Спрях цигарите..........за малко

Забавни снимки, интересни разкази, вицове, трикове и всичко свързано с доброто настроение.
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
Fantomasss
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3222
Регистриран: 17 окт 2008 15:27
Skype: plekstor_a
МПС: Lanos SеX-16v-106 куци катъра
От: Сф братче център на просветата
Име: Грозданов

Re: Спрях цигарите.

#31 Непрочетено мнение от Fantomasss » 14 май 2010 21:40

Аз тия гадове ги махнах преди 8 години и съм доволен. Миналаото лято имах едни 2-3 месеца пушене на ментол по 5-6 цигари на ден, но добре, че ги махнах, че ми докараха една камара здравословни проблеми. ddpom ddad Пък и сега станаха много скъпо удоволствие. Брат ми си взе електронна, но напълня с 10 кила и пак захапа тютюна. Казва, че много му тормозят финансите, а му е трудно без тях... Абе като станат 8-10 лева (а дано), бая народ ще ги спрат.
Ако нямаш какво да правиш, не го прави тук...

Потребителски аватар
Vesko1
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 2325
Регистриран: 28 авг 2007 22:42
МПС: Daewoo Nubira II-1,6;16V;106h
От: Кърджали
Контакти:

Re: Спрях цигарите.

#32 Непрочетено мнение от Vesko1 » 14 май 2010 21:48

След като качих 10 кила....за 6 месеца....реших да ги пропуша отново.
Пропуших ги и постепенно станаха кутия на ден...за 2 месеца..килата се стопиха...и си възвърнах теглото.
....явно не ми е писано да ги откажа окончателно.... :-((

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: Спрях цигарите.

#33 Непрочетено мнение от Izparitel » 14 май 2010 22:12

Офтопик:
Преди имаше някакви цигари за отказване на тютюнопушенето - май бяха "Анти-Таб" или нещо подобно и някой беше подарил на службата ни един стек. Май беше по кризисно време - колега закъса за цигари, но не помня заради парите ли, или заради дефицит. Той започна да си пуши от тези цигари без да се впечатлява, все-едно са си нормални. След няколко дни колегите не издържаха и му подариха няколко кутии "Арда" за да не вмирисва всичко наоколо. ddmuhaha Така пропадна надеждата колегата да се присъедини към групата на непушачите.

Потребителски аватар
авео
Модератор
Модератор
Мнения: 3086
Регистриран: 05 авг 2007 18:53
МПС: Шевролет Авео 1.4 16V
От: Пловдив

Re: Спрях цигарите.

#34 Непрочетено мнение от авео » 15 май 2010 01:53

Шести месец подкарах без цигари.Отвреме- навреме ми се припушва,но като видя цената от 4.40лв. за кутия и ми минава мерака. Килограмите наистина са проблем,но заедно със цигарите отказах сладкото и газираното. И това,ако е живот :lol:
" При секса е, като при игра на карти. Ако,нямаш добър партньор, ти трябва силна ръка"-Уди Алън

Потребителски аватар
papata
Напреднал
Напреднал
Мнения: 320
Регистриран: 05 сеп 2009 07:59
МПС: Lanos
От: Плевен
Име: Papata

Re: Спрях цигарите.

#35 Непрочетено мнение от papata » 15 май 2010 08:02

Уффф, тва за килограмите е вярно. :( Сега ще почвам да се боря пък със тях. Следващата тема май ще е: "Спрях цигарите и надебелях. Как да отслабна?" ddad

Потребителски аватар
Vesko1
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 2325
Регистриран: 28 авг 2007 22:42
МПС: Daewoo Nubira II-1,6;16V;106h
От: Кърджали
Контакти:

Re: Спрях цигарите.

#36 Непрочетено мнение от Vesko1 » 15 май 2010 09:50

papata написа:Уффф, тва за килограмите е вярно. :( Сега ще почвам да се боря пък със тях. Следващата тема май ще е: "Спрях цигарите и надебелях. Как да отслабна?" ddad
Ужасно е...аз за 2 месеца само качих 6 кила...бях се побъркал...и тренировки правих и какво ли не...не става,сега когато ми се прияде нещо..паля си цигара..апетита веднага изчезва.Абе или надебеляване...или трезвеност...двете неща заедно не става.... :-))

Потребителски аватар
valmark
Редовен
Редовен
Мнения: 200
Регистриран: 20 окт 2008 21:48
МПС: DAEWOO LANOS 1.5/86к. 2000г.
От: Видин

Re: Спрях цигарите.

#37 Непрочетено мнение от valmark » 15 май 2010 18:15

Ужасно е...аз за 2 месеца само качих 6 кила...бях се побъркал...и тренировки правих и какво ли не...не става,сега когато ми се прияде нещо..паля си цигара..апетита веднага изчезва.Абе или надебеляване...или трезвеност...двете неща заедно не става.... :-))

Аз не съм съгласен с това мнение,че откажеш ли цигарите задължително напълняваш.Преди доста време пуших и то доста/преди да ги откажа стигах до около 2 кутии на ден ddad / След отказването ми с малко повече воля си останах почти на същите килограми,както преди това.Като ми се приядеше нещо не палех цигара,а просто не ядях и така... ddmuhaha Успех на всички ,които се опитват да ги откажат тия пущини :lol:
ValMarK

Потребителски аватар
Chevrolet_Cavalier
Редовен
Редовен
Мнения: 173
Регистриран: 22 мар 2009 06:02
МПС: Chevrolet Cavalier
От: Montreal

Re: Спрях цигарите.

