Лято'09 море, дини, бунгала, бира, миди, комари, хотели...

Забавни снимки, интересни разкази, вицове, трикове и всичко свързано с доброто настроение.
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
Vesko1
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 2325
Регистриран: 28 авг 2007 22:42
МПС: Daewoo Nubira II-1,6;16V;106h
От: Кърджали
Контакти:

Лято'09 море, дини, бунгала, бира, миди, комари, хотели...

#1 Непрочетено мнение от Vesko1 » 11 юли 2008 23:17

ogi написа:Диненият Ланос си спомням, че го бяхме коментирали някъде в зората на форума. Май Dufuz го беше постнал. Вътре е също много добър!
Недеййййййй...не ми говори за диня ,че вчера купих една 7 килограмова от Билла на промоция ...и излезе развалена от вътре изкуфяла и вмирисана!Имах неблагоразумието да я транспортирам в багажника ...и по пътя се е пукнала и от нея е изтекло някакво вещество от което вече 2-ри ден колата ми мерише на ЧОРАПИ!Ще жертвам май 30 кинта за цялостно пране на колата...кво де се праи....!Егати византийската миризма(динята беше гръцка)...да им пикая на промоцията на билла-0,39ст за килограм....! :lol:

Потребителски аватар
ogi
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 7110
Регистриран: 04 авг 2007 20:43
МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

#2 Непрочетено мнение от ogi » 11 юли 2008 23:22

Ами то евтиното винаги излиза скъпо!
...иначе - втасахме я, та да внасяме и гръцки дини, все едно тук нямаме бостани...вдруги ден мисля да им проверя не дините, а морето на гърците (Халкидики), дано е по-добро и Нубирата не ме остави на дългият преход...
Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател.
Изображение
ex A6 AKN MTИзображение
__.A6 BAU ATИзображение

Потребителски аватар
Vesko1
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 2325
Регистриран: 28 авг 2007 22:42
МПС: Daewoo Nubira II-1,6;16V;106h
От: Кърджали
Контакти:

#3 Непрочетено мнение от Vesko1 » 11 юли 2008 23:31

ogi написа:Ами то евтиното винаги излиза скъпо!
...иначе - втасахме я, та да внасяме и гръцки дини, все едно тук нямаме бостани...вдруги ден мисля да им проверя не дините, а морето на гърците (Халкидики), дано е по-добро и Нубирата не ме остави на дългият преход...
Уууубре...да не ти минава котка път!Ти към гръцко ...аз май след 25-ти към турско
http://turkey.partner-travel.eu/view_hotels.php?hid=332
...за тук май се очертават финансите...
та пак форума ще остане без надзор...но вече имаме поддръжка и подкрепа-Васси и Дарлин са на своя пост! :wink:
Последна промяна от Vesko1 на 11 юли 2008 23:35, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

#4 Непрочетено мнение от Izparitel » 11 юли 2008 23:34

От Билла Сф се сдобих с 3бр. дини от по 7-8 кила на заветната промоционална цена от 0.39лв и двете са О'К. Третата си чака реда.
На женския пазар днес ги гледах по 0.70лв/кг.

А по същество - чудя им се на ентусиазма на собствениците на коли като динения Ланос, но подобен нетрадиционен дизайн разнообразява сивото ежедневие и вероятно подобрява настроението на всеки който го види.

Потребителски аватар
Darlin`
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3284
Регистриран: 14 май 2008 12:17
МПС: BMW 530xd GT
От: Пловдив

#5 Непрочетено мнение от Darlin` » 11 юли 2008 23:36

Аз пък какъв надзор имам ..?!? :D То в тея мойте теми и тъпи ботове не влизат даже ... :D
Преди - Daewoo Lanos`98 1.4

Потребителски аватар
Vesko1
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 2325
Регистриран: 28 авг 2007 22:42
МПС: Daewoo Nubira II-1,6;16V;106h
От: Кърджали
Контакти:

#6 Непрочетено мнение от Vesko1 » 11 юли 2008 23:39

Darlin` написа:Аз пък какъв надзор имам ..?!? :D То в тея мойте теми и тъпи ботове не влизат даже ... :D
Аааа .недей да скромничиш :lol:
....там дето ти имаш власт...аз не моа да са меся! :D

Потребителски аватар
ogi
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 7110
Регистриран: 04 авг 2007 20:43
МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

#7 Непрочетено мнение от ogi » 12 юли 2008 00:12

Darlin` написа:Аз пък какъв надзор имам ..?!? :D То в тея мойте теми и тъпи ботове не влизат даже ... :D
Темите, които съм ти дал са от най-ценните, които съм направил, а ботове няма, защото вече им намерих цаката. Грижи се за тях с любов, внимание и справедливост. Когато форумът се премести съм ти обещал и Ланос.
Веско, офертата ти за турция изглежда много добра. Аз имах избор между турция и Гърция, но предпочетох второто. Почивката ми е подарък от фирмата ;)
Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател.
Изображение
ex A6 AKN MTИзображение
__.A6 BAU ATИзображение

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

#8 Непрочетено мнение от Izparitel » 12 юли 2008 09:00

ogi написа: Почивката ми е подарък от фирмата ;)
Дай боже всекиму да работи в такава фирма дето правят такива подаръци! :wink:

Потребителски аватар
Vesko1
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 2325
Регистриран: 28 авг 2007 22:42
МПС: Daewoo Nubira II-1,6;16V;106h
От: Кърджали
Контакти:

#9 Непрочетено мнение от Vesko1 » 12 юли 2008 09:49

ogi написа:Аз имах избор между турция и Гърция, но предпочетох второто.
Оги ...вообще не си сбъркал...то и аз исках на Халкидики :roll: ...ама останали само 5* хотели по 780 евро на човек ол инклузив,а за 7 дни не ми се дава тази сума ...та май ще е на офертата от линка.

