Сервиз за стартер, бендикс и т.н. във Варна?

Магазини, морги, вносители. Вашите отзиви за обслужването на нашите автомобили. Препоръки за посещение, или избягване.
Съобщение
Автор
momo3HC
Минаващ
Минаващ
Мнения: 1
Регистриран: 23 мар 2008 17:01

Сервиз за стартер, бендикс и т.н. във Варна?

#1 Непрочетено мнение от momo3HC » 12 апр 2008 22:27

Колеги, бихте ли ми казали добър сервиз за стартер, бендикс и т.н. във Варна? Да работят добре и да не са цифромани. Благодаря предварително.

Потребителски аватар
Vesko1
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 2325
Регистриран: 28 авг 2007 22:42
МПС: Daewoo Nubira II-1,6;16V;106h
От: Кърджали
Контакти:

#2 Непрочетено мнение от Vesko1 » 12 апр 2008 22:49

По Ген Колев посока Мир като минеш под бул.Левски надясно и продълаваш направо, а като стигнеш до една детска площадка вляво после вдясно и няма как да не видиш колите наредени отвън - дано само да не се преместил в новия си сервиз. Станимир е майсторчето 20лв труд и другото е части. Много коректно и кадърно работи.
...от опел клуба е инфото ,добър бил тоя Станимир.

Потребителски аватар
PURKO
Нов
Нов
Мнения: 88
Регистриран: 25 май 2009 11:09
Skype: purko11077
МПС: ДЕУ ЛЕГАНЗА
От: ВАРНА
Име: PURKO

Re:

#3 Непрочетено мнение от PURKO » 03 юни 2009 09:41

Vesko1 написа:
По Ген Колев посока Мир като минеш под бул.Левски надясно и продълаваш направо, а като стигнеш до една детска площадка вляво после вдясно и няма как да не видиш колите наредени отвън - дано само да не се преместил в новия си сервиз. Станимир е майсторчето 20лв труд и другото е части. Много коректно и кадърно работи.
...от опел клуба е инфото ,добър бил тоя Станимир.
само да допълня въпросния сервиз го преместиха ходил съм доста в този сервиз и съм много доволен
сега се намира до воена болница по пътя за 2 акации и се завива във ляво по един черен път има табелка
Изображение

Отговори

Върни се в “Сервизно обслужване”