Дайте читав сервиз(магазин) за ДЕУ в Пловдив.

Магазини, морги, вносители. Вашите отзиви за обслужването на нашите автомобили. Препоръки за посещение, или избягване.
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
Vesko1
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 2325
Регистриран: 28 авг 2007 22:42
МПС: Daewoo Nubira II-1,6;16V;106h
От: Кърджали
Контакти:

Re: не ходете в този сервиз

#16 Непрочетено мнение от Vesko1 » 07 фев 2008 21:11

dsuzunov написа:сервиз ИСО...БОШ на Цариградско шосе до Скобелева майка в Пловдив.......Попитах за какво плащам тези пари .Отговориха ми "ЗА ДИАГНОСТИКА"
С две думи платих 36 лв.за да ми измерят налягането на помпата и то неточно.След като тръгнах от сервиза превключих на бензин,колата си тръгна нормално.Но аз бях олекнал с 36 лв. за нищо
Отиди в Общината ,в служба "Защита на потребителите" и подай жалба.Предполагам ,че повече няма да припариш до тоя сервиз ,така че спокойно си ги натопи там без всякакъв страх.Такъв акт ще им натресат(почва от 500лв нагоре за първо нарушение) ,че другия път който отиде в сервиза им, ще пърхат като пчелички около него.Ако не са ти издали фискален бон за диагностиката иди в данъчното и подай жалба и там ,като опишеш случая и споменеш че си попитал за какво ти вземат парите...а те не са ти дали касова бележка за 36-те лв.
Само когато не си мълчим за такива неща ,може да се промени нещо в нашата татковина,а манталитета на монтьора се променя само със ЯКИ ГЛОБИ!!!!!!! :oops:

Потребителски аватар
ogi
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 7110
Регистриран: 04 авг 2007 20:43
МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

#17 Непрочетено мнение от ogi » 07 фев 2008 21:15

...точно пиша жалба за моя "ремонт"... ще видим дали ще постигна последствие и после ще ви я покажа.
Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател.
Изображение
ex A6 AKN MTИзображение
__.A6 BAU ATИзображение

Потребителски аватар
авео
Модератор
Модератор
Мнения: 3086
Регистриран: 05 авг 2007 18:53
МПС: Шевролет Авео 1.4 16V
От: Пловдив

#18 Непрочетено мнение от авео » 07 фев 2008 21:18

Ти си се забил в най-скапания сервиз. На времето от там изнесох един чисто нов Матиз на буксир,щото му разглобиха половината двигател и пак не можаха да го запалят.Оказа се стопен катализатор :roll: Щом си на газ иди на газ- анализатор в Такси1. Който и да питаш там ще те упъти.

Потребителски аватар
dsuzunov
VIP потребител
VIP потребител
Мнения: 5794
Регистриран: 25 яну 2008 17:52
МПС: Опел Мерива 1.4 Z14XEP
От: Пловдив
Име: Димитър

#19 Непрочетено мнение от dsuzunov » 08 фев 2008 07:59

преди да отида в сервиза на Скобелева майка бях в бившия сервиз Лиляна Димитрова.Там се познавам с Жоро КОРЕКОМА-много добър диагностик,но за съжаление само на карбураторни ДВГ.Той работи с един -Наско Меретев ,който ,по думите на Корекома знае доста за инжекционите.Имах уговорка с Меретев да отида ,когато колата не пали на бензин.Изгони ме като мръсно коте.Каза,че той,тая кола нямало да я прави.Тъй като бях ядосан,а най-близкия сервиз беше този на Скобелева майка,затова и отидох при тях.Още днес ще намеря Федерацията за защита на потребителите и ще се жалвам от услугата "ДИАГНОСТИКА"Между другото в този сервиз постоянно напомнят на клиентите,че плащат по 2000евро на година за обновяване на софтуера от БОШ.Лично съм наблюдавал как теглят софтуер от руски сайт за диагностика на ГАЗ-2752 ГАЗЕЛА.Ще се ходи май до Иконномическа полиция или до БОП.
Изображение

Потребителски аватар
emo7207
Нов
Нов
Мнения: 88
Регистриран: 22 сеп 2007 15:02
МПС: daewoo 1.3sе
От: Пловдив

#20 Непрочетено мнение от emo7207 » 08 фев 2008 23:23

Ей колега ,тичай в някоя църква да запалиш свещ затуй че Меретиев не ти е пипнал колата!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Потребителски аватар
dsuzunov
VIP потребител
VIP потребител
Мнения: 5794
Регистриран: 25 яну 2008 17:52
МПС: Опел Мерива 1.4 Z14XEP
От: Пловдив
Име: Димитър

#21 Непрочетено мнение от dsuzunov » 08 фев 2008 23:51

Меретев го познавам задочно.Приятели сме с Жоро КОРЕКОМА,който ми каза,че Наско Меретев е наясно с инжекционите,а и почиства дюзи.И тъй като на Корекома му имам пълно доверие в преценката за майстори-диагностици,за това и отидох там.Може наистина да си разбира от работата,но отношението му към мен като обикновен клиент,повлия на преценката ми за него.
Изображение

Потребителски аватар
авео
Модератор
Модератор
Мнения: 3086
Регистриран: 05 авг 2007 18:53
МПС: Шевролет Авео 1.4 16V
От: Пловдив

#22 Непрочетено мнение от авео » 09 фев 2008 00:57

Почистване дюзи в Стефанов-40лв.Сваляне,ултра звукова вана и качване.За диагностика сервиз Кастрол до механото,обаче със записване.Като чуя за "бивши" сервизи и настръхвам.Обстановката там е още социалистическа.Как за толкова време не му придадоха цивилизован вид на този сервиз.

