Автомивки

Магазини, морги, вносители. Вашите отзиви за обслужването на нашите автомобили. Препоръки за посещение, или избягване.
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
sasho
Свръх-активен
Свръх-активен
Мнения: 1272
Регистриран: 29 фев 2008 19:17
МПС: Nubira 1.6
От: София

Автомивки

#1 Непрочетено мнение от sasho » 23 юни 2008 20:17

Кажете къде миете колите си (без значение от града),къде сте доволни и къде не от обслужването и свършената работа,както и цени и адреси! :)

Потребителски аватар
ogi
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 7110
Регистриран: 04 авг 2007 20:43
МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

#2 Непрочетено мнение от ogi » 06 юли 2008 22:05

Това е много хубава тема, защо никой не пише?
В Пловдив, в една автомивка ми изкъртиха парче лак на боята със струята на пароструйката и разстоянието от което се пръскаше, от тогава страдам. В София ползвам няколко автомивки и скоро мога да публикувам впечатления, но според мен са най-важни факторите местоположение, заетост (бързина на работа), цена, качество на обслужване (материали), възможност за добро изкарване на времето, докато се чака.
Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател.
Изображение
ex A6 AKN MTИзображение
__.A6 BAU ATИзображение

Потребителски аватар
DufuZ
Редовен
Редовен
Мнения: 275
Регистриран: 05 авг 2007 19:42
МПС: ___нь___
От: Пловдив

#3 Непрочетено мнение от DufuZ » 06 юли 2008 22:24

Пловдив :
Последно бях доволен от мивката на OMV на Кукленско шосе ( има с монети - чистиш си я сам ) и през деня един човек, който доста бързо и старателно ми почисти колата. Без забележки !
по принцип обаче избягвам услугите на работници, предпочитам сам да си я измия - както аз си знам :D
Изображение
Совесть не отвечает или временно недоступна
http://rresist.com/

Потребителски аватар
ogi
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 7110
Регистриран: 04 авг 2007 20:43
МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

#4 Непрочетено мнение от ogi » 06 юли 2008 23:08

DufuZ написа:Пловдив :
Последно бях доволен от мивката на OMV на Кукленско шосе ( има с монети - чистиш си я сам ) и през деня един човек, който доста бързо и старателно ми почисти колата. Без забележки !
по принцип обаче избягвам услугите на работници, предпочитам сам да си я измия - както аз си знам :D
Отдавна се убедих, че сам не можеш да си я почистиш за същото време и по същият начин (времето е пари, материалите които ползват смъкват мръсотията, за разлика от домашното чистене - пръскане и търкане, дори и на пароструйка).
Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател.
Изображение
ex A6 AKN MTИзображение
__.A6 BAU ATИзображение

zmitzov
Нов
Нов
Мнения: 85
Регистриран: 13 юни 2008 00:01
Skype: zlatinmitsov
МПС: Tacuma 1.8i

Re: Автомивки

#5 Непрочетено мнение от zmitzov » 05 ное 2008 15:30

Може би естествено е където е най-близо, в моя случай на ъгъла на Любляна и Овча купел. А по Любляна има още поне 2 автомивки нагоре, но едната със сигурност втората е доста скъпа, а тази на която си мия колата е 7лв външно и 14 е цялостно, но това за такумата, а за леките автомобили мисля, че е 5 и 10 съответно.

Потребителски аватар
paci
Свръх-активен
Свръх-активен
Мнения: 1424
Регистриран: 25 окт 2008 21:45
Skype: pacu-racer
МПС: nexia
От: KOREQ
Контакти:

Re: Автомивки

#6 Непрочетено мнение от paci » 05 ное 2008 22:47

стара загора:
тука в града само на едно място сам доволен ии отва ее до била то4но, ходех на една автомивка сас валяци ии мислия пове4е да не се ходи там,страното 4е само капака ми е супер надраскан,но и зад блока котките сащо помагат за капака за надраскване,ии за туи наи добре ее сам 4овек да си мие колата,аз си изкарвам от гаража марку4а, гидориката ии посмука4ката ии така ми ее наи добре
:)

Потребителски аватар
mi6ko_pi
Напреднал
Напреднал
Мнения: 476
Регистриран: 01 авг 2008 23:35
Skype: mi6ko_pi1
МПС: Mercedes 230 CE
От: Стара Загора
Име: Най-голямия !!!
Контакти:

Re: Автомивки

#7 Непрочетено мнение от mi6ko_pi » 06 ное 2008 00:01

В Стара Загора най-добрата е "Автомивка VIP" но е и най-скъпо ( резултата оправдава цената :) ) , но ако питаш мен , аз си я мия най-хубаво :) защото го правя с :inlove: :)
Изображение

Харесва ти да бъдеш с големи тарикати, които карат Ферари, Бентли или Богати. В главата ти са само ляти джанти от платина, злато и диаманти. Виждам те в скъпи коли, а в морето с яхти на които пияш ДЖИН, ЕГАТИ. Харесва ти да се правиш на ВИП-ПЕРСОНА и да си говориш два часа по телефона. В дискотеката разходчица, пак показваш походчица и искаш да те черпя водчица. От толкова мислене стана увисване. Влизам у кен***а и се чудя и се мая, д**ба мааму да сер***, пик*** или да чертая. Сам не е редно и от джоба скубе, знам че не е редно ама ми е убаво бе .... Поселедната ми каза МАЙСТОРЕ, БОГ ЛИ ТЕ ИЗПРАТИ ?

