Мултимедиа 2DIN

Боя, лак, ламарини, стъкла. Салон, стелки, чистачки. Препарати за почистване, методи за освежаване, проблеми.
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
pamporov
Активен
Активен
Мнения: 571
Регистриран: 06 май 2012 22:27
Skype: g.pamporov
МПС: Lacetti 1.8; VOLVO S40 II
От: Plovdiv

Re: Мултимедиа 2DIN

#16 Непрочетено мнение от pamporov » 09 сеп 2013 14:47

slowtraveler написа:Провери дали няма специален адаптер за този модел...
...
Едва ли ще има, но все пак някаква идея къде да потърся?

Потребителски аватар
slowtraveler
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 6340
Регистриран: 15 ное 2008 19:17
МПС: Qashqai 2008/140hp 4x4
От: Варна

Re: Мултимедиа 2DIN

#17 Непрочетено мнение от slowtraveler » 09 сеп 2013 17:40

Официалния сервиз...
До момента разхода на: ***** Нисан Кашкай 2.0 / 4х4 : Изображение
ex Jeep Grand Cherokee 3.0crd/250к.с./2014:Изображение

Потребителски аватар
pamporov
Активен
Активен
Мнения: 571
Регистриран: 06 май 2012 22:27
Skype: g.pamporov
МПС: Lacetti 1.8; VOLVO S40 II
От: Plovdiv

Re: Мултимедиа 2DIN

#18 Непрочетено мнение от pamporov » 26 сеп 2013 17:50

И все пак на някой да му се подмята изостанала от предишна кола или нещо подобно такава рамка? Просто не ми се дават за парченце пластмаса толкова пари: http://www.ebay.com/itm/2004-2009-Selec ... 0888185507" onclick="window.open(this.href);return false; . Ако беше Free Shipping, иди-дойди, ама те искат повече от рамката бе!

Потребителски аватар
Ivaylo
Минаващ
Минаващ
Мнения: 37
Регистриран: 10 юни 2013 21:09
Skype: arsenala._4
МПС: Chevrolet Epica
От: Plovdiv
Име: Ivaylo

Re: Мултимедиа 2DIN

#19 Непрочетено мнение от Ivaylo » 11 фев 2014 20:53

Здравей колега,преди няколко дни и аз си монтирах дин на епиката и имам идентичен проблем,има ли някакво развитие при теб да питам как си го оправи?Бях при Стефанов казаха че трябва да си намеря лайсна,намерих една падна едно рязане,обаче пак не става,ако може някакъв съвет :))

Потребителски аватар
pamporov
Активен
Активен
Мнения: 571
Регистриран: 06 май 2012 22:27
Skype: g.pamporov
МПС: Lacetti 1.8; VOLVO S40 II
От: Plovdiv

Re: Мултимедиа 2DIN

#20 Непрочетено мнение от pamporov » 11 фев 2014 21:03

Няма развитие. Така си я карам.

T0n1
Минаващ
Минаващ
Мнения: 19
Регистриран: 16 окт 2013 22:00
МПС: Daewoo Lacetti 1.4 16v
От: Ihtiman
Име: Stoian

Re: Мултимедиа 2DIN

#21 Непрочетено мнение от T0n1 » 01 мар 2014 18:24

И мен много ми се иска да си сложа такава на лачетито само ме притесняват крадците и това че мойта не не с чеинджър и има празно пространство между радиото.А и дали ще мога да си сложа бутони на волана щото нямам поне за контролиране на аудиото.Гледам че имам капачки отстрани на волана.Благодаря предварително.https://www.google.bg/search?newwindow= ... B600%3B400" onclick="window.open(this.href);return false;
Мойта е така от вътре без бутоните на волана.

Потребителски аватар
pamporov
Активен
Активен
Мнения: 571
Регистриран: 06 май 2012 22:27
Skype: g.pamporov
МПС: Lacetti 1.8; VOLVO S40 II
От: Plovdiv

Re: Мултимедиа 2DIN

#22 Непрочетено мнение от pamporov » 01 мар 2014 18:39

Отвора е стандартен, независимо че нямаш чейнджър. С бутоните на волана въпроса е малко по-сложен. Освен бутони, ще трябва да сложиш и лентов кабел(спирала) с повече жила, сега сигурно е само за въздушната възглавница, с 2 жила. Но като го отвориш ще разбереш. За бутоните ти трябват също 2 жила. Чувал съм за бутони с безжична връзка. А за крадците...не знам. Всеки си решава.

