Вицове, разкази, случки

Забавни снимки, интересни разкази, вицове, трикове и всичко свързано с доброто настроение.
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
The Stig
Модератор
Модератор
Мнения: 2761
Регистриран: 20 мар 2010 19:43
Skype: hihit_
МПС: Audi A3 8P / Lanos
От: Плевен/Белене
Име: Стефан Арабаджиев

Re: Вицове, разкази, случки

#586 Непрочетено мнение от The Stig » 11 авг 2014 14:12

Връщам се от добрия стар Слънчев бряг и ще ви дам важни препоръки за пълноценна почивка там.
След като Криско - идолът на младото поколение, възпя Слънчака в поредната си лирическа ‘‘шитня‘‘, Съни стана още по-желана дестинация сред младежите. Така Приморско и Китен остават на заден план и примамват предимно набор 2000 г.
Някои важни правила
За да си позволите почивка в Съни, по всички правила, ви трябват поне около 700 лева за харчене, без да броим разходите за път и спане. Разбира се, има няколко начина да стигнете до курорта - кола, директен автобус или с влака до Бургас и после в раздрънканото междуградско рейсче. Ако се спрете на последните два - не си качвайте снимки от пътуването, щото не е вървежно.
В куфара сложете най-хубавите си дрехи - роклята и костюма, блузи с В-образни деколтета за момчетата и момичета, НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ тениските си на Balenciaga !!!!! Разбира се, има шанс да не се отличавате от масовката, но пък Андреа се появи с такъв ти-шърт, така че е задължително да създадете илюзията, че и вашата е оригинална, а не за 10 лева от пазара.
Стъпвайки в Слънчев бряг първата работа на всеки е да се тагне. Първо от самия курорт, с някое весело послание от типа „И после паля към Слънчака, много истории ма чакат‘‘ ( by Криско) .
След като се настаните в Равда, Влас или Несебър, където квартирите варират между 18-20 лева на легло /тоест много по-оферта е от хотелите в Съни/, се отправете към плажа на Какао. От там също трябва да се тагнете! Препоръчвам на момичетата да си отблекат бански на ресни, за да създават впечатление за големи /сякаш – силиконови/ цици... Напревете си снимка с чаша с мента или фрапе, като задължително тагнете мястото, за да се разбере, че сте дали между 5 и 8 лв. да ви го забъркат. На заден план е добре да се вижда някоя книга или списание, които сте взели да събират пясък по плажа и само прелиствате от време на време. Подходящи са Космополитън или „50 нюанса сиво“. По някое време си направете селфи като русалки или изпъчете дупето, глътнете корема и позирайте, ограждайки в сърчице яхтата в далечината. И пак се тагнете!!!
Момчета, вие сте истински късметлии. На Какао има много мацки, така че ще изплакнете очи. Разбира се, повечето няма да ви обърнат внимание, заради това, че седите на хавлиите на пясъка и цъкате белот, вместо да се излегнете в Бедрум-а . Но пък може да си поснимате тайно изкуствените им цици и да си останете с големи спомени.
Като казах Бедрум си е скъпо удоволствие, но е задължително поне един ден да прекарате там, на дървените дъски и бели диванчета, да гледате отдалеч морето, но в никакъв случай не се мокрете и не ходете по пясъка – не е гот. Направете си доволно количество снимки, че да имате за всеки следващ ден, без да се налага да оставяте по 10 лева за кафе.
Тагвайте се на воля и спокойно. Не е нужно да са посетили всички места, само снимка до светещата табела и поза със знака за мир е достатъчно доказателство, че сте минали ПОКРАЙ тези култови места. Фактът, че сте в Слънчака сам по себе си ви прави достатъчно важни и достатъчно ВИП. Другото са подробности.
Слънчев бряг е известен и със скъпите си хотели и лъскави коли, така че задължително е всеки да си направи снимка до някой последен модел Мерцедес, уж отваряйки вратата му, да си помислят хората, че е негов или поне, че се е возил/а в такава кола. Важно е мнението на приятелите ни във Фейсбук, но още по-важни са лайковете, така че - давайте смело.
Хайде на Какао, всички са в бяло...
Настъпва вечер и е време за дискотека. ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ходете всяка вечер на Какао, там са най-известните места в Съни. За да стигнете до там имате няколко варианта - такси за около 20 лева за 2 км, градският претъпкан автобус срещу 1.30 билетчето, напомнящ на китайското метро и ходене пеш. Изборът е ваш.
След това се насочете към някоя от известните дискотеки - Брилянтин, Силикон, Бедрум, The 1. Знам, че дилемата е голяма - затова действайте по метода на изключването. Силикон е пиано бар - не става. Брилянтин – ретро музика – не е яко. Бедрум – хаус - и без тва не слушате, пък и по цял ден на плажа това ви го пускат. Остава The 1 - оттам започва всичко, както Диджеят обича да казва.
За там обаче трябва да се постараете, особено ако сте дами, шансът да забиете мъж, който да ви черпи ‘‘на Бедрума‘‘ сутринта е голям. Ето някои правила :
За жената
В Съни българките се познават отдалеч. Момичетата на възраст между 18 и 20 и няколко години не могат да се сбъркат. Всяка втора е с екстеншъни в косата, изправена кичур по кичур, прилежно бетонирана с лак за коса, за да не помръдва при странични ефекти като вятър или резки движения. Гримът е черен – опушено око, очна линия, ярко червило, силно изразени скули ала Николета и разбира се – хиалурон в устата. Все отнякъде се започва с подобренията по визията, а инжекцията в устата към момента е сред най-достъпните интервенции. Дрескодът са дългите, официални, бални рокли и 15-сантиметрови токове – задължително с камъни. Така момичетата от 20-годишни внезапно се превръщат в жени 30+ .
В този ред на мисли, съобразете се с обстановката и облечете най-пищните си дрехи. Снимайте се целувайки бутилката с уиски Пади и шампаниерите Моет. Ясно, че на Нова година си казвате наздраве с Искра и Black Ram и не правите разлика, но сега сте в Съни. Снимките от тоалетната в The 1 са задължителни, а онези в полегнала, разложена поза на сепаретата, сякаш е дивана в хола - наложителни.

