Интересни лични снимки и видео.

Забавни снимки, интересни разкази, вицове, трикове и всичко свързано с доброто настроение.
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
Darlin`
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3284
Регистриран: 14 май 2008 12:17
МПС: BMW 530xd GT
От: Пловдив

Re: Забавни лични снимки

#31 Непрочетено мнение от Darlin` » 19 окт 2008 21:32

Да е пипана снимката на Фотошоп?? :^)
Преди - Daewoo Lanos`98 1.4

Diesel
Минаващ
Минаващ
Мнения: 16
Регистриран: 20 сеп 2008 08:18
МПС: Daewoo nexia 1.5 GL

Re: Забавни лични снимки

#32 Непрочетено мнение от Diesel » 20 окт 2008 08:41

Не е фотошоп!!!Да имам си бутон!!!Ще ви оставя малко да помислите.Малко хора се досещат.

Потребителски аватар
Darlin`
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3284
Регистриран: 14 май 2008 12:17
МПС: BMW 530xd GT
От: Пловдив

Re: Забавни лични снимки

#33 Непрочетено мнение от Darlin` » 20 окт 2008 09:03

Какво е това отгоре на тавана? И защо колата нещо ми стои накриво на снимката???
Преди - Daewoo Lanos`98 1.4

Потребителски аватар
sasho
Свръх-активен
Свръх-активен
Мнения: 1272
Регистриран: 29 фев 2008 19:17
МПС: Nubira 1.6
От: София

Re: Забавни лични снимки

#34 Непрочетено мнение от sasho » 25 окт 2008 10:53

Щото си пила 2 ракии кво се правиш са :rofl:
Да не би да си ги сложил при светлоотразителите?

Потребителски аватар
sasho
Свръх-активен
Свръх-активен
Мнения: 1272
Регистриран: 29 фев 2008 19:17
МПС: Nubira 1.6
От: София

Re: Забавни лични снимки

#35 Непрочетено мнение от sasho » 25 окт 2008 10:59

dsuzunov написа:Не ти ли е малко тясна колицата ? :D
На него може и да не му е тясна,ама на тия отзад със сигурност не им е широко :rofl:

Потребителски аватар
mi6ko_pi
Напреднал
Напреднал
Мнения: 476
Регистриран: 01 авг 2008 23:35
Skype: mi6ko_pi1
МПС: Mercedes 230 CE
От: Стара Загора
Име: Най-голямия !!!
Контакти:

Re: Забавни лични снимки

#36 Непрочетено мнение от mi6ko_pi » 25 окт 2008 17:02

Diesel Според мен трятия ти стоп е с габарита на едно ( 1 крушка с 2 релтана ) . Относно стоповете и аз искам моите да са еднакви . Супер яко изглежда :)
Изображение

Харесва ти да бъдеш с големи тарикати, които карат Ферари, Бентли или Богати. В главата ти са само ляти джанти от платина, злато и диаманти. Виждам те в скъпи коли, а в морето с яхти на които пияш ДЖИН, ЕГАТИ. Харесва ти да се правиш на ВИП-ПЕРСОНА и да си говориш два часа по телефона. В дискотеката разходчица, пак показваш походчица и искаш да те черпя водчица. От толкова мислене стана увисване. Влизам у кен***а и се чудя и се мая, д**ба мааму да сер***, пик*** или да чертая. Сам не е редно и от джоба скубе, знам че не е редно ама ми е убаво бе .... Поселедната ми каза МАЙСТОРЕ, БОГ ЛИ ТЕ ИЗПРАТИ ?

Потребителски аватар
sasho
Свръх-активен
Свръх-активен
Мнения: 1272
Регистриран: 29 фев 2008 19:17
МПС: Nubira 1.6
От: София

Re: Забавни лични снимки

#37 Непрочетено мнение от sasho » 25 окт 2008 18:07

mi6ko_pi написа:Diesel Според мен трятия ти стоп е с габарита на едно ( 1 крушка с 2 релтана ) . Относно стоповете и аз искам моите да са еднакви . Супер яко изглежда :)
Купи си Голф тогава :rofl:

Потребителски аватар
mi6ko_pi
Напреднал
Напреднал
Мнения: 476
Регистриран: 01 авг 2008 23:35
Skype: mi6ko_pi1
МПС: Mercedes 230 CE
От: Стара Загора
Име: Най-голямия !!!
Контакти:

Re: Забавни лични снимки

#38 Непрочетено мнение от mi6ko_pi » 25 окт 2008 22:49

Мммм да . Винаги съм мечтал да си имам голф ( количка на ток ) :rofl: но никога не бих си взел VW Golf :mrgreen:
Изображение

Харесва ти да бъдеш с големи тарикати, които карат Ферари, Бентли или Богати. В главата ти са само ляти джанти от платина, злато и диаманти. Виждам те в скъпи коли, а в морето с яхти на които пияш ДЖИН, ЕГАТИ. Харесва ти да се правиш на ВИП-ПЕРСОНА и да си говориш два часа по телефона. В дискотеката разходчица, пак показваш походчица и искаш да те черпя водчица. От толкова мислене стана увисване. Влизам у кен***а и се чудя и се мая, д**ба мааму да сер***, пик*** или да чертая. Сам не е редно и от джоба скубе, знам че не е редно ама ми е убаво бе .... Поселедната ми каза МАЙСТОРЕ, БОГ ЛИ ТЕ ИЗПРАТИ ?