T0n1
Минаващ
Минаващ
Мнения: 19
Регистриран: 16 окт 2013 22:00
МПС: Daewoo Lacetti 1.4 16v
От: Ihtiman
Име: Stoian

Re: Мултимедиа 2DIN

#23 Непрочетено мнение от T0n1 » 01 мар 2014 18:45

pamporov написа:Отвора е стандартен, независимо че нямаш чейнджър. С бутоните на волана въпроса е малко по-сложен. Освен бутони, ще трябва да сложиш и лентов кабел(спирала) с повече жила, сега сигурно е само за въздушната възглавница, с 2 жила. Но като го отвориш ще разбереш. За бутоните ти трябват също 2 жила. Чувал съм за бутони с безжична връзка. А за крадците...не знам. Всеки си решава.
Благодаря ти за мигновенния отговор ще отворя да видя за какво иде реч под еърбега.А и видях че още го има това като твоето на 400 лева трудно ли се монтира и от къде евентуално мога да си купя бутони или ще е по лесно направо цял волан.Има ли си релса за монтиране в комплекта.Благодаря ти. :)

Потребителски аватар
pamporov
Активен
Активен
Мнения: 571
Регистриран: 06 май 2012 22:27
Skype: g.pamporov
МПС: Lacetti 1.8; VOLVO S40 II
От: Plovdiv

Re: Мултимедиа 2DIN

#24 Непрочетено мнение от pamporov » 02 мар 2014 12:05

Махай клемата на акумулатора като ровиш по ел.инсталацията и най-вече по еърбега! Няма планки за монтаж. Аз преправих старите, но моята старата също беше 2DIN, наложи се само да пробия нови отвори. В комплекта няма железарии за монтаж. А за бутони, нямам идея, опитай от някоя автоморга където има такава кола. Порови и в ибей. Ако имаш начин да си поръчаш от Русия, там има всичко за нашите коли, все пак ги сглобяват и там, освен в Корея. Също и в Украйна, но сега там е.... Аз ако нямах фабрични, бих потърсил безжични бутони. Друг вариант е да ползваш дистанционното в комплекта, но не мисля че е удачно.

T0n1
Минаващ
Минаващ
Мнения: 19
Регистриран: 16 окт 2013 22:00
МПС: Daewoo Lacetti 1.4 16v
От: Ihtiman
Име: Stoian

Re: Мултимедиа 2DIN

#25 Непрочетено мнение от T0n1 » 04 мар 2014 19:24

pamporov написа:Махай клемата на акумулатора като ровиш по ел.инсталацията и най-вече по еърбега! Няма планки за монтаж. Аз преправих старите, но моята старата също беше 2DIN, наложи се само да пробия нови отвори. В комплекта няма железарии за монтаж. А за бутони, нямам идея, опитай от някоя автоморга където има такава кола. Порови и в ибей. Ако имаш начин да си поръчаш от Русия, там има всичко за нашите коли, все пак ги сглобяват и там, освен в Корея. Също и в Украйна, но сега там е.... Аз ако нямах фабрични, бих потърсил безжични бутони. Друг вариант е да ползваш дистанционното в комплекта, но не мисля че е удачно.
От Русия няма как да поръчам не съм наясно как става май ще мина и без мулти волан, защото не успях да намеря безжични бутони които да паснат на мястото на волана където имам капачки в момента ама то тва да е проблема,че май няма да мога да я сложа тази мултимедия като не съм бил преди това с 2din, а в ибей гледах това нещо www.ebay.com/itm/CONNECTS2-CHEVROLET-LA ... 588ca62ad5 ама 60 долара за тая ламарина си е направо обирджийство.Ще съм благодарен,ако някой може да предложи алтернатива.

Потребителски аватар
pamporov
Активен
Активен
Мнения: 571
Регистриран: 06 май 2012 22:27
Skype: g.pamporov
МПС: Lacetti 1.8; VOLVO S40 II
От: Plovdiv

Re: Мултимедиа 2DIN

#26 Непрочетено мнение от pamporov » 04 мар 2014 20:19

Трябват ти 2, Г-образни планки. Всеки който има малко шлосерски умения ще ти ги направи за нула време.

П.П. Линка ти е сбъркан.

Потребителски аватар
pamporov
Активен
Активен
Мнения: 571
Регистриран: 06 май 2012 22:27
Skype: g.pamporov
МПС: Lacetti 1.8; VOLVO S40 II
От: Plovdiv

Re: Мултимедиа 2DIN

#27 Непрочетено мнение от pamporov » 06 мар 2014 18:13

Тук има снимки кое-как:

http://duk63.narod.ru/remote4.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Потребителски аватар
Ivaylo
Минаващ
Минаващ
Мнения: 37
Регистриран: 10 юни 2013 21:09
Skype: arsenala._4
МПС: Chevrolet Epica
От: Plovdiv
Име: Ivaylo

Re: Мултимедиа 2DIN

#28 Непрочетено мнение от Ivaylo » 17 фев 2019 22:57

Здравейте колеги,отдавна не съм писал и съжелявам,че малко стара тема вдигам,ама беше безсмислено да правя нова,търся съвет,налага ми се да си сменя мултимедията на епиката (2007г.) и се обръщам към вас с молба за помощ с малко мнения и съвети.Колебая се между 2 мултимедии,като държа мултимедията да има извод за ТВ тунер и да има възможност за wi-fi.Спрял съм се на тези 2те:

1. https://pioneer.bg/car-audio/multimediy ... ic-z810dab
2. https://www.eldibg.com/multimedia-syste ... multimedia

Моля за мнения,съвети и т.н. коя би си заслужавала повече.Благодаря :)

Отговори

Върни се в “Екстериор, Интериор, Аксесоари”