sleepness night

Теми на всякаква тематика
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
ogi
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 7110
Регистриран: 04 авг 2007 20:43
МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

sleepness night

#1 Непрочетено мнение от ogi » 02 дек 2007 00:51

Абе интересно ми е какво правите по цяла нощ - пловдивските бакшиши, като пишете из форуми :lol: и въобще ми е интересно кога намирате време и къде... как един софийски не се намери да се обади тука - те не са и хора с хората де...само цървули!
Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател.
Изображение
ex A6 AKN MTИзображение
__.A6 BAU ATИзображение

Потребителски аватар
авео
Модератор
Модератор
Мнения: 3086
Регистриран: 05 авг 2007 18:53
МПС: Шевролет Авео 1.4 16V
От: Пловдив

#2 Непрочетено мнение от авео » 02 дек 2007 01:08

Излизам в 14 ч. прибирам си в 23ч Може и по-рано,ако не ми се работи.Имало е и случаи по два-три дни да не работя.Зорлян хубост не става. С Дуфус не мога да се сравнявам. Той е мнооооооого по-мързелив.След 10г. наемен труд мисля,че мога да си го позволя. Никой не ми каза "браво",когато въртях по 300км. за 12ч.

Потребителски аватар
Vesko1
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 2325
Регистриран: 28 авг 2007 22:42
МПС: Daewoo Nubira II-1,6;16V;106h
От: Кърджали
Контакти:

#3 Непрочетено мнение от Vesko1 » 02 дек 2007 01:16

авео написа:Излизам в 14 ч. прибирам си в 23ч Може и по-рано,ако не ми се работи.Имало е и случаи по два-три дни да не работя.Зорлян хубост не става. С Дуфус не мога да се сравнявам. Той е мнооооооого по-мързелив.След 10г. наемен труд мисля,че мога да си го позволя. Никой не ми каза "браво",когато въртях по 300км. за 12ч.
Авео ,да ти кажа честно-БЛАЗЯ ТИ-сам си си шеф,...а аз излизам в 7 и се прибирам в 18-19ч..скапан от нерви (работа с компютри и ХОРА,де да беше само с машини)...пия по 1-2 питиета ,ровейки из интернет...и на другия ден пак същото.Верно ,събота и неделя си бръмча свободно навсякъде ,но и кинтите при нас са преброени..не като при вас.Абе шибана работа.Ето днес ходихме на Димитровградския пазар(зимно пазаруване на дрешки и ПАРЦАЛИ ЗА ЖЕНОРЯТА)...и като се връщах ,то пекнало едно слънце ..и викам на жената .....сега ако беше лято ,че да запрашим на морето и 10 дена да не се вясна в службата....,честно и го казах това.Лошу живейми! :cry:

Потребителски аватар
ogi
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 7110
Регистриран: 04 авг 2007 20:43
МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

#4 Непрочетено мнение от ogi » 02 дек 2007 01:20

Както съм казвал - и вашата не е лесна и съм съпричастен, аз лично съм много такъв към вашите колеги, понеже знам че са недоспали, недоработили и че това е работата им - да са на пътя. Само си пускайте мигачите и не се врете като тарикати. Лошото е, че всички са изнервени като отиват, или се връщат от работа...
Явно на Dufuz не му стигат нервите за подобно приключение, ама какво да се прави - работата си е работа... И аз до преди година, преди да заема мениджърската позиция скитосвах често с (тогава бяха Пежо) кола из София и по България. Бях станал като бакшиш да снова из казината.
Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател.
Изображение
ex A6 AKN MTИзображение
__.A6 BAU ATИзображение

Потребителски аватар
DufuZ
Редовен
Редовен
Мнения: 275
Регистриран: 05 авг 2007 19:42
МПС: ___нь___
От: Пловдив

#5 Непрочетено мнение от DufuZ » 02 дек 2007 21:13

айде пак мен ме изкарахте черна овца :D
С Дуфус не мога да се сравнявам. Той е мнооооооого по-мързелив
Явно на Dufuz не му стигат нервите за подобно приключение
а колко други пловдивски бакшиша си видял във форума?
нямам друг познат, който да е казвал поне, че гледа или участва в такъв
а относно нервите - да, донякъде, ама аз работя колкото ми е нужно, от тая работа няма да забогатея, така че когато направя $ или часовете ( зависи кое ще дойде първо ) си хващам чукалата и се прибирам
и все пак, за да не останете с толкова грешно впечатление от думите на авео, мога само да кажа в своя защита, че не съм толкова мързелив, просто имам и други приоритети :lol:
ето и моя призив - не вярвайте на авео - той ми завижда! :lol: :lol:
Изображение
Совесть не отвечает или временно недоступна
http://rresist.com/

Потребителски аватар
авео
Модератор
Модератор
Мнения: 3086
Регистриран: 05 авг 2007 18:53
МПС: Шевролет Авео 1.4 16V
От: Пловдив

#6 Непрочетено мнение от авео » 02 дек 2007 21:27

:D :D :D :D :D :D :D

Отговори

Върни се в “За общи теми от живота”