Помооощ... (спукан радиатор)

Магазини, морги, вносители. Вашите отзиви за обслужването на нашите автомобили. Препоръки за посещение, или избягване.
Съобщение
Автор
K1743Z4
Минаващ
Минаващ
Мнения: 6
Регистриран: 04 окт 2008 19:18
Skype: k1taeza
МПС: деу еванда

Помооощ... (спукан радиатор)

#1 Непрочетено мнение от K1743Z4 » 05 окт 2008 17:26

Здравейте колеги и колежки,нов съм във форума,по неволя за съжаление..друг път ще се представяме а сега на въпроса - спука ми се радиатора на евандата,пробвахме с лепене(пластмасовата част се спука),не стана. Нов във Пловдив няма никъде,стефанов ми обявава цени с огромна надценнка с доставка разбирасе,непомня вече в кои магазин тук също мисля че намериха но и там доставката е до 20 дни..н.п. обаче колата е такси и трябва да работи..някакви идеи и предложения,телефони..? блягодаря на всички предварително...

edit:ogi

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: Помооощ...

#2 Непрочетено мнение от Izparitel » 05 окт 2008 18:07

http://daewoo-chevrolet.com/forum/viewt ... f=46&t=846

Пробвай със софииските магазини. Току-виж станало по-евтино и бързо.

K1743Z4
Минаващ
Минаващ
Мнения: 6
Регистриран: 04 окт 2008 19:18
Skype: k1taeza
МПС: деу еванда

Re: Помооощ... (спукан радиатор)

#3 Непрочетено мнение от K1743Z4 » 05 окт 2008 18:32

благодарим..аз изчетох всички теми из форума..не че не я видях ами тъпото е че тия работи стават все когато не требва..събота-неделя..та утре ще се звани пак..

Потребителски аватар
mi6ko_pi
Напреднал
Напреднал
Мнения: 476
Регистриран: 01 авг 2008 23:35
Skype: mi6ko_pi1
МПС: Mercedes 230 CE
От: Стара Загора
Име: Най-голямия !!!
Контакти:

Re: Помооощ... (спукан радиатор)

#4 Непрочетено мнение от mi6ko_pi » 05 окт 2008 22:27

Търси по моргите неможе да няма . Не е задължително да е нов !!!
Изображение

Харесва ти да бъдеш с големи тарикати, които карат Ферари, Бентли или Богати. В главата ти са само ляти джанти от платина, злато и диаманти. Виждам те в скъпи коли, а в морето с яхти на които пияш ДЖИН, ЕГАТИ. Харесва ти да се правиш на ВИП-ПЕРСОНА и да си говориш два часа по телефона. В дискотеката разходчица, пак показваш походчица и искаш да те черпя водчица. От толкова мислене стана увисване. Влизам у кен***а и се чудя и се мая, д**ба мааму да сер***, пик*** или да чертая. Сам не е редно и от джоба скубе, знам че не е редно ама ми е убаво бе .... Поселедната ми каза МАЙСТОРЕ, БОГ ЛИ ТЕ ИЗПРАТИ ?

Потребителски аватар
авео
Модератор
Модератор
Мнения: 3086
Регистриран: 05 авг 2007 18:53
МПС: Шевролет Авео 1.4 16V
От: Пловдив

Re: Помооощ... (спукан радиатор)

#5 Непрочетено мнение от авео » 05 окт 2008 22:42

Как мислиш,дали ще има Еванда в моргата :lol:
" При секса е, като при игра на карти. Ако,нямаш добър партньор, ти трябва силна ръка"-Уди Алън

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: Помооощ... (спукан радиатор)

#6 Непрочетено мнение от Izparitel » 05 окт 2008 22:50

И да има някъде, ще е след челен удар.
Ей го Понеделник дойде, магазините отварят.
Ако пак не намериш, можеш да се огледаш дали радиатора от нещо по-достъпно няма да пасне на Евандата.

Потребителски аватар
mi6ko_pi
Напреднал
Напреднал
Мнения: 476
Регистриран: 01 авг 2008 23:35
Skype: mi6ko_pi1
МПС: Mercedes 230 CE
От: Стара Загора
Име: Най-голямия !!!
Контакти:

Re: Помооощ... (спукан радиатор)

#7 Непрочетено мнение от mi6ko_pi » 05 окт 2008 23:16

Незнам какво е Еванда чесно да си призная и никога не сам виждал :$ . Предаи да започна да пиша в форума знаех само за деу матиз и ланос :)
Изображение

Харесва ти да бъдеш с големи тарикати, които карат Ферари, Бентли или Богати. В главата ти са само ляти джанти от платина, злато и диаманти. Виждам те в скъпи коли, а в морето с яхти на които пияш ДЖИН, ЕГАТИ. Харесва ти да се правиш на ВИП-ПЕРСОНА и да си говориш два часа по телефона. В дискотеката разходчица, пак показваш походчица и искаш да те черпя водчица. От толкова мислене стана увисване. Влизам у кен***а и се чудя и се мая, д**ба мааму да сер***, пик*** или да чертая. Сам не е редно и от джоба скубе, знам че не е редно ама ми е убаво бе .... Поселедната ми каза МАЙСТОРЕ, БОГ ЛИ ТЕ ИЗПРАТИ ?

