Разни неща...продавам

Изображение
Тук отиват мненията и темите, които не отговарят на правилата.
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
pablo3
Минаващ
Минаващ
Мнения: 21
Регистриран: 03 май 2009 22:54
Skype: pavence
МПС: няма засега
От: гр.Русе
Име: Павел
Контакти:

Разни неща...продавам

#1 Непрочетено мнение от pablo3 » 05 фев 2014 00:39

Предварително се извинявам за дългата обява, която включва всички неща, но предпочетох да не заемам излишно място с всяка обява по отделно във форума и да оформям голяма колонка от обяви, публикувани поотделно! Предоставил съм много информация за всеки продукт и прикачени файлове, ако има някакви проблеми ми сигнализирайте, насреща съм ако има нещо! Поздрави!



Samsung Omnia Sch i910 - без гнездо за Сим карта

За снимки пишете ми на скайп или имейл, ако имате проблем с прикачените файлове.

Ето прикачен файл, изтеглете го и разгледайте подробно и на спокойствие снимките - http://dox.bg/files/dw?a=d6d4d8ab0a" onclick="window.open(this.href);return false;

Павел Влахов
гр.Пловдив
0889297598
e-mail: pavel_vlahov@abv.bg
skype: pavence

Цената му е 50лв.!

Samsung Omnia Sch i910 – телефона е без гнездо за Сим карта, защото е междинна серия на Samsung Omnia i910, която се прави предимно за пазара в САЩ и ползва услугите на мобилната мрежа на Verizon – това е техен мобилен оператор предлагащ мобилни услуги посредсредством Wi Fi и реално не използват познатите ни тук в Европа и в частност България СИМ карти, специално тази компания предлага този тип услуги! Телефона се произвежда и за пазара на някои азиатски държави доколкото ми е известно, като Южна Корея, възможно е и в други да го има! В Европа не съм чувал да има приложение и европейските мобилни оператори да използват принцина на Verizon, говори, че набира скорост този принцип на мобилни комуникации без СИМ карта, но на този етап не е толкова популярно. Не е приложимо за българските мобилни оператори и нито един от тях (МТел, Глобул, Виваком, Боб) не може да го обслужва, именно поради липсата гнездото за СИМ карта! Това е телефон, но не е приложим за нашя пазар и територията на Европа, има всички характеристики на стандартния модел Samsung Omnia i910 и е един изключителен смартфон - 8гб вградена памет и има слот за допълнителна карта-памет, този специално има ОС: Windows Mobile 6.1 с редица приложения , но може да си я подмените с друга, 3G, 5 Mpx камера, доста добре хваща безжични мрежи, но за да не Ви занимавам излишно и да ви пиша, погледнете останалите характеристики тук, за да придобиете ясна и точна представа за този смартфон: http://pdadb.net/index.php?m=specs&id=1 ... _omnia_8gb" onclick="window.open(this.href);return false;
Когато излезе модела Samsung Omnia i910, към края на 2008 година, беше замислен да се конкурира донякъде с тогавашния модел на iPhone, защото до него момент никой не беше изкарвал нещо толкова конкурентно, както Samsung изкара Omnia i910. Един доста успеше модел, който сложи началото на всички изключително добри смартфони на Samsung!
Батерията на телефона има нужда от смяна макар, че се държи прилично, но като всеки такъв телефон, той черпи голям капацитет и батериите са най-често сменяния аксесоар, запазен е и се вижда от снимките, има прозрачен протектор на дисплея, защото исках да запазя и без това добрия вид на touchscreen-a, също така има и силиконов протектор на корпуса, който също го е запазил много, зарядното му е също в много добро състояние и е с адаптер! Получавал съм предложения за телефона, но тогава не исках да го продавам, нищо, че няма гнездо за карта, макар да са ми предлагали прилични суми за да го изполват като навигация, като таблет или за донор на части! Приложенията са му безброй и мисля да Ви ги предложа, а Вие вече преценете за себе си доколко би Ви бил полезен – основно това може да се ползва като таблет, навигация, стига да си сложите предпочитана от Вас такава, може да се изполва за музика с приличните си 8гб., има слот за тези, които предпочитат да сложат още! Мислил съм си и за варианти, в които може да се използва и истинската му функция на телефон или подобие за комуникация през Wi Fi и те са – инсталиране на скайп и ползване на услугите с набиране на всякакъв тип номера, но това се таксува и всеки може да се поинтересува колко струва и дали му е рентабилно, може също да се сложи Viber за комуникация….Импровизирайте по всякакъв начин стига да Ви е от полза и да му намерите приложения, а те не са малко, сами виждате! Ако имате допълнителни въпроси съм насреща, но като цяло разбрахте, че това е телефон, но не точно и въпреки всичко може да се използва като такъв само на територията на САЩ , но не и тук, защото просто гнездо за СИМ картата му го няма (всичко съм показал на снимките и няма нещо, което да не се вижда)! Може да попитате дали има вариант да се адаптира такова гнездо, но не Ви гарантирам, че е възможно, поне до сега са ми казвали, че не може или неща от сорта, че е скъпо, но пък знае ли човек, опитайте!