Потребителски аватар
Darlin`
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3284
Регистриран: 14 май 2008 12:17
МПС: BMW 530xd GT
От: Пловдив

#10 Непрочетено мнение от Darlin` » 12 юли 2008 11:22

ogi написа:Темите, които съм ти дал са от най-ценните, които съм направил, а ботове няма, защото вече им намерих цаката. Грижи се за тях с любов, внимание и справедливост. Когато форумът се премести съм ти обещал и Ланос.
Оги, благодарна съм за всичко! Не си мисли, че не го оценявам :D
Преди - Daewoo Lanos`98 1.4

Потребителски аватар
Darlin`
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3284
Регистриран: 14 май 2008 12:17
МПС: BMW 530xd GT
От: Пловдив

#11 Непрочетено мнение от Darlin` » 12 юли 2008 11:49

Позволете ми аз да ви отправя една оферта :oops: Може да я видите ТУК, в менюто горе "Лято 2008", и като свалите екселската таблица, пада се на втория лист - оферти за Кушадасъ (първият е за Мармарис):

Изображение

Цените са в Евро!!!
Цената включва:

• Транспорт с автобус
7 нощувки на съответната база
• медицинска застраховка
• Екскурзоводско обслужване на място

Хотелът е страхотен 4* http://www.kayhanbey.com/
Бях там на абитуриентската си с моя мъж (тогава не ми беше все още такъв :oops: ) На снимките в галерията даже са снимани моите съученици. Включени закуска и вечеря. А и цените в Турция са 1:1,2 (лирата е 1,20 лв). Района е чудесен, хотела се намира на главната улица, точно срещу морето! На две пресечки се намира и пазара, където те пресрещат топло с "Как е комши?" и те привикват да видиш какво продават. Може да си купиш нещо, което е обявено за 20 лири, да го вземеш за 8 примерно. :D А в България да струва 10-15. Малко по-надолу се пада и Bar Street (улицата пренаселена със заведения, ресторанти и дискотеки). И като цяло може да се каже, че цените по заведенията и в хранителните магазини са като в България.
Изгледа от терасата на стаята ни беше Птичия остров (Барбадос) и морето, виждаше се и пристанището, на което спираха огромни лайнери ... красота!!! Аз съм възхитена!
Когато тръгвахме от Пловдив и наш`те ме изпращаха на автобуса, ревях, че не искам да тръгвам (мъчно ми беше), а когато си тръгвахме от Кушадасъ, ревях, че не ми се връща. И се зарекох един ден да се върна пак там, в същия хотел. Надявам се да ме огрее това щастие септември или октомври месец. Тъкмо водата ще е топла :oops: На всичкото отгоре Егейско море е толкова солено, че не може да се удавиш в него (лично изпробвано!) Ахх .. наленаха ме спомени ... :roll: :roll:

Просто .. горещо го препоръчвам на всички, които все още не са избрали къде да ходят на море.
Преди - Daewoo Lanos`98 1.4

Потребителски аватар
MadMax
Редовен
Редовен
Мнения: 291
Регистриран: 09 авг 2007 22:52
МПС: SAAB 9-3 SS
От: Red village
Контакти:

Re:

#12 Непрочетено мнение от MadMax » 13 юли 2008 11:35

:arrow:
Последна промяна от MadMax на 16 юли 2008 15:14, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
lanos
Редовен
Редовен
Мнения: 174
Регистриран: 11 май 2008 14:09
Skype: museau_noir
МПС: DAEWOO LANOS 1,4 COOL - 1999
Контакти:

Re: Море, дини, плаж, бунгала, бира, миди, комари, водни колела

#13 Непрочетено мнение от lanos » 13 юли 2008 17:52

Никаква мъка.Еби им майката.!Важното е че имаш прекрасно бебе .То ти е подаръка от Господ.Пари се изкарват.Не се притеснявай !Направи даже още едно бебе ..че намаляваме брей...майка му стара......!
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
vassy
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 1478
Регистриран: 23 дек 2007 13:03
Skype: daewoo-chevrolet.com
МПС: Daewoo Lanos 1.5 SE
От: Пловдив
Име: Vassy
Контакти:

Re: Море, дини, плаж, бунгала, бира, миди, комари, водни кол

#14 Непрочетено мнение от vassy » 13 юли 2008 18:13

Тъй като това лято се очертава да пропусна морето, ще ми остане тази гледка от терасата!

Потребителски аватар
Vesko1
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 2325
Регистриран: 28 авг 2007 22:42
МПС: Daewoo Nubira II-1,6;16V;106h
От: Кърджали
Контакти:

Re: Море, дини, плаж, бунгала, бира, миди, комари, водни колела

#15 Непрочетено мнение от Vesko1 » 13 юли 2008 20:27

Айдеее и в турско цените на ол инклузивите взеха да падат по средата на сезона...
http://www.posoka.com/exkurzii_pochivki ... 9388.phtml
айде народеее цените падат :D :lol: :wink:

Отговори

Върни се в “Забава”