Сервиз за Daewoo/Chevrolet в Пловдив ?

Магазини, морги, вносители. Вашите отзиви за обслужването на нашите автомобили. Препоръки за посещение, или избягване.
Съобщение
Автор
gdobranov
Минаващ
Минаващ
Мнения: 10
Регистриран: 03 юли 2009 09:12
Skype: gdobranov
МПС: Daewoo Lanos 1.4
От: Пловдив
Име: gdobranov

Re: Сервиз за Daewoo/Chevrolet в Пловдив ?

#31 Непрочетено мнение от gdobranov » 17 юли 2009 19:12

ами те от Опел Стефанов ми казаха за смяна на масло и филтър 50 лв., пича каза "даже може по-малко да излезе". Е, естествено сигурно няма да ми остане масло де :) Ако е така наистина значи излиза същото като пари горе-долу. Иначе KJ Auto къде се намира горе-долу?

Потребителски аватар
авео
Модератор
Модератор
Мнения: 3086
Регистриран: 05 авг 2007 18:53
МПС: Шевролет Авео 1.4 16V
От: Пловдив

Re: Сервиз за Daewoo/Chevrolet в Пловдив ?

#32 Непрочетено мнение от авео » 18 юли 2009 01:07

"Източен" 53 след Бирена фабрика.
" При секса е, като при игра на карти. Ако,нямаш добър партньор, ти трябва силна ръка"-Уди Алън

gdobranov
Минаващ
Минаващ
Мнения: 10
Регистриран: 03 юли 2009 09:12
Skype: gdobranov
МПС: Daewoo Lanos 1.4
От: Пловдив
Име: gdobranov

Re: Сервиз за Daewoo/Chevrolet в Пловдив ?

#33 Непрочетено мнение от gdobranov » 24 юли 2009 18:45

авео написа:Недей се набутва излишно с високите ставки за труд. Иди на Източен в КJ auto и си вземи 5л GM за 39лв. Цената е за 10/40. Филтър 5-6лв и за смяна толкова. Ще ти остане масло за следващия път. Лагер не скърца и не свири,а бучи и имаш чувството,че караш валяк. Най-вероятно ти задържа спирачния апарат. Относно спирачките съм пуснал тема за майстор, от който съм доволен,както от към цени,така и от към качество.
Мерси за съвета наистина, но все пак реших да отида в Опел Стефанов и честно казано съм доволен. Ето какво ми взеха:

Масло GM 10W40, 4 литра - 34.90 лв.
Маслен филтър - 6.43 лв.
Въздушен филтър - 9.07 лв.
Смяна масло - 5.00 лв.

Не знам, струва ми се нормално като цени. Помолих ги да ми направят и преглед на ходовата част, за което също платих 5 лв. Очевидно си прав за свиренето и спирачките, майстора също каза, че според него от там идва проблема. Даже детайлно ми обясни според него какъв е точно проблема и как се е стигнало до него. С две думи, много съм доволен от Опел Стефанов и смятам да ходя там и занапред :)

Ами това е от мен, малко обща информация, която се надявам да ви е полезна :)

Потребителски аватар
авео
Модератор
Модератор
Мнения: 3086
Регистриран: 05 авг 2007 18:53
МПС: Шевролет Авео 1.4 16V
От: Пловдив

Re: Сервиз за Daewoo/Chevrolet в Пловдив ?

#34 Непрочетено мнение от авео » 25 юли 2009 00:51

Е,тия 5лв. за смяна на масло са голяма излагация. Не стига,че си купуваш маслото и филтъра от тях,ами си и плащаш за смяна.Проверката на ходовата част се състои от завъртане на колелетата със цел чуване на шум от лагерите и ГЛЕДАНЕ на накрайници и носачи. Подчертавам ГЛЕДАНЕ. Интересно,защо не са ти оправили задържането? Там ходя вече само за смяна на ангренаж,заради гаранцията и качествените части,но задължително присъствам,защото имат и други части ;)
" При секса е, като при игра на карти. Ако,нямаш добър партньор, ти трябва силна ръка"-Уди Алън

Потребителски аватар
bociboy
Редовен
Редовен
Мнения: 135
Регистриран: 10 май 2008 01:11
МПС: Daewoo Tacuma 1.8i
От: Кричим

Re:

#35 Непрочетено мнение от bociboy » 20 сеп 2009 15:19

DufuZ написа:на Рогошко шосе 1 има сервизи ( зад автомивката навътре )
там с деу са свикнали - таксита особено...ама точно в кое хале беше...
примерно питай за сервиза на Вип такси ...той е там, офиса им е на ул.Самара в кършияка ( маг. за авточасти )
Преди два дни минавах наблизо и забелязах,че на въпросния сервиз има надпис ,,Сервиз за Южнокорейски автомобили,,.Спрях,поисках визитка-управител Красимир Mинковски,бла,бла,ние сме най-добрите и т.н. Някой ползвал ли е услугите им и какви са отзивите ви?

dvdimitrov
Минаващ
Минаващ
Мнения: 19
Регистриран: 24 ное 2009 15:16
МПС: КАЛОС,МАТИЗ
От: ПЛОВДИВ
Име: dvdimitrov

Re: Сервиз за Daewoo/Chevrolet в Пловдив ?

