От смяна на масло към бояджийски услуги...

Магазини, морги, вносители. Вашите отзиви за обслужването на нашите автомобили. Препоръки за посещение, или избягване.
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
ogi
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 7110
Регистриран: 04 авг 2007 20:43
МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

Re: От смяна на масло към бояджийски услуги...

#16 Непрочетено мнение от ogi » 16 дек 2010 23:19

Fantomasss написа:
Офтопик:
Точно визирам такива като този дето те е ударил, такива да не карат, а за теб нищо не съм споменал. Мисля, че добре съм се изказал...
Ами точно заради това както казаха по радиото - по-добре не скачайте в колите (дори и с перфектният автомобил, ако на излизане от вас ви предстои спускане по плонж, то едва ли някаква система би предотвратила спускане по законите на физиката...). Колко от шофьорите осъзнават последното...? Нали ги виждам всеки ден как спират до последно зад мен, с блокирали колела и все едно сме лятото... Защо трябва да гледам постоянно в огледалото зад мен и да съм на полусъединител да избягам? Аман от шофьори! Днес за едно прибиране се нагледах 2 пъти как се спира аварийно отзад с плъзгане без смисъл предвид обстановката и разни тъпаци както обикновено да карат отляво в насрещното да е*ат движението и да не чакат...
Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател.
Изображение
ex A6 AKN MTИзображение
__.A6 BAU ATИзображение

Потребителски аватар
dsuzunov
VIP потребител
VIP потребител
Мнения: 5794
Регистриран: 25 яну 2008 17:52
МПС: Опел Мерива 1.4 Z14XEP
От: Пловдив
Име: Димитър

Re: От смяна на масло към бояджийски услуги...

#17 Непрочетено мнение от dsuzunov » 16 дек 2010 23:34

В Пловдив, снегът заваля тази сутрин, в 6.30.
Имах едно излизане до І-во РУ и за сетен път се убедих, че в първите часове на снеговалежа шофьорите нямат нагласа за зимните условия.
Точно и по тази причина ме удариха тази вечер.
Бях влязал в кръстовището за ляв завой, но докъто дойде време да тръгна и светофарът пусна другите.
Понечих да тръгна, но се отказах и спрях. Аудито зад мен, което пък, нямаше никакъв шанс да премине без да го удари някой, тръгна след мен, но го изненада спирането ми, хлъзна се в снега и се спря в мен. Добре, на моята кола щетите са незначителни.
Изображение

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: От смяна на масло към бояджийски услуги...

#18 Непрочетено мнение от Izparitel » 19 дек 2010 19:45

ogi написа:Преди 10 дни оставих колата на сервизче с елементарната услуга - смяна на масло.
/засега няма да споменавам кой е и къде се намира, в зависимост от мерките, които ще предприеме по въпроса, но след това ще кажа какво е станало, че има замесен и член на форума/
Автосервиз, замесен член на форума... за autokorea ли става въпрос, каквато е първата асоциация?

Потребителски аватар
ogi
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 7110
Регистриран: 04 авг 2007 20:43
МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

Re: От смяна на масло към бояджийски услуги...

#19 Непрочетено мнение от ogi » 19 дек 2010 19:47

Izparitel написа:
ogi написа:Преди 10 дни оставих колата на сервизче с елементарната услуга - смяна на масло.
/засега няма да споменавам кой е и къде се намира, в зависимост от мерките, които ще предприеме по въпроса, но след това ще кажа какво е станало, че има замесен и член на форума/
Автосервиз, замесен член на форума... за autokorea ли става въпрос, каквато е първата асоциация?
Не е Autokorea, досега не съм имал никога досег с тях, истината е, че не съм и имал, защото сервиза е доста далеч и на практика посещение там би ми коствало половин работен ден + около 20км до работа по алтернативен начин на придвижване...
Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател.
Изображение
ex A6 AKN MTИзображение
__.A6 BAU ATИзображение

Потребителски аватар
ogi
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 7110
Регистриран: 04 авг 2007 20:43
МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

Re: От смяна на масло към бояджийски услуги...

#20 Непрочетено мнение от ogi » 04 май 2011 20:39

След 6 месеца и вече след като си смених стопа и отписах историята, неочаквано човека ми се обади за обезщетение.
Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател.
Изображение
ex A6 AKN MTИзображение
__.A6 BAU ATИзображение

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: От смяна на масло към бояджийски услуги...

#21 Непрочетено мнение от Izparitel » 04 май 2011 20:47

:clap:
Чудя се на какво може да се дължи? Да не са решили да ти искат услуга?

Потребителски аватар
slowtraveler
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 6340
Регистриран: 15 ное 2008 19:17
МПС: Qashqai 2008/140hp 4x4
От: Варна

Re: От смяна на масло към бояджийски услуги...

#22 Непрочетено мнение от slowtraveler » 04 май 2011 21:45

Едва ли... Може просто да е съвестен, и до момента да не е намирал разумен изход от ситуацията...
До момента разхода на: ***** Нисан Кашкай 2.0 / 4х4 : Изображение
ex Jeep Grand Cherokee 3.0crd/250к.с./2014:Изображение

Отговори

Върни се в “Сервизно обслужване”