Щета по колата

Забавни снимки, интересни разкази, вицове, трикове и всичко свързано с доброто настроение.
Съобщение
Автор
akolevutd
Редовен
Редовен
Мнения: 220
Регистриран: 02 апр 2011 19:57
МПС: Daewoo Tacuma
От: Варна

Щета по колата

#1 Непрочетено мнение от akolevutd » 20 сеп 2011 23:53

http://arms-bg.com/vmchk/%D0%BA%D0%BE%D ... D0%BC.html" onclick="window.open(this.href);return false;
:c37

venci9306
Редовен
Редовен
Мнения: 168
Регистриран: 20 ное 2009 17:06
МПС: Kalos,Nubira3,Matiz2бр,Cruzе
От: Велико Търново
Име: Венци

Re: Щета по колата

#2 Непрочетено мнение от venci9306 » 21 сеп 2011 00:00

Мисля че това е добра идея , НО малко е високичка цената( то за тези пари направо ще до докарат до София с линейка в критично състояние и опасност за живота ). Скоро бях гледал за газов пищов доста добра имитация на Глок 19 производство в Германия. Май това ще свърши по добра работа. И все пак не ми се иска да се решава проблема по така наречения цигански метод.( макар и да не ми оставя друг избор)

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: Щета по колата

#3 Непрочетено мнение от Izparitel » 21 сеп 2011 00:13

Със сложен нож си става оръжие! Помня, че в армията изучавахме и ръкопашен бой с Калашников с надянат нож. Това като отклонение няма нищо общо с начина на решаване на конкретния проблем!
Понеже темата задълба в друга насока и едва ли това е начина за решаване на проблема ще има разчистване в посока OFFTOPIC.

Proximus
Напреднал
Напреднал
Мнения: 480
Регистриран: 02 окт 2009 10:32
Skype: bgproximus
МПС: Aveo 5
От: Varna
Име: Proximus

Re: Щета по колата

#4 Непрочетено мнение от Proximus » 21 сеп 2011 10:03

Абе пичове, вие луди ли сте за 100-150лв да тръгнете да се колите или пуцате... било то и с газов пищов.
venci9306, като не си го приклещил като хората когато му е било времето, сега след дъжд качулка. Какво си си мислел, че като се поуспокои ще те потупа по рамото и ще си плати масрафа ли? Или се смилате на момента и го заставяш да обещае че ще ти плати щетата (поне да имаш аргумент сега да го търсиш), или да беше викнал полиция както е направил slowtraveler. Помисли си и какво правиш ако по време на "натискането" стане някоя беля. Уверявам те че ще ти струва мн по скъпо от ламарината на калника ти. Пък карай че ще ти е защитена честта и ще се чувстваш морално прав.

Отговори

Върни се в “Забава”