САЙТОВЕ ЗА НАМАЛЕНИЕ!

Магазини, морги, вносители. Вашите отзиви за обслужването на нашите автомобили. Препоръки за посещение, или избягване.
Съобщение
Автор
drughi
Минаващ
Минаващ
Мнения: 10
Регистриран: 25 авг 2008 15:19
МПС: chevrolet aveo

САЙТОВЕ ЗА НАМАЛЕНИЕ!

#1 Непрочетено мнение от drughi » 18 юни 2012 17:25

Здравейте, искам да отворя една нова тема(вярвам в модераторите, които на мигът ще преместят темата, ако не е за тук) относно сайтовете за намаления в интеренет и купищата оферти за услуги като: измиване на колата, диагностика на климатик, смяна на гуми и неща, които сигурен съм всеки от нас следи.
Проблемът идва от там, че се навъдиха прекалено много недобросъвестни сервизи с некоректно обслужване на клиентите закупили ваучер и така да се каже претупват задълженията си.

Предполагам ще бъде интересно, ако всеки останал доволен или от подобни ваучери сподели мнението си или, ако правилата позволяват дори да сложи линк към конкретната обява в многото сайтове.Да се надяваме, че ако темата на бъде премахната, споменатите по-горе недобросъвестни съдуржатели на сервизи няма да я опорочат.

Благодаря!

Потребителски аватар
ogi
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 7110
Регистриран: 04 авг 2007 20:43
МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

Re: САЙТОВЕ ЗА НАМАЛЕНИЕ!

#2 Непрочетено мнение от ogi » 18 юни 2012 20:31

Всичко хубаво, но заглавието може да е с малки букви и се водят "сайтове за колективно пазаруване". Да видим дали някой ще представи нещо... Аз лично имам малко негативни отзиви, но по ваучери извън авто-услугите.

В общи линни трябва да се четат малките букви и условията внимателно, услугите като процент на намаление и предложени опции са силно преувеличени, а продуктите често некачествени. С 2 думи - има и добри попадения, но трябва да се внимава.
Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател.
Изображение
ex A6 AKN MTИзображение
__.A6 BAU ATИзображение

drughi
Минаващ
Минаващ
Мнения: 10
Регистриран: 25 авг 2008 15:19
МПС: chevrolet aveo

Re: САЙТОВЕ ЗА НАМАЛЕНИЕ!

#3 Непрочетено мнение от drughi » 19 юни 2012 15:46

Да, прав си за заглавието.Лично съм ползвал до момента услугите на автомивки, за София автомивката на Шипченски в Галакси в подземният паркинг, момчетата са мн коректни, а сега търся нещо изпитано за профилактика на климатика, ако някой има наблюдения да сподели.

Отговори

Върни се в “Сервизно обслужване”