K1743Z4
Минаващ
Минаващ
Мнения: 6
Регистриран: 04 окт 2008 19:18
Skype: k1taeza
МПС: деу еванда

Re: Помооощ... (спукан радиатор)

#8 Непрочетено мнение от K1743Z4 » 06 окт 2008 10:59

То и аз незнаех преди да я видя...ама си викам ае..деу..яката работа..да няма части да няма..коолко да няма...ама е..при първия проблем и..големия камък..

Потребителски аватар
ogi
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 7110
Регистриран: 04 авг 2007 20:43
МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

Re: Помооощ... (спукан радиатор)

#9 Непрочетено мнение от ogi » 06 окт 2008 18:08

K1743Z4 написа:То и аз незнаех преди да я видя...ама си викам ае..деу..яката работа..да няма части да няма..коолко да няма...ама е..при първия проблем и..големия камък..
Много ще ти се радвам ако напишеш някакво ревю и впечатления от колата в раздела за модела, когато имаш свободно време. Аз лично много я харесвам. Успех с радиатора, дано намериш полезни неща във форума.
Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател.
Изображение
ex A6 AKN MTИзображение
__.A6 BAU ATИзображение

K1743Z4
Минаващ
Минаващ
Мнения: 6
Регистриран: 04 окт 2008 19:18
Skype: k1taeza
МПС: деу еванда

Re: Помооощ... (спукан радиатор)

#10 Непрочетено мнение от K1743Z4 » 06 окт 2008 18:52

Крайно невероятно но намерихме радиатор..фирма Колос-мс..оказа се че и в пловдив имали магазин но когато бяхме в него пича каза че нямали..странно малко се получи ама нещо системата,програмата..ала-бала..та утре го чакам от софия..390лв..поне стана бързо и ще мога да работя с колата..благодаря на всички отзовали се..

Иначе оги що се отнася до колата..да,нека малко време да има и ще изкоментирам,карам я от 1 месец иначе и й направих 5-6000км..има какво да се желае но това се отнася най-вече до родните ни пътища или НЕпътища по скоро..

Потребителски аватар
dsuzunov
VIP потребител
VIP потребител
Мнения: 5794
Регистриран: 25 яну 2008 17:52
МПС: Опел Мерива 1.4 Z14XEP
От: Пловдив
Име: Димитър

Re: Помооощ... (спукан радиатор)

#11 Непрочетено мнение от dsuzunov » 06 окт 2008 18:58

Колега K1743Z4,случайно да си купил колата от един Янко,живеещ в Изгрев ? Колата,преди боядисването,да е била св.зелен металик ?
Изображение

K1743Z4
Минаващ
Минаващ
Мнения: 6
Регистриран: 04 окт 2008 19:18
Skype: k1taeza
МПС: деу еванда

Re: Помооощ... (спукан радиатор)

#12 Непрочетено мнение от K1743Z4 » 06 окт 2008 19:12

Не не..моята е беше сив металик..не се сещам на колегата който познавам и кара другата такава какъв цвят е била..иначе от салон е купувана..ако не се лъжа някъде около еспиес-а ;)

Потребителски аватар
авео
Модератор
Модератор
Мнения: 3086
Регистриран: 05 авг 2007 18:53
МПС: Шевролет Авео 1.4 16V
От: Пловдив

Re: Помооощ... (спукан радиатор)

#13 Непрочетено мнение от авео » 06 окт 2008 20:54

В Пловдив има две-три еванди и никакви части за тях. Всичко с доставка.
" При секса е, като при игра на карти. Ако,нямаш добър партньор, ти трябва силна ръка"-Уди Алън

K1743Z4
Минаващ
Минаващ
Мнения: 6
Регистриран: 04 окт 2008 19:18
Skype: k1taeza
МПС: деу еванда

Re: Помооощ... (спукан радиатор)

#14 Непрочетено мнение от K1743Z4 » 06 окт 2008 21:17

верно е..донякъде разбираемо,защото допреди месеци не е имало изобщо такива коли и изведнъж да има части за тях..и едвали и занапред ще има де..ще си му сърбаме попарата и тва е.. М-у другото в елит кар информативно питах за външни накрайници и ми изкараха на 40-тина лв бройката..не е ли малко скъпо?

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: Помооощ... (спукан радиатор)

#15 Непрочетено мнение от Izparitel » 06 окт 2008 21:37

K1743Z4 написа: утре го чакам от софия..390лв..
Сериозна цифра си е радиатора - колкото баща ми даде за един Трабант комби в отлично състояние.
За такава цифра, ако не си изкарваше хляба с нея си заслужава човек да се огледа за по-евтин съвместим радиатор от друго возило.

Отговори

Върни се в “Сервизно обслужване”