Самата истина

Забавни снимки, интересни разкази, вицове, трикове и всичко свързано с доброто настроение.
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
daewoo leganza
Нов
Нов
Мнения: 64
Регистриран: 13 юни 2011 17:07
МПС: Daewoo Leganza CDX 2.0 98kw
От: Ruse

Самата истина

#1 Непрочетено мнение от daewoo leganza » 04 сеп 2011 14:08

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят. Руски: питаш нещо и теб те питат. Български: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Да вземат да се засегнат сяя разбирачите :D
http://www.cars.bg/u604604" onclick="window.open(this.href);return false;

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят. Руски: питаш нещо и теб те питат. Български: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Потребителски аватар
daewoo leganza
Нов
Нов
Мнения: 64
Регистриран: 13 юни 2011 17:07
МПС: Daewoo Leganza CDX 2.0 98kw
От: Ruse

Re: Самата истина

#2 Непрочетено мнение от daewoo leganza » 04 сеп 2011 14:12

Сигурен съм че с първия отговор след мен, ще си проличи че е български форума
Иначе съм доволен от форума има хора, които се опитват да помагат има и такива, които само се перчат и пълнят темите с глупости!
http://www.cars.bg/u604604" onclick="window.open(this.href);return false;

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят. Руски: питаш нещо и теб те питат. Български: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Потребителски аватар
ogi
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 7110
Регистриран: 04 авг 2007 20:43
МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

Re: Самата истина

#3 Непрочетено мнение от ogi » 23 окт 2011 14:15

Не знам дали имаш регистрации в други форуми, но ако пробваш в ауди и БМВ ще видиш за какво става дума и е точно така, както е описано в сентенцията ти... Нито заглавие на темата, нито правопис на пишещия, нито смисъл на произведението, нито отговори, нито идеи... Просто една тотална пуберщина, комплексарщина и офтопик, шанса да намериш полезна информация клони към нула. Тук някои ме обвиняват в полицейщина, но форума (макар и малък) се старая да не е разводнен, да е стегнат, да е обективен, да е информативен и въпреки това със съответни теми за разпускане. Ако някой има предложения за подобрения да пише в съответната тема - приемам всякакви критики.
Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател.
Изображение
ex A6 AKN MTИзображение
__.A6 BAU ATИзображение

Потребителски аватар
stiix
Редовен
Редовен
Мнения: 195
Регистриран: 10 фев 2008 20:46
МПС: ***
От: ***

Re: Самата истина

#4 Непрочетено мнение от stiix » 23 окт 2011 17:10

Форумът ни си е много добре и наистина тук можеш да намериш всякаква помощ. Имам регистрации и в други форуми и какво да кажа - меко казано отчайващи са....
Изображение

Proximus
Напреднал
Напреднал
Мнения: 480
Регистриран: 02 окт 2009 10:32
Skype: bgproximus
МПС: Aveo 5
От: Varna
Име: Proximus

Re: Самата истина

#5 Непрочетено мнение от Proximus » 23 окт 2011 17:30

От известно време хвърлям по един поглед на форума на Дачия. Верно - доста са, редовно пишат, ама какво толкова има да пишеш за нови и все още безпроблемни коли... при тях са го обърнали предимно на дъвчене на това колко хубави, здрави, пъргави, икономични и удобни са им автомобилите. Чак накъртва.
Може би поради факта че Део-Шеви е марка с доста по-дълги и непрекъснати традиции у нас, във форумът ни присъстват доста по-разнообразни теми, а част от потребителите са доста добре технически подготвени и се завързват наистина интересни дискусии.

Отговори

Върни се в “Забава”