Сервиз за монтиране на парктроник, София

Магазини, морги, вносители. Вашите отзиви за обслужването на нашите автомобили. Препоръки за посещение, или избягване.
Съобщение
Автор
bzlatkov
Минаващ
Минаващ
Мнения: 13
Регистриран: 29 мар 2010 13:39
МПС: Leganza
От: София

Сервиз за монтиране на парктроник, София

#1 Непрочетено мнение от bzlatkov » 15 фев 2011 13:10

Здравейте,

Може ли някой от вас да ми препоръча сервиз, където монтират парктроници на приемливи цени, в София?

Благодаря ви предварително!

Потребителски аватар
ivobivo
Напреднал
Напреднал
Мнения: 396
Регистриран: 19 юни 2009 21:27
Skype: ivaylo.filipov
МПС: Lacetti SW 2.0TCDi CDX M/T
От: София
Контакти:

Re: Сервиз за монтиране на парктроник, София

#2 Непрочетено мнение от ivobivo » 15 фев 2011 15:33

За алрмата от тези на Мърфи N21 съм доволен - http://www.alarmsyst-bg.com/favours.html" onclick="window.open(this.href);return false; предполагам че ще се справят грамотно и с "паркинг асистента"

При тях монтаж не знам колко ще струва, но съм чувал приказки за цени по 10 - 20 лева на датчик...

Колегата slowtraveler си беше слагал система от тези дето не се дупчи бронята, но не си спомням за колко парички и къде беше извършена интервенцията...

EDIT: ето тук намерих още едни - http://www.avtodiagnostica.com/parktronic.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
(shofiro2)До тук - толкова Изображение <<< кликни на бензоколонката за да видиш подробности или се регистрирай ТУК и влез в статистиката!
Изображение 2009 Chevy Lacetti SW 2.0TCDi CDX M/T (Лъчко)
Изображение 2001 Suzuki GSX 750F Katana (Сузана)

Потребителски аватар
djokki
Активен
Активен
Мнения: 758
Регистриран: 07 юли 2009 17:50
МПС: Kalos C20XE, Lanos 2.0i и др
От: България,Стара Загора
Име: djokki

Re: Сервиз за монтиране на парктроник, София

#3 Непрочетено мнение от djokki » 15 фев 2011 16:06

Не е трудно-сложи си го сам!
В комплекта има бор-корона за бронята така че с малко повече сръчност и готово :P

Отговори

Върни се в “Сервизно обслужване”