БАВНОГАСНЕЩ ПЛАФОН

Боя, лак, ламарини, стъкла. Салон, стелки, чистачки. Препарати за почистване, методи за освежаване, проблеми.
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
Noel
Минаващ
Минаващ
Мнения: 45
Регистриран: 19 май 2009 18:18
Skype: noel1960
МПС: Daewoo Nubira
От: Sopot
Име: Noel

Re: БАВНОГАСНЕЩ ПЛАФОН

#31 Непрочетено мнение от Noel » 23 май 2009 21:25

Izparitel написа:Определено изчертаването на електрическата схема е нетрадиционно и да си призная не съвсем разбираемо /поне за мен/.
Не всички във форума имат технически познания.Мислех , че така ще е по-лесно . Не ми представлява пробем да я начертая. Незнам дали ще е по разбираемо....
Ако не мога да го поправя значи не е развалено ..... но живота крие и изненади.

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: БАВНОГАСНЕЩ ПЛАФОН

#32 Непрочетено мнение от Izparitel » 23 май 2009 21:34

Noel написа:Не всички във форума имат технически познания.Мислех , че така ще е по-лесно . Не ми представлява пробем да я начертая. Незнам дали ще е по разбираемо....
Някакви познания имам, но мисля, че схемата е трудна за ориентиране, така, че ще е трудна и за хората без познания. Може би ще е по-добре съчетанието от двете схеми ел.схемата и на монтажа.

Потребителски аватар
Noel
Минаващ
Минаващ
Мнения: 45
Регистриран: 19 май 2009 18:18
Skype: noel1960
МПС: Daewoo Nubira
От: Sopot
Име: Noel

Re: БАВНОГАСНЕЩ ПЛАФОН

#33 Непрочетено мнение от Noel » 23 май 2009 21:52

На практика това е монтажна.Елементите са по местата на които седят а погледа е от задната страна на плафона.Няма платка , един вид обемен монтаж.В понеделник ще начертая и сложа електрчиеската схема с обозначенията , но даже и да я има то тези места са най удачни . Съществуващото окабеляване на плафона не съм го рисувал.Един вид това се добавя , на съответните места и съответните кабели.
Ако не мога да го поправя значи не е развалено ..... но живота крие и изненади.

Потребителски аватар
Espero2.0
Редовен
Редовен
Мнения: 213
Регистриран: 25 апр 2009 23:31
МПС: VW Passat
От: София
Име: Димитриус

Re: БАВНОГАСНЕЩ ПЛАФОН

#34 Непрочетено мнение от Espero2.0 » 24 май 2009 00:34

Защо си играете?Есперото има оригинал реле или там както му се казва...:)зимате си от Есперо и сте готови....15сек закъснение....

Отговори

Върни се в “Екстериор, Интериор, Аксесоари”