Вариант на Captiva ?

Съобщение
Автор
LZ5PL
Минаващ
Минаващ
Мнения: 9
Регистриран: 18 май 2012 20:58
МПС: Captiva
От: София

Вариант на Captiva ?

#1 Непрочетено мнение от LZ5PL » 17 сеп 2014 14:50

Преди няколко дни в София настигах една кола, която отдалеч по форма много ми напомняше Captiva. Когато се приближих достатъчно видях че наистина е такава, но на задната врата пишеше друго име. Почти веднага след това зави в пресечка и я изгубих от поглед.
Сигурно е била произведена за друг пазар, защото определено пишеше нещо различно от това което съм виждал на моята и подобни.
Определено не би трябвало да е внос заобикалящ политиката на GM за спиране на вноса на новите модели в Европа, защото беше от модела 2007.
Любопитен съм някой знае ли нещо за такава кола. Знам че са произвеждани за Австралия под някакво друго име, но се съмнявам да е докарана втора ръка чак оттам.

Потребителски аватар
slowtraveler
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 6340
Регистриран: 15 ное 2008 19:17
МПС: Qashqai 2008/140hp 4x4
От: Варна

Re: Вариант на Captiva ?

#2 Непрочетено мнение от slowtraveler » 17 сеп 2014 17:55

Да не е бил TRAX?
До момента разхода на: ***** Нисан Кашкай 2.0 / 4х4 : Изображение
ex Jeep Grand Cherokee 3.0crd/250к.с./2014:Изображение

Потребителски аватар
ivobivo
Напреднал
Напреднал
Мнения: 396
Регистриран: 19 юни 2009 21:27
Skype: ivaylo.filipov
МПС: Lacetti SW 2.0TCDi CDX M/T
От: София
Контакти:

Re: Вариант на Captiva ?

#3 Непрочетено мнение от ivobivo » 17 сеп 2014 20:35

Възможните други модификаци са 2 - Daewoo Winstorm и Holden Captiva - http://en.wikipedia.org/wiki/Chevrolet_Captiva" onclick="window.open(this.href);return false; но може наистина да си видял Trax ако е бил Chevrolet
(shofiro2)До тук - толкова Изображение <<< кликни на бензоколонката за да видиш подробности или се регистрирай ТУК и влез в статистиката!
Изображение 2009 Chevy Lacetti SW 2.0TCDi CDX M/T (Лъчко)
Изображение 2001 Suzuki GSX 750F Katana (Сузана)

LZ5PL
Минаващ
Минаващ
Мнения: 9
Регистриран: 18 май 2012 20:58
МПС: Captiva
От: София

Re: Вариант на Captiva ?

#4 Непрочетено мнение от LZ5PL » 19 сеп 2014 12:55

Трябва да е бил Winstorm - забравих да напиша че отгоре беше емблемата на Daewoo вместо на GM. Кой знае по какви пътища се е появила у нас...
Благодаря за линка, отварял съм го по-рано но не бях запомнил че е имало и Daewoo вариант, помнех само за австралийския.
С Trax е трудна да се сбърка, той е видимо по-малък.

Потребителски аватар
stinbg
Активен
Активен
Мнения: 793
Регистриран: 31 окт 2010 21:19
МПС: 206 cc, Citroen DS5 H
От: София
Име: Stoyan

Re: Вариант на Captiva ?

#5 Непрочетено мнение от stinbg » 20 сеп 2014 21:49

Аз пък наскоро бях в Ел Салвадор и видях Опел Антара точно като моя, на който с големи букви пишеше Chevrolet Captiva. По интересното обаче беше, че интериора вътре си беше на Каптива. Всъщност намерих клипче ...
https://www.youtube.com/watch?v=wN60H7c5tiI" onclick="window.open(this.href);return false;
Life's a journey, not a destination

Отговори

Върни се в “Приятели на марката”