no comment :o)

Забавни снимки, интересни разкази, вицове, трикове и всичко свързано с доброто настроение.
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
slowtraveler
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 6340
Регистриран: 15 ное 2008 19:17
МПС: Qashqai 2008/140hp 4x4
От: Варна

Re: no comment :o)

#466 Непрочетено мнение от slowtraveler » 17 сеп 2014 13:07

Да... За съжаление е така ... :fubar:
Психиката ни е сбъркана...
Усещам го все повече на пътя идиотското отъждествяване на човека с автомобила...
От една страна - всеки те гледа подозрително, но не смее да шавне ако си с голям автомобил.
В следващия - ако не дай си боже стане беля - всички са против теб, просто защото си карал такъв автомобил (той кара голф или БМВ или мотор - те така се удрят).
А дали конкретния човек е коректен шофьор и човек - никой не му пука...
Чипа трябва да се смени.... Чипа...
До момента разхода на: ***** Нисан Кашкай 2.0 / 4х4 : Изображение
ex Jeep Grand Cherokee 3.0crd/250к.с./2014:Изображение

Потребителски аватар
pamporov
Активен
Активен
Мнения: 571
Регистриран: 06 май 2012 22:27
Skype: g.pamporov
МПС: Lacetti 1.8; VOLVO S40 II
От: Plovdiv

Re: no comment :o)

#467 Непрочетено мнение от pamporov » 17 сеп 2014 13:32

slowtraveler написа:....
Чипа трябва да се смени.... Чипа...
Не, "софтуера" в "чипа", и най-вече "програмиста"... :(

Потребителски аватар
The Stig
Модератор
Модератор
Мнения: 2761
Регистриран: 20 мар 2010 19:43
Skype: hihit_
МПС: Audi A3 8P / Lanos
От: Плевен/Белене
Име: Стефан Арабаджиев

Re: no comment :o)

#468 Непрочетено мнение от The Stig » 13 окт 2014 18:56

http://novanews.bg/news/view/2014/10/12 ... %BF%D1%81/" onclick="window.open(this.href);return false;

Повръща ми се... ако Левски можеше да види това видео, щеше да започне да се обръща в гроба.. :swear:
Изображение

Потребителски аватар
The Stig
Модератор
Модератор
Мнения: 2761
Регистриран: 20 мар 2010 19:43
Skype: hihit_
МПС: Audi A3 8P / Lanos
От: Плевен/Белене
Име: Стефан Арабаджиев

Re: no comment :o)

#469 Непрочетено мнение от The Stig » 10 ное 2014 09:14

http://www.cars.bg/c461682" onclick="window.open(this.href);return false;

И допълнителната информация към обявата:

Цената е крайна и e 1350лв, само ако си сваля джантите,газовата и музиката !!! Както е на снимките е за 1800лева! Купете сега,че лятото ще е поне 2000лева цената,ако ми се дава тогава! КАРАМ ГО С УДОВОЛСТВИЕ,не ми е спешен за продаване,следващите 10години! АВТОМОБИЛА Е ВЕЧЕН и само тези,които са карали такава кола могат да ме разберат!!! НЯМА КАКВО ДА СЕ СЧУПИ ПО ТОЗИ МОДЕЛ!!! Салона е запазен,таблото е като ново и като цяло интериора! .... Колата е SPORT LINE-изпълнение! Неопитен водач трудно ще го вкара в пътя! В момента даже не мога да го изкарам от двора си,защото е мокро и само пили гуми! :) За да излезе от дома му трябват 3-ма мъже по 100кила да седнат отзад-иначе няма мърдане! Зимната ми кола е Субару-тази не съм я карал на сняг-то и да искам не мога! :) Широка лайстна! Има страхотна стойка на пътя! Колата е инвалидна-освободена е от данъци и се продава без прехвърляне!!! Ограничения с нея не се спазват!!! Сменена е водната помпа! Колкото и да я ръчкате,няма да прегрее! ПЕРФЕКТНА Е ЗА ДРИФТ!!! Страничното хлъзгане е гарантирано и на 2-ра и на 3-та! Идеално техн. състояние!!! Ръжда няма! В момента правя някои леки подобрения по мотора и окачването! Ако някой маниак иска ТУРБИНА и има пари за даване-мога да го направя 200коня поне!Дифа и кутията също могат да се барнат и като цяло тези коли много носят на ТУНИНГ и доработки!!! Затова ги харесвам! Сменени свещи и филтри! Сменено е маслото с полусинтетика10/40! Сменени днес вакуми на инжекциона-поради високите обороти! Перфектен мотор и разход,като на голф1,6-гори 8/100бензин и 10/100газ,а си върви доста! Изпарителя е регулиран днес,както и инжекциона на бензин! На студено пали от четвърт,без да тресе и държи перфектни обороти! Колата е напълно ревизирана и обслужена от хора,които разбират!!! Сядате и карате доста време ,без да отворите капака!!!!!!!!!!! Върви много и на бензин и на газ! Върви наравно с 6-цилиндров Ванус/150коня!!! Имам същия мерцедес190,но 1,8/108коня-скопен-за тези които търсят икономия-свалил съм го до 8/100газ!!! .... Тази кола е за маниаци! Пали си гумите!!! Карам я само с хубав бензин от ОМВ и ШЕЛ!!! Газовата уредба ми е излишна-някой ако я иска може да се договорим за нея :). Поддържана е редовно и всичко и е сменено!!! ! ....БАРТЕР за хубав Дизелов Мерцедес -2,5Д-ръчка, Джип-къс и висок с ръчни блокажи и кутия, или Субару-комби 4по4 с бавни!Доплащам! Всякакви други бартери -с доплащане от ВАС!!! Цената е за плащане в брой-за бартери е по-висока!!!.........Имам и 3-4 комплекта джанти за продаване-15-ки железни със зимни гуми на тях, 15-ки лети-с всесезонни ,16-ки лети с широки летни гуми,както и 2 дрифтови джанти с гуми галоши за палене-по договаряне! ... Продавам и AMG-спортни брони,прагове,спойлер, спортна генерация и оригинален заден РЕМУС-купен от Германия !...........Възможна доставка до адрес в България-срещу 100лева!............. БАРТЕР za AVTOVOZ ili PLATFORMA също става!!!

:c37
Изображение

Потребителски аватар
ogi
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 7110
Регистриран: 04 авг 2007 20:43
МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

Re: no comment :o)

#470 Непрочетено мнение от ogi » 27 дек 2014 12:49

Quattro

Изображение
Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател.
Изображение
ex A6 AKN MTИзображение
__.A6 BAU ATИзображение

Потребителски аватар
The Stig
Модератор
Модератор
Мнения: 2761
Регистриран: 20 мар 2010 19:43
Skype: hihit_
МПС: Audi A3 8P / Lanos
От: Плевен/Белене
Име: Стефан Арабаджиев

Re: no comment :o)

#471 Непрочетено мнение от The Stig » 22 яну 2015 08:34

http://big5.bg/2014-12-22-14-25-25/item ... iloto.html" onclick="window.open(this.href);return false;


18 + ...от такива министри имаме нужда... (oha)
Изображение

Потребителски аватар
ogi
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 7110
Регистриран: 04 авг 2007 20:43
МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

Re: no comment :o)

#472 Непрочетено мнение от ogi » 26 яну 2015 10:46

Една актуална карикатура:

Изображение
Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател.
Изображение
ex A6 AKN MTИзображение
__.A6 BAU ATИзображение

Потребителски аватар
slowtraveler
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 6340
Регистриран: 15 ное 2008 19:17
МПС: Qashqai 2008/140hp 4x4
От: Варна

Re: no comment :o)

#473 Непрочетено мнение от slowtraveler » 26 яну 2015 11:23

ogi написа:Една актуална карикатура:
....
Абе дано има полза... Принципно съм ЗА такова оборудване..
До момента разхода на: ***** Нисан Кашкай 2.0 / 4х4 : Изображение
ex Jeep Grand Cherokee 3.0crd/250к.с./2014:Изображение

Потребителски аватар
dsuzunov
VIP потребител
VIP потребител
Мнения: 5794
Регистриран: 25 яну 2008 17:52
МПС: Опел Мерива 1.4 Z14XEP
От: Пловдив
Име: Димитър

Re: no comment :o)