Хавана, тропикана - от първото ме хвана ...
Избухнете на новата песен на Галена, поклатете дупе, както пее пеевската невеста Цветелина Янева и палаво се отъркайте в мъжете на съседното сепаре. Парите ще свършат, така че е важно да има кой да ви черпи... а пък как ще се отблагодарите - ще мислите по-късно. Иначе места за благодарности, докато сме на темата, има много - мръсните тоалетни, миришещи на повръщано и трева, плажа на Какао, кабинките за преобличане, морето....
Мъжете
Риза, къси гащи и мокасинки - дрескодът за бг мъжете в дискотеките. Разбира се, ако си сложите дънки и ризата от бала, няма да сгрешите. Ако имате и татуси, в което не се съмнявам, акцентирайте върху тях – жените си падат. Заредете се с търпение и повечко пари, защото в съни не е като в Студентски град. Коврите вдигат цената и вече трудно ще минете с едно малко, за да си легнете с някоя. Но пък - роза за девойката, на която сте хвърлили око, от циганките-цветарки наоколо - ще помогне.
Отишли сте на лов, а не да се забавлявате, затова ето нащо важно:
По принцип, за да го раздавате тежко-тежко, най-добре да седнете на сепаре, да поръчате наргиле и да хвърляте погледи на момичетата около вас. Когато имате очен контакт с някоя, пристъпете към действие, поканете я при вас, почерпете я и скоро тя ще се подрусва в скута ви.
С наближаването на изгрева, положението е – който намазал - намазал, който не - до утре на същото място, по също време, с повече усилия и още повече пари.
Извод
Не, това не е опит за статия с елементи на хумор и закачки. Слънчев бряг, колкото и да го обичам, явно го разбирам грешно. Мислех, че е място за забавление, ама – ТЦ. Хората там не се забавляват. Българите не се забавляваме вече - нямаме време от ровене в айфона, снимки и тагове от вървежните места. Комплексарщината е толкова голяма, че значение имат само получените лайкове във Фейсбук и кой с кого ще си тръгне.
Парите не ни правят по-красиви и по-яки, особено изкуственото им налагане. Особено липсата им....
От снимки и тагове в Съни за Фейсбук-а по-богати няма да станете. Enjoy the summer!

http://www.burgasnovinite.bg/Slanchev-b ... treba.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Изображение

Потребителски аватар
The Stig
Модератор
Модератор
Мнения: 2761
Регистриран: 20 мар 2010 19:43
Skype: hihit_
МПС: Audi A3 8P / Lanos
От: Плевен/Белене
Име: Стефан Арабаджиев

Re: Вицове, разкази, случки

#587 Непрочетено мнение от The Stig » 10 сеп 2014 13:23

Предварителен оглед на автомобил- всичко минава добре. Без видими проблеми, договаряне на евентуалната цена, която устройва и 2-те страни. 10 пъти продавачът казва, че колата може да се закара във всеки един сервиз по желание- ама всеки един !
Добре....след 1 седмица му се звъни и му се казва, че след 5 дена вече има запазен час в **** сервиз и ако няма големи установени проблеми, една никак малка сума пари на стойност точно колкото е била вече уговорена, ще влезе в джоба му. Всички са доволни и чакат с нетърпение ходенето в сервиза и бъдещата сделка. Точно 1 ден преди "далаверата" пак му се звъни, за да се уговорят детайли по срещата на следващия ден и....