Потребителски аватар
sasho
Свръх-активен
Свръх-активен
Мнения: 1272
Регистриран: 29 фев 2008 19:17
МПС: Nubira 1.6
От: София

Re: Автомивки

#8 Непрочетено мнение от sasho » 07 ное 2008 00:28

Само OMV!За 3-4лв(взависимост колко е мръсна) си я правя да лъщи! :D После пред входа с прахосмукачката(на 1-вия етаж съм ебаси кефа) си я изчиствам,таблото и пласмасите с едно препаратче за кожа на Mini и става като нова,а вътре мирише на благовонии :D

Потребителски аватар
alf2006
Редовен
Редовен
Мнения: 133
Регистриран: 02 май 2008 14:54
Skype: angelb-bg
МПС: Daewoo Lanos 1.4
От: Пазарджик
Контакти:

Re: Автомивки

#9 Непрочетено мнение от alf2006 » 09 ное 2008 12:06

За качество - най-качествено са ми мили колата на мивката до събота пазар в Пловдив. :clap:
За време и цена - безспорен шампион е мивката на Садък в пазарджишкия ромски квартал - за 2лв. обслужване мигновено. Ако някой не е виждал циганин да работи истински - да отиде там! (n2)
За вътрешно - не зная. Отвътре колата си я мия винаги сам!
Винаги има някой, който знае повече от теб ... Проблемът идва, когато разбереш, че това е идиот!

xaoc
Нов
Нов
Мнения: 76
Регистриран: 18 мар 2008 11:31
Skype: james_bond_1973
МПС: Ланос SE 1.5 SOHC, 2000 г.
От: Пловдив
Контакти:

Re: Автомивки

#10 Непрочетено мнение от xaoc » 09 ное 2008 16:58

Колега, къде по-точно е тази мивка до Събота пазара?
Ако двама правят едно и също, то не е едно и също!

Потребителски аватар
Fantomasss
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3222
Регистриран: 17 окт 2008 15:27
Skype: plekstor_a
МПС: Lanos SеX-16v-106 куци катъра
От: Сф братче център на просветата
Име: Грозданов

Re: Автомивки

#11 Непрочетено мнение от Fantomasss » 09 ное 2008 22:21

Под моста на бул. "Сливница" външно на четки за 2 лева все още , ако не е много мръсна направо светва и после пред нас (и аз съм на 1 етаж) си правя прахосмукачка , табло , стелки и другите там неща.Бачкал съм в автомивка и знам как и къде да си я пипна. Много се дразня на тия дето нищо не правят по мивките и само трябва да им седиш на главата и като цяло колата пак не е както ти би си я направил.Друг е въпроса че в София колата става мазгоч за 2 дни пред блока, прах колкото искаш.
Ако нямаш какво да правиш, не го прави тук...

zmitzov
Нов
Нов
Мнения: 85
Регистриран: 13 юни 2008 00:01
Skype: zlatinmitsov
МПС: Tacuma 1.8i

Re: Автомивки

#12 Непрочетено мнение от zmitzov » 12 ное 2008 16:12

Къде точно, е това? като минеш моста и правиш ляв завой за да влезеш под моста, а от ляво остава кукуш така ли? 2лв ти ме уби няма такава цена около нас е от 7 нагоре. :(

xaoc
Нов
Нов
Мнения: 76
Регистриран: 18 мар 2008 11:31
Skype: james_bond_1973
МПС: Ланос SE 1.5 SOHC, 2000 г.
От: Пловдив
Контакти:

Re: Автомивки

#13 Непрочетено мнение от xaoc » 12 ное 2008 16:46

Преди час си мих Ланоса в мивката на ОМВ. Излизаш от "Кукуш" с десен завой по булеварда и веднага вляво правиш обратен. За 8,90 лв. - пълно външно и вътрешно + зимна течност за чистачки - 1 литър. Сам можеш да я миеш за 1,50 лв. за 110 секунди.
Ако двама правят едно и също, то не е едно и също!

Потребителски аватар
dsuzunov
VIP потребител
VIP потребител
Мнения: 5794
Регистриран: 25 яну 2008 17:52
МПС: Опел Мерива 1.4 Z14XEP
От: Пловдив
Име: Димитър

Re: Автомивки

#14 Непрочетено мнение от dsuzunov » 13 ное 2008 09:38

Преди час си мих Ланоса в мивката на ОМВ. Излизаш от "Кукуш" с десен завой по булеварда и веднага вляво правиш обратен. За 8,90 лв. - пълно външно и вътрешно + зимна течност за чистачки - 1 литър.
И аз се възползвах от промоцията.
Ето и бонуса:
Изображение

Потребителски аватар
alf2006
Редовен
Редовен
Мнения: 133
Регистриран: 02 май 2008 14:54
Skype: angelb-bg
МПС: Daewoo Lanos 1.4
От: Пазарджик
Контакти:

Re: Автомивки

#15 Непрочетено мнение от alf2006 » 13 ное 2008 21:22

От страната на църквата. Точно улицата не знам. То там са едни улици.... От пазара като тръгнеш към църквата завиваш преди църквата в дясно.
Винаги има някой, който знае повече от теб ... Проблемът идва, когато разбереш, че това е идиот!

Отговори

Върни се в “Сервизно обслужване”