#474 Непрочетено мнение от dsuzunov » 26 яну 2015 13:26

Във петък ми звъня колега от Ловеч, да ме пита, дали ние ходим да снимаме с видеокамера проверките от КАТ на пътя.
Учудих се, като разбрах, че на тях, експерт-криминалистите им било разпоредено още от преди Коледа да снимат действията на катаджиите, тъй като, нямали оборудвани автомобили. Това, за оборудването е много хубаво, ако не се промъкна съмнението, че "едни" пари трябва да се усвоят от "едни наши хора". Става въпрос за 4700лв. на автомобил, включващо 3бр. камери, микрофони и так далее. Умножено по 120 коли, прави 564000лв. Преди това монтираха и GPS-и на всички патрулни и оперативни автомобили, за което вероятно са платени още няколко пъти по толкова.
Изображение

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: no comment :o)

#475 Непрочетено мнение от Izparitel » 26 яну 2015 14:51

Това за парите може и да е така, но проблема с ПП е много наболял и трудно решим. Склонен съм да вярвам, че това е драстична мярка в опит за решаването му.
В Русия са го решили по-икономично за бюджета - там направо препоръчват самите граждани да правят видеозапис.
ПП Това експерти да заснемат действията граничи с абсурда и щеше да е смешно, ако не беше трагично.

Потребителски аватар
slowtraveler
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 6340
Регистриран: 15 ное 2008 19:17
МПС: Qashqai 2008/140hp 4x4
От: Варна

Re: no comment :o)

#476 Непрочетено мнение от slowtraveler » 26 яну 2015 16:14

Това затвърждава мнението ми, че трябва да се действа по грузински - всички АУТ, след което два месеца конкурси за нови хора, със спуснати им от горе ясни и прости правила...
И ревизия на броя на хората. Не могат да ме убедят, че трябва да има толкова много хора на щат...
До момента разхода на: ***** Нисан Кашкай 2.0 / 4х4 : Изображение
ex Jeep Grand Cherokee 3.0crd/250к.с./2014:Изображение

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: no comment :o)

#477 Непрочетено мнение от Izparitel » 26 яну 2015 16:34

И след две-три години ще е същото. Състава е с малка заплата, но подложен на големи изкушения, подложен на рискове, но незащитен срещу тях, някои от представителите на другите две власти се подиграват с него, когато ги спре в нарушение и куп други неща. А битието определя съзнанието.

Потребителски аватар
slowtraveler
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 6340
Регистриран: 15 ное 2008 19:17
МПС: Qashqai 2008/140hp 4x4
От: Варна

Re: no comment :o)

#478 Непрочетено мнение от slowtraveler » 26 яну 2015 16:39

Ами при грузинците май вече работи над 10г... При нашата гранична полиция също доколкото виждам работи, макар и на куц крак... Разликата с преди е ОГРОМНА...
До момента разхода на: ***** Нисан Кашкай 2.0 / 4х4 : Изображение
ex Jeep Grand Cherokee 3.0crd/250к.с./2014:Изображение

Потребителски аватар
ogi
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 7110
Регистриран: 04 авг 2007 20:43
МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

Re: no comment :o)

#479 Непрочетено мнение от ogi » 27 яну 2015 00:16

dsuzunov написа:Става въпрос за 4700лв. на автомобил, включващо 3бр. камери, микрофони
Това с цената на Астрата ли? :) Пак е имало едни прозрачни конкурси...
Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател.
Изображение
ex A6 AKN MTИзображение
__.A6 BAU ATИзображение

Потребителски аватар
dsuzunov
VIP потребител
VIP потребител
Мнения: 5794
Регистриран: 25 яну 2008 17:52
МПС: Опел Мерива 1.4 Z14XEP
От: Пловдив
Име: Димитър

Re: no comment :o)

#480 Непрочетено мнение от dsuzunov » 27 яну 2015 11:14

ogi написа:
dsuzunov написа:Става въпрос за 4700лв. на автомобил, включващо 3бр. камери, микрофони
Това с цената на Астрата ли? :) Пак е имало едни прозрачни конкурси...
Там е работата, че нямаше никакви конкурси. Оборудването започна в много кратък срок, след издаването на заповедта от министъра.
Изображение

Отговори

Върни се в “Забава”