Електромотор - трифазен, 0,35kw

За снимки пишете ми на скайп или имейл, ако имате проблем с прикачените файлове.

Ето прикачен файл, изтеглете го и разгледайте подробно и на спокойствие снимките - http://dox.bg/files/dw?a=b1d8e4d89b" onclick="window.open(this.href);return false;

Павел Влахов
гр.Пловдив
0889297598
e-mail: pavel_vlahov@abv.bg
skype: pavence

Електромотор, трифазен, 0,35 kW, 1370 об. /мин., тегло 7,1кг. , 1987г.! Електромотора е работещ и в много добро състояние! Може да се използва и за вакуум помпа! Цената му е 70лв.!





Терморегулиращ вентил - Danfoss Трв, 1бр.

За снимки пишете ми на скайп или имейл, ако имате проблем с прикачените файлове.

Ето прикачен файл, изтеглете го и разгледайте подробно и на спокойствие снимките - http://dox.bg/files/dw?a=70272da616" onclick="window.open(this.href);return false;

Павел Влахов
гр.Пловдив
0889297598
e-mail: pavel_vlahov@abv.bg
skype: pavence

Терморегулиращ вентил - 1бр. (на снимките са два броя, но в наличност е само 1бр. вече, другия е продаден), ново и в отлично състояние! Цената му е 40лв.! Освен за R12 и R502, могат да се използват и за фреон R134а! Размер на малкия отвор е с вътрешен диаметър на отвора 4,5мм и външен диаметър с резбата 11мм, под него размера на отвора е с вътрешен диаметър на отвора 13,5мм и външен размер с резбата 22мм и на входящия отвор в долната част на вентила е с диаметър на вътрешния отвор 12мм и външен диаметър с резбата е 19мм.







Терморегулатор

За снимки пишете ми на скайп или имейл, ако имате проблем с прикачените файлове.

Ето прикачен файл, изтеглете го и разгледайте подробно и на спокойствие снимките - http://dox.bg/files/dw?a=634f6c0d64" onclick="window.open(this.href);return false;

Павел Влахов
гр.Пловдив
0889297598
e-mail: pavel_vlahov@abv.bg
skype: pavence

Терморегулатор, работещ и в добро състояние! Цената му е 13лв.! Регулируем уред в рамките на температурен диапазон - от 0 до 30 градуса. Може да се монтира на съответно подготвена и предварително заработена ел. инсталация, възможни приложения има в - пространства или помещение, които изискват съответното акумулиране на влага! Този уред може да се обвърже съответно с - влагомер, термодвойки и изпарител, той е взаимосвързан с тези типове устройва1 За хора, които имат представа и подготвят подобен тип условия на влага са наясно с приложението на този прибор!





Алуминиева лента-кант (метална) - 13 метра

За снимки пишете ми на скайп или имейл, ако имате проблем с прикачените файлове.