#38 Непрочетено мнение от Chevrolet_Cavalier » 15 май 2010 22:42

Преди много години пушех Лъки. Бях стигнал до твърди 2 кутии дневно. Да, ама вдигнаха цените и от 18 ги направиха на 24 лева. Минаваше ми през главата да ги махам, ама не знаех кога точно. Една вечер преди един мач на националния по футбол се отбихме с бившата ми съпруга в едно кафе. Цигарите ми свършиха, а нямаха от мойте. Един ми поиска запалката и май наистина забрави да ми я върне. Казах си, днес ги спирам. На излизане от кафето хвърлих празната кутия зад гърба си и не се обърнах повече. Няколко часа по-късно Емо Костадинов направи долното:

http://www.youtube.com/watch?v=i7dxno9_ ... 1&index=24

Е, тази година бях в Куба и изпуших една пура, ама не се брои :!:

Потребителски аватар
ogi
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 7110
Регистриран: 04 авг 2007 20:43
МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

Отказах цигарите...

#39 Непрочетено мнение от ogi » 12 юли 2010 22:16

1 седмица без цигари...
Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател.
Изображение
ex A6 AKN MTИзображение
__.A6 BAU ATИзображение

Потребителски аватар
Fantomasss
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3222
Регистриран: 17 окт 2008 15:27
Skype: plekstor_a
МПС: Lanos SеX-16v-106 куци катъра
От: Сф братче център на просветата
Име: Грозданов

Re: Да ви се похваля ...

#40 Непрочетено мнение от Fantomasss » 12 юли 2010 23:04

ogi написа:1 седмица без цигари...
(mp) Wellcome to the club... а дано така да задържиш и след 60 години пак да се хвалиш...браво... :clap: :clap: :clap:
Не пуша
Ако нямаш какво да правиш, не го прави тук...

Потребителски аватар
авео
Модератор
Модератор
Мнения: 3086
Регистриран: 05 авг 2007 18:53
МПС: Шевролет Авео 1.4 16V
От: Пловдив

Re: Да ви се похваля ...

#41 Непрочетено мнение от авео » 13 юли 2010 01:16

Бивш пушач, бивш наркоман, бивш пристрастен към хазарт и бивш алкохолик - не съществуват като реални понятия
Дано като пропушиш пак да ги задържиш на кутия за 2 дни
...с извинение за негативното мнение



:lol: :lol:
" При секса е, като при игра на карти. Ако,нямаш добър партньор, ти трябва силна ръка"-Уди Алън

Потребителски аватар
ogi
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 7110
Регистриран: 04 авг 2007 20:43
МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

Re: Да ви се похваля ...

#42 Непрочетено мнение от ogi » 13 юли 2010 09:34

авео написа:Бивш пушач, бивш наркоман, бивш пристрастен към хазарт и бивш алкохолик - не съществуват като реални понятия
Дано като пропушиш пак да ги задържиш на кутия за 2 дни
...с извинение за негативното мнение



:lol: :lol:
Ей, срази ме направо... Аз принципно си пушех кутия на 2 дни нормално. Номера е, че си купих електронна цигара от най-скъпите и върши работа (Joye eGo). Препоръчвам я на останалите пушачи тук.

Изображение
Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател.
Изображение
ex A6 AKN MTИзображение
__.A6 BAU ATИзображение

Потребителски аватар
авео
Модератор
Модератор
Мнения: 3086
Регистриран: 05 авг 2007 18:53
МПС: Шевролет Авео 1.4 16V
От: Пловдив

Re: Да ви се похваля ...

#43 Непрочетено мнение от авео » 13 юли 2010 12:01

Горния цитат са твои думи, казани от теб, по повод моето отказване от цигарите.Това,че търсиш алтернатива,означава,че ще ти бъде трудно
" При секса е, като при игра на карти. Ако,нямаш добър партньор, ти трябва силна ръка"-Уди Алън

Потребителски аватар
Fantomasss
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3222
Регистриран: 17 окт 2008 15:27
Skype: plekstor_a
МПС: Lanos SеX-16v-106 куци катъра
От: Сф братче център на просветата
Име: Грозданов

Re: Отказах цигарите...

#44 Непрочетено мнение от Fantomasss » 13 юли 2010 15:12

Не се подлъгвай с електронната фашкия, че брат ми така си взе една скъпа и много му хареса и не погледна нормална цигара близо 3 месеца, но напълня с 10 кила и после я хвърли, та сега си пафка пак гадния "тутун". Ама килата си му останаха и не може и не може да ги махне. Та да не станеш негов последовател с тая залъгалка. Както каза Авео, значи не си ги съвсем отказал, а само си се заблудил, при това съвсем целенасочено...май нямам какво друго да добавя... ddcomp
Ако нямаш какво да правиш, не го прави тук...

Потребителски аватар
autokorea
Напреднал
Напреднал
Мнения: 458
Регистриран: 30 мар 2009 11:00
МПС: корейски всякакви
От: гр.София
Име: Динев
Контакти:

Re: Отказах цигарите...

#45 Непрочетено мнение от autokorea » 13 юли 2010 16:02

Както беше казал, май, че Хемингуей "Да откажеш сигарите е най-лесното нещо, лично аз съм го правил десетки пъти.", та и аз като него. Веднъж изкарах с месеци без цигари, но като ме налегнаха проблеми пак пропуших.
Сервиз за корейски автомобили и магазини за авточасти за корейски автомобили.
http://autokorea.eu/" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/autokorea.bg/" onclick="window.open(this.href);return false; - /група АУТОКОРЕЯ във facebook/

Отговори

Върни се в “Забава”