Потребителски аватар
dsuzunov
VIP потребител
VIP потребител
Мнения: 5794
Регистриран: 25 яну 2008 17:52
МПС: Опел Мерива 1.4 Z14XEP
От: Пловдив
Име: Димитър

#23 Непрочетено мнение от dsuzunov » 10 фев 2008 09:36

колата ми не винаги пали на бензин.Ако след изгасване я стартирам веднага-пали.Постой ли 3-4 мин.не пали.На бензин работи добре с малки забележки.В моментите в който не пали свети лампата на ЧЕК контрола и не гасне.Дайте сервиз за диагностика,защото предполагам,че проблема е в софтуера.
Изображение

Потребителски аватар
авео
Модератор
Модератор
Мнения: 3086
Регистриран: 05 авг 2007 18:53
МПС: Шевролет Авео 1.4 16V
От: Пловдив

#24 Непрочетено мнение от авео » 10 фев 2008 22:29

Значи,тези софтуери,диагностики и т.н. ги оставете за Пежо,Ситроен и др.,които ходят за всяко нещо на диагностика.Завали ли и те са на диагностика,щото да речем много силно вали,а чистачките не са обучени за такъв силен дъжд,и те ги обучават :lol: Като ви светне чека без да гасне после,значи грешката е записана.Идете да ви я прочетат и после действате.За това, че не иска да пали има много причини,но компютъра може би е на последно място

Потребителски аватар
ogi
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 7110
Регистриран: 04 авг 2007 20:43
МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

#25 Непрочетено мнение от ogi » 10 фев 2008 23:06

авео написа:Значи,тези софтуери,диагностики и т.н. ги оставете за Пежо,Ситроен и др.,които ходят за всяко нещо на диагностика.Завали ли и те са на диагностика,щото да речем много силно вали,а чистачките не са обучени за такъв силен дъжд,и те ги обучават :lol: Като ви светне чека без да гасне после,значи грешката е записана.Идете да ви я прочетат и после действате.За това, че не иска да пали има много причини,но компютъра може би е на последно място
Колко добро мнение!
Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател.
Изображение
ex A6 AKN MTИзображение
__.A6 BAU ATИзображение

Потребителски аватар
dsuzunov
VIP потребител
VIP потребител
Мнения: 5794
Регистриран: 25 яну 2008 17:52
МПС: Опел Мерива 1.4 Z14XEP
От: Пловдив
Име: Димитър

#26 Непрочетено мнение от dsuzunov » 12 фев 2008 22:15

днес си купих нова помпа за нубира,но само помпата,без корпуса и нивомера.Цена 80 лв.,а цената на цялата помпа,заедно с нивомера и корпуса е 220 лв.Магазина е в Пловдив;ул.Брезовска-47...0888493651.Проблема е,че никъде не дават гаранция.
Изображение

Потребителски аватар
Vlado
Минаващ
Минаващ
Мнения: 44
Регистриран: 05 авг 2007 19:34
МПС: dewoo

#27 Непрочетено мнение от Vlado » 13 фев 2008 10:37

Меки връзки за Ланос обиколих много гаражчета за ремонт на гърнета и никой не каза цифра под 100 кинта обаче аз намерих магазин предлагат китайски, турски нямат и български.Китайските няма да ги коментирам но са под 20лева аз си взех 50*150 и 50*200 съответно 23 и 28 кинта гарнитурата която е между колекторнити тръби и сакса -3 кинта магазина се намира в Пловдив, ул.Родопи №13 0898699159 на мен цените ми се виждат добри а пича е доста отзивчив като се има в предвид че му оставям 50 кинта говорим за цени без монтаж като ги слагам ще снимам и ще постна линкове със смяната :D

Потребителски аватар
emo7207
Нов
Нов
Мнения: 88
Регистриран: 22 сеп 2007 15:02
МПС: daewoo 1.3sе
От: Пловдив

#28 Непрочетено мнение от emo7207 » 13 фев 2008 19:23

Vlado ,това е много добра информация,но не се разбира това в Чирпан ли е ? Ще ти бъдем благодарни да ни кажеш в кой град е това.

Потребителски аватар
Vlado
Минаващ
Минаващ
Мнения: 44
Регистриран: 05 авг 2007 19:34
МПС: dewoo

#29 Непрочетено мнение от Vlado » 15 фев 2008 17:44

Извинявам се за пропуска :oops: магазина се намира в Пловдив

Потребителски аватар
DufuZ
Редовен
Редовен
Мнения: 275
Регистриран: 05 авг 2007 19:42
МПС: ___нь___
От: Пловдив

#30 Непрочетено мнение от DufuZ » 16 фев 2008 00:07

да, вярно...за същото магазинче имам много добри отзиви...преди няколко години даже си бях взел гърне за опела
Изображение
Совесть не отвечает или временно недоступна
http://rresist.com/

Отговори

Върни се в “Сервизно обслужване”