Сервиз Opel & Chevrolet Русе

Магазини, морги, вносители. Вашите отзиви за обслужването на нашите автомобили. Препоръки за посещение, или избягване.
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
celicata
Нов
Нов
Мнения: 73
Регистриран: 30 окт 2007 21:41
МПС: Daewoo Kalos
От: Русе

Сервиз Opel & Chevrolet Русе

#1 Непрочетено мнение от celicata » 10 юли 2008 21:58

Исках да си сменя ангренажния и на климатика ремъка и ми обявиха цена 850 лв с труд и части :evil:
Теглих им една п...а майна и отидох в друг сервиз за същото нещо ми казаха 210 лв, че и даже с по хубави части :)
650 лв разлика добре ли е :roll:
Отделно че нищо не разбират :shock:
Колата е Kalos

Потребителски аватар
Vesko1
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 2325
Регистриран: 28 авг 2007 22:42
МПС: Daewoo Nubira II-1,6;16V;106h
От: Кърджали
Контакти:

Re: Сервиз Opel & Chevrolet Русе

#2 Непрочетено мнение от Vesko1 » 10 юли 2008 23:00

celicata написа:Исках да си сменя ангренажния и на климатика ремъка и ми обявиха цена 850 лв с труд и части :evil:
Тея..направо са са ЧАЛДИСАЛИ!Може би от слънцето са получили топлинен удар.То бива Европа....ама дай да не ставаме по европейци от Папата...такива цени и у Европско нема!

Потребителски аватар
авео
Модератор
Модератор
Мнения: 3086
Регистриран: 05 авг 2007 18:53
МПС: Шевролет Авео 1.4 16V
От: Пловдив

#3 Непрочетено мнение от авео » 10 юли 2008 23:42

В Пловдив вече има нови цени на труда. За смяна на ангренажен ремък,двете ролки,О-пръстен на водна помпа и горивен филтър-210лв части+труд. Точно колкото четири пъти в Русе :shock: В понеделник съм в бокса.
" При секса е, като при игра на карти. Ако,нямаш добър партньор, ти трябва силна ръка"-Уди Алън

Потребителски аватар
nik
Напреднал
Напреднал
Мнения: 321
Регистриран: 02 яну 2010 15:06
Skype: sectord
МПС: Chevrolet Cruze 2.0 VCDi 150hp
От: Плевенско + София
Име: ЕН3600КА

Re: Сервиз Opel & Chevrolet Русе

#4 Непрочетено мнение от nik » 12 авг 2010 23:45

Смяна на челно стъкло по каско.Оставих автомобила в сервиза по обяд и на следващия ден си го прибрах.Стъклото е сменено грамотно-няма разлика от това как изглеждаха уплътненията преди и след смяната.Ако не знаеш,че е сменяно няма как да разбереш.Не тече.Неприятно впечатление ми направиха 2 неща:
1.Смотано отлепване на стикерите ГО и винетка.За ГО ми съставиха протокол,с който от застрахователя ми го подмениха с нов.За винетният стикер-ни дума.Дано не ме спират заядливи полицаи,че...!
2.Докато са сменяли стъклото са пипали с мръсни ръце и са оставили следи по светлите части на интериора.За щастие това не е болка за умиране и се чисти,но...прави неприятно впечатление.Все едно да чистиш след майстор-стоител,който работи добре,но пък осира след себе си всичко...!
Chevrolet Cruze 2.0D LT VCDi 150 hp MT ---ex.---
[url]http://www.spritmonitor.de/en/detail/377931.html[/url]

Отговори

Върни се в “Сервизно обслужване”