П: Аз...такова...тя колата е на жената на името и нали и тя трябва да дойде после за прехвърлянето..но тя не иска да ходим толкова надалеч до този сервиз. Много път, много надалеч...не иска и това е. Не мога да я накарам, съжалявам.

Сервизът е на 20 км от дома им.... "много сериозен" продавач :dknow:
Изображение

Потребителски аватар
slowtraveler
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 6340
Регистриран: 15 ное 2008 19:17
МПС: Qashqai 2008/140hp 4x4
От: Варна

Re: Вицове, разкази, случки

#588 Непрочетено мнение от slowtraveler » 10 сеп 2014 13:30

Ами да му направи пълномощно да я представлява за прехвърлянето на този автомобил...
До момента разхода на: ***** Нисан Кашкай 2.0 / 4х4 : Изображение
ex Jeep Grand Cherokee 3.0crd/250к.с./2014:Изображение

Потребителски аватар
The Stig
Модератор
Модератор
Мнения: 2761
Регистриран: 20 мар 2010 19:43
Skype: hihit_
МПС: Audi A3 8P / Lanos
От: Плевен/Белене
Име: Стефан Арабаджиев

Re: Вицове, разкази, случки

#589 Непрочетено мнение от The Stig » 10 сеп 2014 13:46

Да, това е вариант...но се уби вече желанието за тази кола. Явно не им трябват пари на хората. :lol:
Изображение

emil nikov
Напреднал
Напреднал
Мнения: 417
Регистриран: 30 юли 2010 22:32
МПС: Daewoo Leganza
От: burgas
Име: emil nikov

Re: Вицове, разкази, случки

#590 Непрочетено мнение от emil nikov » 21 сеп 2014 20:44

Ако получите и-мейл,озаглавен "Голи снимки на Искра Фидосова", не отваряйте. Не е вирус.Наистина са снимки! :D

Потребителски аватар
The Stig
Модератор
Модератор
Мнения: 2761
Регистриран: 20 мар 2010 19:43
Skype: hihit_
МПС: Audi A3 8P / Lanos
От: Плевен/Белене
Име: Стефан Арабаджиев

Re: Вицове, разкази, случки

#591 Непрочетено мнение от The Stig » 17 окт 2014 16:11

18 + ......

Майка кара детенцето си на училище, обаче изведнъж от предната кола изхвърча един вибратор и им се плесва на предния джам:
- Мамо, мамо, какво е това?!? - пита любопитно детенцето.
- Амииии ... таковааааааа ... насекомо сине! - отговорила притеснено майката.
- 'Бах т'ва насекомо, как лети с тоя голям хуй бе?!?


------------------------


Пернишка маршрутка. Качва се млада майка с 5-6 годишно момченце. Детето мрънка:
- Мамо, купи ми банани! Купи ми!
- Нямам пари - казва майката.- Няма да ти купя!
- Ако, не ми купиш банани, ще кажа на тати как целуваше, по корема чичо Васил!
След такава заплаха, цялата маршрутка избухнала в неистов смях. На първата спирка майката, цялата червена задърпала детето да слизат. Шофьорът на маршрутката й подал два лева и й казал:
- Ето, да купиш банани на този разбойник!
А,отзад се обадил един младеж:
- А, бе ти да не си чичо Васил?
Отново неистов смях..
Изображение

Потребителски аватар
slowtraveler
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 6340
Регистриран: 15 ное 2008 19:17
МПС: Qashqai 2008/140hp 4x4
От: Варна

Re: Вицове, разкази, случки

#592 Непрочетено мнение от slowtraveler » 02 ное 2014 15:04

Не можах да се сдържа - който е ходил у Резервато му е ясно :)
Взето от https://www.facebook.com/Pustinqcite" onclick="window.open(this.href);return false;
18+ :lol:
Офтопик:
Радославъ Тодоровъ

