Катерене по планините!

Забавни снимки, интересни разкази, вицове, трикове и всичко свързано с доброто настроение.
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
Fantomasss
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3222
Регистриран: 17 окт 2008 15:27
Skype: plekstor_a
МПС: Lanos SеX-16v-106 куци катъра
От: Сф братче център на просветата
Име: Грозданов

Катерене по планините!

#1 Непрочетено мнение от Fantomasss » 21 юни 2009 18:53

Вчера се качихме с жена ми на Рилските езера, не бях се качвал там от 2002 година и много се накефих на прехода. Тарикатите се качваха с лифта до първото езеро и после се катереха нагоре, а ние си поехме пеша още от "Паничище" та чак до последното езеро "Сълзата", че и до високия връх до него, от там гледката е уникална. Изживяването е неописуемо, заряда, който се влива в човек също и не на последно място е хвърлянето на токсините от тялото във вид на 3-4 литра пот, за целия ден.Горе времето се сменя за секунди, за това и имам нещо като чалма на главата, че стана много студено и един резервен анцуг ме спаси. Снимките са повече, но не е нужно да ги качвам всичките, ето и малко от тях:
П.С. Най- ми беше интересно, че 90% от хората бяха софиянци и всички се поздравявахме, а в София по улиците се псуваме със същите хора като каруцари. Имаше и една жена, пафкаше цигара, докато се катереше по най-стръмния участък-самоубийца (stres)
Ако нямаш какво да правиш, не го прави тук...

Потребителски аватар
Fantomasss
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3222
Регистриран: 17 окт 2008 15:27
Skype: plekstor_a
МПС: Lanos SеX-16v-106 куци катъра
От: Сф братче център на просветата
Име: Грозданов

Re: Катерене по планините!

#2 Непрочетено мнение от Fantomasss » 21 юни 2009 18:58

Ето и още снимки:
Офтопик:
Нали знаете, езерата са: "Окото", "Бъбрека", "Далака", "Ухото" и други растения и животни... :x :x :x ddmuhaha
Ако нямаш какво да правиш, не го прави тук...

Потребителски аватар
slowtraveler
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 6340
Регистриран: 15 ное 2008 19:17
МПС: Qashqai 2008/140hp 4x4
От: Варна

Re: Катерене по планините!

#3 Непрочетено мнение от slowtraveler » 21 юни 2009 19:01

БРАВО!!!
Който не се е катерил по чукарите - той не е изпитвал удоволствието и спокойствието в планината (coolbeer)
Вчера доста мислих да се кача към вр.Ком, но времето рязко започна да се влошава и се отказах (вечерта в Берковица валя проливен дъжд с буря)....
До момента разхода на: ***** Нисан Кашкай 2.0 / 4х4 : Изображение
ex Jeep Grand Cherokee 3.0crd/250к.с./2014:Изображение

Потребителски аватар
Fantomasss
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3222
Регистриран: 17 окт 2008 15:27
Skype: plekstor_a
МПС: Lanos SеX-16v-106 куци катъра
От: Сф братче център на просветата
Име: Грозданов

Re: Катерене по планините!

#4 Непрочетено мнение от Fantomasss » 21 юни 2009 19:01

И тези:
Ако нямаш какво да правиш, не го прави тук...

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: Катерене по планините!

#5 Непрочетено мнение от Izparitel » 21 юни 2009 20:07

Офтопик:
Гледай, където идеш какво става след теб!
Турист издъхна високо в Рила
21 юни 2009 / News.dir.bg
Мъж е издъхнал от инфаркт високо в Рила. Сърцето на 49-годишния турист, който бил с наднормено тегло, не издържало и той се строполил на пътеката между езерата Бъбрека и Близнака....
На същото място около 4 часа преди това е пострадала друга туристка, която се подхлъзнала и счупила крака си....

Друг мъж, на 45 години, се е загубил през нощта в Рила...
Добре, че този път не си ходил на сбирката, че горкото заведение сигурно пак щеше да изгори след това. ddmuhaha

П.П. От статията ми стана интересно и как кмета е успял да намери загубения турист, а ПСС - не.

Потребителски аватар
Fantomasss
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3222
Регистриран: 17 окт 2008 15:27
Skype: plekstor_a
МПС: Lanos SеX-16v-106 куци катъра
От: Сф братче център на просветата
Име: Грозданов

Re: Катерене по планините!

#6 Непрочетено мнение от Fantomasss » 21 юни 2009 21:45

Izparitel написа:
Офтопик:
Гледай, където идеш какво става след теб!
Турист издъхна високо в Рила
21 юни 2009 / News.dir.bg
Мъж е издъхнал от инфаркт високо в Рила. Сърцето на 49-годишния турист, който бил с наднормено тегло, не издържало и той се строполил на пътеката между езерата Бъбрека и Близнака....
На същото място около 4 часа преди това е пострадала друга туристка, която се подхлъзнала и счупила крака си....

Друг мъж, на 45 години, се е загубил през нощта в Рила...
Добре, че този път не си ходил на сбирката, че горкото заведение сигурно пак щеше да изгори след това. ddmuhaha

П.П. От статията ми стана интересно и как кмета е успял да намери загубения турист, а ПСС - не.
По повод статията, жената със счупения крак се вижда на снимката от лифта, качиха я точно не седалката пред нас и се наложи да почакаме долу да я свалят, спряха лифта естествено, а се сещам за един бая мъжага към 150 кила, го подминахме точно между споменатите в статията езера и ми се чудеше как рипам нагоре като козле, докато жена ми не му каза, че 4 пъти в седмицата играя футбол, дано да не е той... :x :x :x
Ако нямаш какво да правиш, не го прави тук...

Отговори

Върни се в “Забава”