Сервизиране - къде ОСВЕН в официалните сервизи?

Магазини, морги, вносители. Вашите отзиви за обслужването на нашите автомобили. Препоръки за посещение, или избягване.
Съобщение
Автор
zauberer
Минаващ
Минаващ
Мнения: 30
Регистриран: 16 ное 2009 06:22
МПС: Chevy Cruze 2.0 diesel
От: Sofia

Сервизиране - къде ОСВЕН в официалните сервизи?

#1 Непрочетено мнение от zauberer » 04 апр 2014 19:13

Здравейте,

базирайки се на един проблем с хлопане, за което вече 4 (четири!) пъти карах колата в Дженеръс Ауто София и нищо не направиха, даже последният път ми отказаха да се занимават, ми писна на к*ра.
София Ауто преди време трябваше да ми правят реглаж на предница и се изложиха здраво, и само се разкарвах 4 пъти напред и назад през цяла София, защото са ми супер далече.
Булвария ще ги преслушам и тях.

Но: стигам до извода, че предпочитам да СИ ПЛАТЯ за добра диагностика, макар че уж гаранцията покрива всичко. Разкарването по "безплатните" гаранционни сервизи, киснене на колата, ходене напред назад с такси ми струват много повече време, нерви и пари, отколкото при друг, компетентен сервиз срещу заплащане.

Затова - къде мога да отида в София и да ми свършат работа?
Круз е модел още от 2008-2009та година и предполагам на някои колеги гаранцията вече е изтекла и съм почти убеден, че ползват други сервизи за поддръжката на колата.

Между другото, по въпроса с хлопането - то е много близко до това, което колегата jovko в тази тема (заключена е описал):
http://daewoo-chevrolet.com/forum/viewt ... =94&t=8974" onclick="window.open(this.href);return false;
Ако сте имали подобно нещо и сте го отстранили, моля пишете ми лично съобщение, за да не разводняваме тази. Благодаря предварително!


Та, къде освен в официалните сервизи има кадърни хора, които могат да обслужват Шевролет по-обстойно?

Благодаря!

Потребителски аватар
ogi
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 7110
Регистриран: 04 авг 2007 20:43
МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

Re: Сервизиране - къде ОСВЕН в официалните сервизи?

#2 Непрочетено мнение от ogi » 04 апр 2014 19:50

Темата e преместена в правилния раздел.
Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател.
Изображение
ex A6 AKN MTИзображение
__.A6 BAU ATИзображение

zauberer
Минаващ
Минаващ
Мнения: 30
Регистриран: 16 ное 2009 06:22
МПС: Chevy Cruze 2.0 diesel
От: Sofia

Re: Сервизиране - къде ОСВЕН в официалните сервизи?

#3 Непрочетено мнение от zauberer » 10 апр 2014 12:15

Моля дайте ми съвет къде освен в официалните сервизи могат - имат умения и опит да поддържат автомобили Шевролет?

Интересувам се за град София.

Официалните сервизи са безполезни, когато проблемът е по-специфичен - мързеливи и смотани некадърници.

Благодаря ви много!

tatence
Напреднал
Напреднал
Мнения: 343
Регистриран: 28 окт 2009 19:26
МПС: Daewoo Leganza 2.0 126hp
От: софия
Име: Ивайло

Re: Сервизиране - къде ОСВЕН в официалните сервизи?

#4 Непрочетено мнение от tatence » 10 апр 2014 16:11

http://www.kolos-ms.net/page/7/kontakti.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ползвал съм ги за Киа и решиха проблем,който беше неоткриваем за официалния сервиз.

zauberer
Минаващ
Минаващ
Мнения: 30
Регистриран: 16 ное 2009 06:22
МПС: Chevy Cruze 2.0 diesel
От: Sofia

Re: Сервизиране - къде ОСВЕН в официалните сервизи?

#5 Непрочетено мнение от zauberer » 10 апр 2014 18:09

Благодаря!
Ще ги проверя тия дни.

Колеги, друг сервиз да препоръчате, от който сте останали доволни и имат компетентност с Шевролет? Търся повече мнения.

Потребителски аватар
tosco
Минаващ
Минаващ
Мнения: 45
Регистриран: 24 фев 2010 21:25
МПС: Хубав
От: София
Име: Tosco

Re: Сервизиране - къде ОСВЕН в официалните сервизи?

#6 Непрочетено мнение от tosco » 10 апр 2014 22:14

tatence написа:http://www.kolos-ms.net/page/7/kontakti.html
Ползвал съм ги за Киа и решиха проблем,който беше неоткриваем за официалния сервиз.
Аз вече 2 пъти ги посещавам. Първия път смених накладки на 4-те колела за 105 лв и 35мин.
Вчера отидох за омаслен вътрешен маншон на полуоска, мислех, че е за смяна.
След 45 мин ми се обадиха да одя да си взема таратайката. Приемчика казва:
- 16лв. Маншона си е здрав и ше изкара още доста, само е изпуснала скобата. Маншона сме обезмаслили, сменена смаска и нова скоба.
Е, как да не потретя, ако има нужда :uraa:
[url]https://www.facebook.com/%D0%94%D0%B8%D0%BC%D0%BA%D0%B8%D0%BD-%D0%95%D0%9E%D0%9E%D0%94-%D0%9C%D0%B5%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B8-%D0%B2%D1%85%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B8-%D0%B2%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8-906949189363464/timeline/?ref=hl[/url]

Отговори

Върни се в “Сервизно обслужване”