Филм

Я ше ви разправям коги идва телевизията у наше село.
Беше преди две годин, сакаа да снимат филмле за мизерията у селото и къ се оправат ората.
Сички чекаа с нетърпение да дойде битиви – то и се беа подготвили, ама я нищо не подозирах тогава, оти ме немаше неколко дена – одих у Монтана за смески и жито – нали дириме евтиниата и затрих сума време. Прибрах се натоварен вечерта преди снимачнио ден, зех два -триста залци, измих чапунйете и легнах.
Сутринта станах и отидох къде мегдано да пиам едно кафенце. Я млого обичах кафенце и сека заран пиех, ама от неколко месеца у хоремаго немаше та дрънках бирица. Очаквах да видим и другите „кафеджии” с по кафенце „Алмус” у ръката а кво видех, направо се разтреперих: Цеци Боторо седи пред Хоремаго и фанал книга. Ангел Папанката и он седи и попушва и па с книга у ръката. На изгорелата от слънцето пласмасова маса пушеше кафе. Ама истинско, не бира. Спрех. Почешах чатало, че немаше време да се окъпем неколко дена, почешах и главата.
Седнах на масата, а магазинеро ми носи една книга и чаша с кафе.
Боторо фанал и чете „Хемингуей – Старецо и морето”, Папанката префръгаше страниците, а на корицата пишеше „ Процесо” – Франц Кафка. Я се сбръках ептем.
Помисих си, че е дошел оня пустиняк ниаден Влади Въргало и ми праат скрита камера.
- Коги се връна от Михайловград?
- Омразе, кво стая тука бре, да ви изтече виното, манете ме мене? – отговорих я!
Разправиа ми они ква е целата история и я се поуспокоих, че не съм попаднал у неква друга реалнос.
- На ти и на тебе книга, да видат ората кви сме учени тука, Ли сме културни ора не смрадове и пияници. Малко съжаявах, че не съм позаплакнал мъдата , и у главата бех като умрел преди три месеца плъ, ама здраве, оно телевизиата предава, не моа усетиш къ смръди, дако бе чувал че горе у Софията и тва са измислили.
- Ботор, интересна лиа книгата? – заядливо подфрълих я.
- Я не видим книга ли съм фанал или уй имам у ръцете с тиа пердета.
- Ако сакаш ти го подадем, да се не чудиш?
- Я сиренйе си имам.
Минаваше се времето у интелигентно обсъждане на живото докато доат тиа.
По пладне дойдоа две коли на телевизиата и ниа станааме ептем сериозни.
И се почна с интервютата, забравиаме и книги и култура (ми Янко).
- Я ви каам, ако нее да окраднем некое дръвце зимата ше умрем от студ, добре чеа и барата близо та и неко рибица си фанем – разпраяше Папанката, а кмето си потръкваше потното чело.
- Я преди да почнем да ви разправям за неше село ми кажете онаа репортерката дека предава времето пита ли за мене, да и го спущим ква е арна.
Репортерите се видеа у чудо с назе.
По едно време сакаа да си земат почивка и да апнат некъде, само не разбрах от къде изпадаа, че диреа заведение у селото освен „Хорето”
Влезна репортерката у магазино , ма млого претенциозна беше таа шушумига, тва неще онова нещо, се едно нема да изсере едно и също.
Вече му беше писнало на магазинеро и он и вика:
- Земи таа „Камчия” на Ерден, млого е благ.
Репортерката с отвръщение му рече , че бил смръдел лошо, и он не издръжа
- На баба ти путката смръди!
- Баба ми е починала бе, ей!
Значи верно мирише млого!
Стана ют скандал, тиа зеа камерите набръже, оти си знаат, че у чуждо село и керемидите биат, а кмето им се молеше и псуваше магазинеро. Връте се като шугав между них, ама не успе да ги върне.
- Пустиняци сте си и те тва.
- Ебал съм те у дупе му рече Боторо, айде да пиаме по кафе. Най – убавото нещо у денйо, звуко дрън от паднали капачки „Мизия” на паважо – безценно.
И така, ебали сме и телевизия и све, нема а ни помогнат и да сакат, па они и не сакат...
Радослав Д. Тодоров
До момента разхода на: ***** Нисан Кашкай 2.0 / 4х4 : Изображение
ex Jeep Grand Cherokee 3.0crd/250к.с./2014:Изображение

emil nikov
Напреднал
Напреднал
Мнения: 417
Регистриран: 30 юли 2010 22:32
МПС: Daewoo Leganza
От: burgas
Име: emil nikov

Re: Вицове, разкази, случки

#593 Непрочетено мнение от emil nikov » 25 ное 2014 23:07

Всичко,което не е "Made in China",е менте. :lol:

Потребителски аватар
The Stig
Модератор
Модератор
Мнения: 2761
Регистриран: 20 мар 2010 19:43
Skype: hihit_
МПС: Audi A3 8P / Lanos
От: Плевен/Белене
Име: Стефан Арабаджиев

Re: Вицове, разкази, случки

#594 Непрочетено мнение от The Stig » 15 дек 2014 11:04

-Защо лъвчето от емблемата на "Пежо" е изправено?
-Защото се оглежда за сервиз.