#36 Непрочетено мнение от dvdimitrov » 02 дек 2009 17:03

точно там на са от най-добрите за Деу и шевролет въпреки ,че понякога правят и такива и ако си в този район 400м по-надолу след прелеза вдясно и още 50м в ляво след ЕЛМА такси,намери Сашо/0878107992/ и аз не му се доверявах в началото ама той прави половината коли на елма такси,пък те са все Шевролети и Деута плюс Хюндай.
На моята соната ми смени 3-те ролки с 4-те ремъка за малко под 2 часа и то при положение че се сваля предния мост.
А на Калоса за 20 мин. ми свали рейката,въпреки че и там се сваля предния мост.
Явно ги ка ра по калъп и на конвейр :clap:

Потребителски аватар
авео
Модератор
Модератор
Мнения: 3086
Регистриран: 05 авг 2007 18:53
МПС: Шевролет Авео 1.4 16V
От: Пловдив

Re: Сервиз за Daewoo/Chevrolet в Пловдив ?

#37 Непрочетено мнение от авео » 03 дек 2009 13:11

Там от жълти коли,няма да се вредиш. Има само един подемник и винаги е зает с дни напред.
" При секса е, като при игра на карти. Ако,нямаш добър партньор, ти трябва силна ръка"-Уди Алън

Потребителски аватар
dsuzunov
VIP потребител
VIP потребител
Мнения: 5794
Регистриран: 25 яну 2008 17:52
МПС: Опел Мерива 1.4 Z14XEP
От: Пловдив
Име: Димитър

Re: Сервиз за Daewoo/Chevrolet в Пловдив ?

#38 Непрочетено мнение от dsuzunov » 03 дек 2009 13:51

От известно време по Пловдивските медии рекламират нов сервиз за Опел, намиращ се някъде на Пещерско шосе.
Отзиви за него ?
Изображение

dvdimitrov
Минаващ
Минаващ
Мнения: 19
Регистриран: 24 ное 2009 15:16
МПС: КАЛОС,МАТИЗ
От: ПЛОВДИВ
Име: dvdimitrov

Re: Сервиз за Daewoo/Chevrolet в Пловдив ?

#39 Непрочетено мнение от dvdimitrov » 03 дек 2009 15:01

авео написа:Там от жълти коли,няма да се вредиш. Има само един подемник и винаги е зает с дни напред.
Преди няколко дни сменях масло при него и си говорихме и ми каза,че повечето бакшиши ги е наритал,щото му било писнало и правил колите само на тези,които си плащат веднага и накуп....... ddad

dvdimitrov
Минаващ
Минаващ
Мнения: 19
Регистриран: 24 ное 2009 15:16
МПС: КАЛОС,МАТИЗ
От: ПЛОВДИВ
Име: dvdimitrov

Re: Сервиз за Daewoo/Chevrolet в Пловдив ?

#40 Непрочетено мнение от dvdimitrov » 03 дек 2009 15:05

dsuzunov написа:От известно време по Пловдивските медии рекламират нов сервиз за Опел, намиращ се някъде на Пещерско шосе.
Отзиви за него ?
От това,което съм чувал май май "най-добрите" монтьори от Стефанов и още 2-3 от големите сервизи са там-значи е чудо

procar
Редовен
Редовен
Мнения: 170
Регистриран: 25 сеп 2008 20:56
МПС: Chevrolet Captiva
От: Sofia

Re: Сервиз за Daewoo/Chevrolet в Пловдив ?

#41 Непрочетено мнение от procar » 07 апр 2010 15:20

Здравейте,предстой ми смяна на масло и филтри на шевролет каптива,къде е по-добре да се отиде при Стефанов или в другия сервиз,то темата е малко замряла,ако някой има актуална инфирмация нека я сподели.

Потребителски аватар
авео
Модератор
Модератор
Мнения: 3086
Регистриран: 05 авг 2007 18:53
МПС: Шевролет Авео 1.4 16V
От: Пловдив

Re: Сервиз за Daewoo/Chevrolet в Пловдив ?

#42 Непрочетено мнение от авео » 08 апр 2010 01:27

Ако е гаранционна-"Стефанов",иначе е без значение.
" При секса е, като при игра на карти. Ако,нямаш добър партньор, ти трябва силна ръка"-Уди Алън

svetlozarko
Нов
Нов
Мнения: 50
Регистриран: 06 ное 2009 21:53
Skype: zariigloria
МПС: Вече с Рено Меган 1.6
От: Plovdiv
Име: zarko

Re: Сервиз за Daewoo/Chevrolet в Пловдив ?

#43 Непрочетено мнение от svetlozarko » 13 май 2010 00:06

procar написа:Здравейте,предстой ми смяна на масло и филтри на шевролет каптива,къде е по-добре да се отиде при Стефанов или в другия сервиз,то темата е малко замряла,ако някой има актуална инфирмация нека я сподели.
Стефанов е най-евтино за смяна на масло - на мен ми излиза 35-40лв.

Отговори

Върни се в “Сервизно обслужване”