Тенекеджийски услуги - къде в София

Магазини, морги, вносители. Вашите отзиви за обслужването на нашите автомобили. Препоръки за посещение, или избягване.
Съобщение
Автор
dunedanetz
Минаващ
Минаващ
Мнения: 1
Регистриран: 29 юли 2008 14:55
МПС: Espero, 1995, 1.5 16V

Тенекеджийски услуги - къде в София

#1 Непрочетено мнение от dunedanetz » 04 ное 2008 10:11

Здравейте на всички!
Имам Есперо 1,5, 90кс, 1995г, 16V

Само че почна да ръждясва и гние доста сериозно, като най-големия ми проблем са праговете (или лайсни, не знам точно как се казват тези елементи - по продължението на колата под вратите) - загнили са до такава степен, че вече са се образували големи дупки. Крик не мога да ползвам, че като тръгна да навивам, прага се чупи на малки ръждясали парченца :lol: :rofl:
Чувал съм, че такъв проблем се решава с изрязване на старите и напасване на нови, но разбира се, не искам да ходя в БГ Мотър сървис да ми вземат 2000 лева сигурно :envy: А май точно този вид интервенция е по-сложен от стандартните и ако може да ме посъветвате някой свестен тенекеджия в София, който може да ми помогне. Не искам оригинални прагове. Ако може да напасне с негови материали нещо си, ще е перфектно. В конкретния ми случай, финансовия фактор ми е определящ.
Последна промяна от dunedanetz на 04 ное 2008 15:40, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
vassy
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 1478
Регистриран: 23 дек 2007 13:03
Skype: daewoo-chevrolet.com
МПС: Daewoo Lanos 1.5 SE
От: Пловдив
Име: Vassy
Контакти:

Re: Тенекеджийски услуги - къде в София

#2 Непрочетено мнение от vassy » 04 ное 2008 11:38

Ако беше от Пловдив щях да те пратя на место, където ще ти направят прагове по 25-30 лв. бройката и още 200 лв. за поставяне и пръскане на друго място!

zmitzov
Нов
Нов
Мнения: 85
Регистриран: 13 юни 2008 00:01
Skype: zlatinmitsov
МПС: Tacuma 1.8i

Re: Тенекеджийски услуги - къде в София

#3 Непрочетено мнение от zmitzov » 05 ное 2008 15:20

Ето мисля, че мога да ти помогна аз ползвам един пич, който обаче на мен ми е наблизо. Намира се между Бъкстон и Красно Село
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=894cf ... x=30&iy=33 - виж улица Царица Елеонора това е първата пресечка, ако идваш от Бъкстон като подминеш 6 РПУ и тръгнеш по локалното към Красно село(има един гараж и обокновено коли пред него). Значи за Фиестата за смяна и пребоядисване на калник преди около година ми взе около 100-150 лв или малко повече да е било, но мисля, че е ок. В слувай че имаш интерес а и не ти е далече примерно не си от Дружба :) човека се казва Методи - тел. 0888960283, надявам се, че съм помогнал с инфо.

edit:ogi
линка за картата не работи

tenike
Минаващ
Минаващ
Мнения: 5
Регистриран: 18 ное 2008 12:12
МПС: shavroletche
От: sofia

Re: Тенекеджийски услуги - къде в София

#4 Непрочетено мнение от tenike » 18 ное 2008 12:19

ами колега , при всички случаи ще се наложи да минеш през интеркар примерно и да си вземеш два нови прага след което вече да се сменят ...


иначе колко си готов да дадеш за тази процедура ?

ако искаш се свържи с мен на лс и заповядай при нас

Потребителски аватар
bobo21
Минаващ
Минаващ
Мнения: 14
Регистриран: 07 ное 2008 21:30
МПС: Daewoo Evanda 2003
От: София
Контакти:

Re: Тенекеджийски услуги - къде в София

#5 Непрочетено мнение от bobo21 » 19 яну 2009 16:52

НЕ ходете в (довереният на ЗК Армеец) сервиз "Фулда България" в София, Горубляне за тенекеджийски услуги.
След 6 дни чакане се сдобих с мърляво пребоядисан (заради драскотина) преден калник с налепени под боята боклуци, омацан с боя праг и пр.
..

hello2steve
Минаващ
Минаващ
Мнения: 1
Регистриран: 05 сеп 2009 12:40
МПС: daewoo espero
От: софия
Име: steve

Re: Тенекеджийски услуги - къде в София

#6 Непрочетено мнение от hello2steve » 05 сеп 2009 12:46

tenike написа:ами колега , при всички случаи ще се наложи да минеш през интеркар примерно и да си вземеш два нови прага след което вече да се сменят ...


