddpom

Много ми е дълъг случая за да го разказвам. Но повярвайте ми че тези хора могат да бъдат наречени ПРЕСТЪПНИЦИ

САМО ЩЕ СПОМЕНА ФАКТА ЧЕ КОЛАТА МИ СЕДИ В СЕРВИЗА ОТ ВЕЧЕ 4 МЕСЕЦА И СЪОТВЕТ НЕ Е ОПРАВЕНА(СТАВА ВЪПРОС ЗА КОЛА СЛЕД ПТП)

Отговори

Върни се в “Сервизно обслужване”