Ето прикачен файл, изтеглете го и разгледайте подробно и на спокойствие снимките - http://dox.bg/files/dw?a=c11fc84f0b" onclick="window.open(this.href);return false;

Павел Влахов
гр.Пловдив
0889297598
e-mail: pavel_vlahov@abv.bg
skype: pavence

Алуминиев кант, не е имитация или алуминиева лента-тиксо, а е от алуминий (метал)! Може да се използва като прихващане на кабели, декоративно пособие, помощна лента и т.н., въпрос на избор и нужда от страна на клиента! Не продавам масови количества от това, просто ми е останало количество лента на снимката - измерил съм дължината лично и е 13 метра, ширината му е като на стандартен кант за пдч и мдф плоскости! Не е използвано и е с добро и прилично качество! Продава се цялото количество за 30лв. и цената е съответно за цялата ролчица!





Решетки за тонколони - с периферия

За снимки пишете ми на скайп или имейл, ако имате проблем с прикачените файлове.

Ето прикачен файл, изтеглете го и разгледайте подробно и на спокойствие снимките -
http://dox.bg/files/dw?a=4173762dcd" onclick="window.open(this.href);return false;


Павел Влахов
гр.Пловдив
0889297598
e-mail: pavel_vlahov@abv.bg
skype: pavence


Решетките са с ръчно изработена периферия, цената е 5 лв. за 1бр. - подходящи са за стационарни тонколони и за монтиране в автомобил, въпрос на предпочитание от страна на клиента. Необходимо е да се довършат със шприц и боя! Възможна е изработка на още 6 броя периферии от този размер периферии, но са ми необходими конкретния тип решетки, за да се оформят! Размера в момента, с периферията е 150мм в диаметър! Могат да се лепят отзад със силикон и различни типове лепила!





Газена лампа - Brilliant Meteorbrenner "R.Ditmar", Wien, австрийско производство

За снимки пишете ми на скайп или имейл, ако имате проблем с прикачените файлове.

Ето прикачен файл, изтеглете го и разгледайте подробно и на спокойствие снимките -
http://dox.bg/files/dw?a=8facc8852c" onclick="window.open(this.href);return false;

Павел Влахов
гр.Пловдив
0889297598
e-mail: pavel_vlahov@abv.bg
skype: pavence

Газена лампа Brilliant Meteorbrenner "Rudolf Ditmar", Wien, произведена в Австрия в края 19 век. , в много добро състояние и с красиви флорални елементи, автентичността и е гарантирана! Доколкото ми е известно, това изделие е на почти 130г., изработено е в периода между 1880 - 1890г. , внесена е от Австро-Унгария в България (Русе). Работеща е лампата и е изработена от медно - калаена сплав! Оригиналната стъкленица я нямам и затова съм сложил класически тип, за да се види силуета на лампата - може да се изработи по поръчка, но е много трудно да се открие оригиналния дизайн на стъкленото тяло! Има различни модели на тази австрийска фирма и всяка е повече от уникална и красиво изработена – индивидуален дизайн, разнообразие от модели, стилова тематичност и качествена изработка! Лампата ми е ценна, не се продава обезателно и на всяка цена, не ми е спешно така, че търся много сериозен купувач и да осъзнава стойността на този предмет! Не бих направил абсолютно никакъв компромис и в никакъв случай за цената - под 600лв. не се продава, това и е основната цена и няма вариант да падне под тази стойност! Другото важно нещо е, че колкото повече стои толкова по-скъпа ще става така, логично, а колкото до възможността да се намери конкретния модел и идентичността и да е на 100%, също толкова запазена е минимална! Поне до този момент, никой не е намерил втора такава лампа, но дори и да се намери то не вярвам да е в "огромни количества". Нека ми пишат или да ми се обаждат само на купувачи със сериозни намерения и отношение, да коментираме нещата реално и който има възможностите ще си я позволи! Нищо против нямам антикварите, но да не ми пишат с разни "необосновани" и "смешни" твърдения, цени, или как имали купища от тези лампи :)! Проучил съм много от моделите на R.Ditmar, останали са само в единични бройки и са изчезнали, специално тематичните и модели като този! Просто този дизайн не е от най-масовите, като стъклените модели, които са се ползвали от бабите и дядовците ни и са широко познати на всички!