------

"Най-страшен е човекът без фейсбук. Въобще не знаеш какви мисли му се въртят в главата..."

Ето защо нямам ФБ.. :lol:
Изображение

Потребителски аватар
ogi
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 7110
Регистриран: 04 авг 2007 20:43
МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

Re: Вицове, разкази, случки

#595 Непрочетено мнение от ogi » 09 фев 2015 12:51

Врачански пустиняк му краднале бостано и он вместо да виси да го варди по цел ден, турил една табела у сред бустано, на коя пишело:
-Една от лубениците съм нагньел с отрова, да ви е*а у ламерете....
На другиа ден отива да провери бостано и глее сички лубеници си там, а на табелата дописано:
-Сеги са две, да та е*а у тарикато...
Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател.
Изображение
ex A6 AKN MTИзображение
__.A6 BAU ATИзображение

Потребителски аватар
The Stig
Модератор
Модератор
Мнения: 2761
Регистриран: 20 мар 2010 19:43
Skype: hihit_
МПС: Audi A3 8P / Lanos
От: Плевен/Белене
Име: Стефан Арабаджиев

Re: Вицове, разкази, случки

#596 Непрочетено мнение от The Stig » 09 фев 2015 15:18

Обява:
Изгубено е куче!
МНОГО УМНО КУЧЕ!
Рекс, ако четеш това, напиши ми email, децата се притесняват!


-------------------------


- Отдел Убийства, инспектор Иванов слуша.
- Тук старшина Петров. Докладвам за случай на нападение на ул. Централна: 38-годишен мъж с 6 прободни рани от нож, нанесени от майка му, защото стъпил на измитото.
- Прието. Майката задържана ли е?
- Не, подът още не е изсъхнал.
Изображение

Потребителски аватар
fanti55
Напреднал
Напреднал
Мнения: 370
Регистриран: 05 юли 2013 12:53
Skype: vanio_95
МПС: Chevrolet Tacuma 1.6/16v/SX
От: Разград
Име: Иван Иванов

Re: Вицове, разкази, случки

#597 Непрочетено мнение от fanti55 » 09 мар 2015 15:01

Вчера, в директното предаване на "Лека нощ, деца", кукловодът се подхлъзна и си удари главата в масата. Такива пожелания за лека нощ децата никога не бяха чували... :rofl:
Изображение

"Карай умно,стигни жив!" Карай бързо,стигни пръв! :nod:
Седя и си мисля, седя и си мисля.... По едно време усещам, че само си седя...

emil nikov
Напреднал
Напреднал
Мнения: 417
Регистриран: 30 юли 2010 22:32
МПС: Daewoo Leganza
От: burgas
Име: emil nikov

Re: Вицове, разкази, случки

#598 Непрочетено мнение от emil nikov » 09 мар 2015 21:32

Чудесно, fanti 55! :rofl:

Потребителски аватар
fanti55
Напреднал
Напреднал
Мнения: 370
Регистриран: 05 юли 2013 12:53
Skype: vanio_95
МПС: Chevrolet Tacuma 1.6/16v/SX
От: Разград
Име: Иван Иванов

Re: Вицове, разкази, случки

#599 Непрочетено мнение от fanti55 » 09 мар 2015 22:49

:beer:
Изображение

"Карай умно,стигни жив!" Карай бързо,стигни пръв! :nod:
Седя и си мисля, седя и си мисля.... По едно време усещам, че само си седя...

Потребителски аватар
The Stig
Модератор
Модератор
Мнения: 2761
Регистриран: 20 мар 2010 19:43
Skype: hihit_
МПС: Audi A3 8P / Lanos
От: Плевен/Белене
Име: Стефан Арабаджиев

Re: Вицове, разкази, случки

#600 Непрочетено мнение от The Stig » 11 мар 2015 08:57

Когато дядо им бодро и от раз духна 90-те свещи на тортата за рождения си ден, внуците разбраха, че скоро тристайният в центъра на София няма да се освободи .
Изображение

Отговори

Върни се в “Забава”