иначе колко си готов да дадеш за тази процедура ?

ако искаш се свържи с мен на лс и заповядай при нас
-----------
Спешно ми трябва десен праг за есперо , моля Ви за по подробна информация :)

Automatic
Минаващ
Минаващ
Мнения: 29
Регистриран: 02 май 2009 21:49
МПС: Нямам
От: Sofia

Re: Тенекеджийски услуги - къде в София

#7 Непрочетено мнение от Automatic » 15 окт 2009 21:57

Вдлъбнаха ми доста сериозно задната врата + 2 лайсни леко счупени тук там .. намерих едни момчета в кв.Симеоново по 150 лева на детайл взимат но много добре пипат ( за една врата ми взеха 150 .. 30 лева тенекеджийски услуги .. лаисните без пари ми ги направиха ) .. понеделник им я оставих колата днес към 3 часа след обяд я взех ... вътре беше почистена .. прозорци .. отвън също измита ..
Ако искаш тел пиши ми ЛС и ще ти го пратя ...

McRae
Минаващ
Минаващ
Мнения: 1
Регистриран: 02 окт 2010 20:21
МПС: Renault Laguna 1.9 DTI hatch
От: София
Име: А.

#8 Непрочетено мнение от McRae » 04 окт 2010 20:15

Добър вечер, Колеги!

Позволих си да употребя това обръщение, въпреки че не притежавам ДЕУ (съвсем замалко да купя една Нексия, но открих неспоменати 'подробности', та се отказах), а Рено. Пиша в този форум, защото ми направиха много добро впечатление отзивчивостта и адекватността на потребителите.

За проблемите накратко: Рено Лагуна '98 (фейслифт), хечбек, цвят слонова кост или 'сребрист металик', както се води по талон. Има ръжда по задните два калника, като по заден ляв е малко повече, скоро ще стигне до мястото където опира задната врата след затварянето й, а по заден десен е по-малко, но се забелязва. Има ръжда и на вратата на багажника, точно под моделното означение. Преден десен калник е леко нагънат, не смачкан, нагънат по-скоро (да не разказвам как се случи) и има една черта по него, от която боята е паднала - няма ръжда, но се опасявам, че ако се остави така, може да хване и там.

Какво ми трябва: качествени и по възможност по-евтини като цена автобояджийски и тенекеджийски услуги. Склонен съм и ръждата само да бъде почистена и спряна, но на този етап се съмнявам, че това още е възможно. Доколкото ми е известно в официалните сервизи взимат по 200лв (и отгоре) на детайл, което прави една непосилна за мен обща сума, може би недотам далеч от цялостно пребоядисване. А аз такова не желая. Едно, че нямам възможност да платя за него и второ, боята навсякъде другаде по колата е доста запазена за възрастта й.

Та, ако някой има инфо за онези момчета от кв. Симеоново споменати по-горе (писах на Automatic, но не получих отговор) или за какви да е други качествени и не прекалено скъпи автобояджийски и тенекеджийски услуги за София(!), независимо местоположението, нека пише в темата или директно да се свърже с мен на: а) лично съобщение (през деня съм на лекции и на работа, но след 19:00 ще проверявам ежедневно) или б) на и-мейл: nicholaseaster@abv.bg.

Благодаря Ви предварително за отделеното време да ме прочетете!

п.п.: ще се радвам, ако няма спам. нарочно я пускам в този форум темата, имам регистрация и в "Рено", но не ме кефи форума като цяло, особено подх. за мен раздел. тук ми се струват по-земни и отзивчиви хората.

Отговори

Върни се в “Сервизно обслужване”