Автокозметичен център Riwax - полиране и пастиране

Магазини, морги, вносители. Вашите отзиви за обслужването на нашите автомобили. Препоръки за посещение, или избягване.
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
nikcho
Редовен
Редовен
Мнения: 143
Регистриран: 23 юли 2012 12:50
МПС: Chevrolet Tacuma
От: гр. София

Автокозметичен център Riwax - полиране и пастиране

#1 Непрочетено мнение от nikcho » 09 юли 2013 22:19

Здравейте. Нали секцията е не само да се оплакваме, а и да похвалим тези сервизи и майстори, от които сме останали доволни. Именно затова искам да ви препоръчам автокозметичен център Riwax в София. Купих си ваучер от 123nameri.com за пастиране и полиране на автомобил + намазване със силант, за защита на боята. Персонала е от двама човека - мъж и жена, които са специализирали и обучавали в Холандия. Първо ми обясниха, какви продукти използват, после ми разясниха стъпките, през които се преминава за получаване на крайния резултат. Наистина колата е като нова. Цялата е гладка - фарове, стопове - всичко. Стъклата, лайсните, емблемите са полирани. По боята е имало доста смола, но всичко е остъргано. Въобще личи си, че доста се се потрудили, но колата стана като нова. Доволен съм и от крайния резултат и от отношението. Препоръчвам на всички, които са се замислили да предприемат подобна процедура :)
Шевролет Такума 2005г. 1.6 Газ/Бензин

Отговори

Върни се в “Сервизно обслужване”