Ето и малко обща предистория, просто така ....Следствие от двустранните отношение, по онова време, освен политически ( след балканските войни външната политика на България се ориентира до голяма степен към Австро-Унгария), те са се изразявали и под формата на културен и икономически обмен. Открити са в град Русе първите консулства (Русия, Великобритания, Франция, Италия, Прусия, Белгия, Холандия, Румъния, Испания и Гърция), като едно от първите тогава е било именно това на Австро-Унгария, което допринася изключително много за разширяването на търговско-икономическите връзки на града и го прави европейски център на територията на България. Австро-Унгария е имала и ред други интензивни взаимоотношения с нашата страна и във връзка с това културно и икономическо влияние, върху град Русе те се отразяват много положително и качествено, в сферата на - търговията, производството, изкуството и архитектурата. Атмосферата и развитието на града е било изключително и предприемачеството и тесните връзки с Австро-Унгария! Част от всичко това са били вноса на много стоки, пособия е предмети, характерни за културата, изкуството и бита в Австро-Унгария, стилово за наложили осезаем отпечатък върху развитието на град Русе. Тази лампа е само малък пример за това какви са били теченията и стиловите предпочитания в интериора и предметите използвани в бита и ежедневието на по-богатите и заможни русенци по онова време. Подаръци на предприемачи, търговци, банкери и аристокрация от Австро-Унгария. Това е само малка частичка, която показва тогавашния вкус на българската аристокрация, значитeлно повлияна от културния и икономически подем в Европа, „Когато някой пътуваше по река Дунав към Виена, се казваше, че той пътува за Европа.” Елиас Канети, а днес този цитат може да звучи така....уж де: „Ако някой пътува надолу по Дунав към Русе, се казва, че той отива в Европа.”




Плексигласови панели-мостреници, 5бр.

За снимки пишете ми на скайп или имейл, ако имате проблем с прикачените файлове.

Ето прикачен файл, изтеглете го и разгледайте подробно и на спокойствие снимките - http://dox.bg/files/dw?a=8ddf625fbb" onclick="window.open(this.href);return false;


Павел Влахов
гр.Пловдив
0889297598
e-mail: pavel_vlahov@abv.bg
skype: pavence

Плексигласови панели за поставяне и представяне на кутии - мостри за цигари, възможно е да се използват и за други малогабаритни стоки, пособия и т. н. , 5 броя, запазени са! Продават се всички в комплект като общата цена на 5 - те броя е 15 лв. Размерите са: 340/105/23мм - 340мм дължина (иначе дължината с ушичките е 380мм), 105мм височина и 23мм ширина.
В рамките на един контейнер - панел се събират 5 - 6 кутии, от големия тип, а от малките зависи, защото сега както знаете са няколко типа малогабаритни кутии, но количеството ще е повече логично! На едното контейнерче долното ушенце го няма, но това не е проблем, вижда се от снимките! Вътре спокойно се разполагат цигарените кутии, защото структурата се адаптира сама според големите кутии по специално и се стяга когато се наредят мострите вътре! Могат да се монтират и адаптират според желанието и удобството на клиента, било то в търговски обекти, павилиони, магазини и т. н. !




Стъкловлакна (нишки) - от стъклотъкан (рогозка)

За снимки пишете ми на скайп или имейл, ако имате проблем с прикачените файлове.

Ето прикачен файл, изтеглете го и разгледайте подробно и на спокойствие снимките - http://dox.bg/files/dw?a=4042383cc0" onclick="window.open(this.href);return false;

Павел Влахов
гр.Пловдив
0889297598
e-mail: pavel_vlahov@abv.bg
skype: pavence

Стъкловлакна от рогозка 300гр/м2, могат да се използват като влакна, конци, да се адаптират като нишки или други пособия за връзване, пристягане, плетка на някакво изделие и т. н.! Притежават изключителна издръжливост, здравина, устойчивост на опъни на топлинна обработка също! Продава се цялото количество в комплект за 8лв., което е на снимките, цената е за всички неща! Стъкловлакната могат да се използват и за ламиниране със смола върху изделия - може да се накълцат, да се увият около изделието ако има такава възможност, да се нарежат на по - малки парчета и да подредят като плетка, да се разположат по ръбове, крехки части или да се използват при по - детайлно нанасяне със смола при изработка на изделия, калъпи, малки матрички и отливки.

