Сервиз Daewoo - Бургас

Магазини, морги, вносители. Вашите отзиви за обслужването на нашите автомобили. Препоръки за посещение, или избягване.
Съобщение
Автор
ceco1981
Минаващ
Минаващ
Мнения: 17
Регистриран: 10 ное 2013 01:44
МПС: nubira 3 1,6
От: Burgas

Re: Сервиз Daewoo - Бургас

#16 Непрочетено мнение от ceco1981 » 29 ное 2013 09:30

При две ходения в сервиза на Бова резултат - два изгубени дни и невъзможност да диагностицират проблемите . Като втория път даже тръгнаха да ме убеждават как и кое тръгнало да се разваля и , че така или иначе НЯКОГА щяло да се развали.
Колата пали трудно студена и светват лампите на акумолатора+ръчната сутрин за пет минути или ако няколко дни не е карана.
Нубира 3 1,6 бензин/газ.
Гледам , че повечето таксита са шевролети и все ще има един читав сервиз в Бургас ,ама кои е ...

Потребителски аватар
JIJOMAMA
Напреднал
Напреднал
Мнения: 351
Регистриран: 06 авг 2007 14:28
МПС: Lacetti 1.6
От: Бургас
Контакти:

Re: Сервиз Daewoo - Бургас

#17 Непрочетено мнение от JIJOMAMA » 03 дек 2013 15:12

ceco1981 написа:При две ходения в сервиза на Бова резултат - два изгубени дни и невъзможност да диагностицират проблемите . Като втория път даже тръгнаха да ме убеждават как и кое тръгнало да се разваля и , че така или иначе НЯКОГА щяло да се развали.
Колата пали трудно студена и светват лампите на акумолатора+ръчната сутрин за пет минути или ако няколко дни не е карана.
Нубира 3 1,6 бензин/газ.
Гледам , че повечето таксита са шевролети и все ще има един читав сервиз в Бургас ,ама кои е ...
Колега, пробвай в този който коментирах последно - на Инди кар до хемус фирмения сервиз на такситата. От почти година колата там я карам и съм доволен за сега. А техните коли са основно корейки.
Leganza 2.0 136hp

Отговори

Върни се в “Сервизно обслужване”