Потребителски аватар
sasho
Свръх-активен
Свръх-активен
Мнения: 1272
Регистриран: 29 фев 2008 19:17
МПС: Nubira 1.6
От: София

Re: Забавни лични снимки

#39 Непрочетено мнение от sasho » 25 окт 2008 22:52

mi6ko_pi написа:Мммм да . Винаги съм мечтал да си имам голф ( количка на ток ) :rofl: но никога не бих си взел VW Golf :mrgreen:
И аз мислех така,до едно време,но сега не съжалявам! ;)

Потребителски аватар
mi6ko_pi
Напреднал
Напреднал
Мнения: 476
Регистриран: 01 авг 2008 23:35
Skype: mi6ko_pi1
МПС: Mercedes 230 CE
От: Стара Загора
Име: Най-голямия !!!
Контакти:

Re: Забавни лични снимки

#40 Непрочетено мнение от mi6ko_pi » 25 окт 2008 22:55

Важното е на теб да ти харесва и да ти върши работа :)
Изображение

Харесва ти да бъдеш с големи тарикати, които карат Ферари, Бентли или Богати. В главата ти са само ляти джанти от платина, злато и диаманти. Виждам те в скъпи коли, а в морето с яхти на които пияш ДЖИН, ЕГАТИ. Харесва ти да се правиш на ВИП-ПЕРСОНА и да си говориш два часа по телефона. В дискотеката разходчица, пак показваш походчица и искаш да те черпя водчица. От толкова мислене стана увисване. Влизам у кен***а и се чудя и се мая, д**ба мааму да сер***, пик*** или да чертая. Сам не е редно и от джоба скубе, знам че не е редно ама ми е убаво бе .... Поселедната ми каза МАЙСТОРЕ, БОГ ЛИ ТЕ ИЗПРАТИ ?

Потребителски аватар
sasho
Свръх-активен
Свръх-активен
Мнения: 1272
Регистриран: 29 фев 2008 19:17
МПС: Nubira 1.6
От: София

Re: Забавни лични снимки

#41 Непрочетено мнение от sasho » 25 окт 2008 23:02

mi6ko_pi написа:Важното е на теб да ти харесва и да ти върши работа :)
(coolbeer)

Diesel
Минаващ
Минаващ
Мнения: 16
Регистриран: 20 сеп 2008 08:18
МПС: Daewoo nexia 1.5 GL

Re: Забавни лични снимки

#42 Непрочетено мнение от Diesel » 26 окт 2008 14:32

Миналата зима след първия снеговалеж намерих колата си ударена(от веждата до врата имаше отпечатък от броня).Две седмици след това ходих до Димитровград и там един бакшиш реши да се прави на дрифтър и спря в мен(отново колата беше паркирана),но този път бях там :^) .Бакшиша(колата беше Шкода) се размаза направо(фар,броня,калник,капак,радиатор) а на Нексийката само надрана броня и стопа се счупи стъклото наполовина :lol: .Два месеца търсех стоп и накрая намерих в Ки Джи Ауто.От началото не видях разликата,но кат я загледах отдалеч "Бре че нещо не кат преди" то какво се оказа:въпросния стоп(56лв нов) е бил предвиден за Нексия с десен волан :rofl:.Ето каде е ключа от бараката.Може и да нямам фар за мъгла,но пък виждам добре на зад нощем.А и друго предимство много ги лекувам тея дет ми карат на дълги :lol:

Diesel
Минаващ
Минаващ
Мнения: 16
Регистриран: 20 сеп 2008 08:18
МПС: Daewoo nexia 1.5 GL

Re: Забавни лични снимки

#43 Непрочетено мнение от Diesel » 26 окт 2008 14:41

Darlin` написа:Какво е това отгоре на тавана? И защо колата нещо ми стои накриво на снимката???
Дарлин карай по внимателно кат минаваш през паркинга на КАУФЛАНД :D.Това на тавана и аз нз какво е :lol:А колата е накриво,защото явно не ставам за фотограф :rofl: :rofl: :rofl:
Колата не пипана след ударите освен стопа де.

Diesel
Минаващ
Минаващ
Мнения: 16
Регистриран: 20 сеп 2008 08:18
МПС: Daewoo nexia 1.5 GL

Re: Забавни лични снимки

#44 Непрочетено мнение от Diesel » 26 окт 2008 14:44

mi6ko_pi написа:Мммм да . Винаги съм мечтал да си имам голф ( количка на ток ) :rofl: но никога не бих си взел VW Golf :mrgreen:
И аз искам ГОЛФ :wasntme: VR 6 обаче :lol: или 6-тица пак става

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: Забавни лични снимки

#45 Непрочетено мнение от Izparitel » 26 окт 2008 17:10

Веднъж някъде попаднах на червени крушки /също като са жълти крушките за мигачите/ и се чудех за какво могат да се ползват.
Ето едно възможно приложение.

Отговори

Върни се в “Забава”