Биха послужили за доста добро оребрение на неудобни части, за запълване на каналчета, за коригиране и т. н. Отлична работа биха свършили и за ремонтни дейности върху превозни средства на по - детайлни части (автомобили, мотоциклети, лодки и т. н. ), промишлени изделия, скулптирани форми и т. н. ! Ако се използват за формоване, нишките - влакна, могат да се комбинират с всякакъв тип смола по избор – полиестерна, епоксидна, винилестерна, полиуретанова и т. н. !
Стъкловлакната, които са навити на макари, са с дължина на нишката:

- 1бр. макара с 10 метра нишка

- 1бр. макара с 9, 90 метра нишка

- 1бр. макара с 2, 16 метра нишка

- 1бр. макара с 1, 90 метра нишка

- 1бр. макара с 1, 80 метра нишка

- 3бр. макари с 1 метър нишка

Останалите са по - къси нишки и са съответно с размери:

6бр. - 340мм, 4бр. - 325мм, 2бр. - 355мм, 3бр. - 310мм, 2бр. - 275мм, 2бр. - 380мм, 2бр. - 320мм, 1бр. - 385мм, 1бр. - 370мм, 1бр. - 360мм, 1бр. - 350мм, 1бр. - 315мм, 1бр. - 280мм

В комплекта има и едно малко парченце и то е с размер 145мм/65мм - от стъклотъкан рогозка 300гр/м2, от които са и нишките на макарите, и по - късите влакна!







Лице – интериорен аксесоар


За снимки пишете ми на скайп или имейл, ако имате проблем с прикачените файлове.

Ето прикачен файл, изтеглете го и разгледайте подробно и на спокойствие снимките -
http://dox.bg/files/dw?a=95a9c346d8" onclick="window.open(this.href);return false;

Павел Влахов
гр.Пловдив
0889297598
e-mail: pavel_vlahov@abv.bg
skype: pavence

Лица - 2бр., цената за една маска е 50лв., подходящи за интериорен аксесоар и декорация, могат да се закат в присобения отзад на гърба отвор! Едната е боядисана с ефект на метал, а другата маска е в черно, но също с лек акцент и ефект! Възможна е изработка и на други маски от този модел, но само с предварителна поръчка!





Коруби за каски

За снимки пишете ми на скайп или имейл, ако имате проблем с прикачените файлове.

Ето прикачен файл, изтеглете го и разгледайте подробно и на спокойствие снимките - http://dox.bg/files/dw?a=5a51d77f93" onclick="window.open(this.href);return false;


Павел Влахов
гр.Пловдив
0889297598
e-mail: pavel_vlahov@abv.bg
skype: pavence

Коруби за каски – 2бр., цената за една коруба е 40лв.,изработени с индивидуален дизайн и в единичен вариант. Всяка е отливана ръчно с композитни материали (eмулсионен мат и полиестерна смола). Необходимо е довършване на каските - боядисване, окомплектоване със слюда, подплънки и т. н. , всички следващи етапи се предоставят на клиента за по - нататъшно довършване на изделието! Структурата на всяка каска е с достъчно прилична здравина! Изделията се предоставят на клиента за различен тип употреба с оглед на неговите нужди!
Това са мои единични разработки от преди 7 години, останаха ми като модели и са единствени, изработих ги в единични бройки и даже си развалих умишлено калъпите за да си останат такива каквито са, не че е и голяма загуба, не са върха на дизайна, просто са конкретни модели! Не ангажирам никого с тези две коруби, че това е най-доброто, което съм измислил или мога да измисля, напротив има възможност и то голяма! Тогава идеята беше за определен дизайн и тематика, за основа разбира се съм използвал стандартни каски - едната беше "китайски боклук", която можеше да те убие, но не и да те предпази като ти се забият при елементарно пукване десетки парченца в главата! Внимателно гледайте какви каски си купувате, понякога уникалния им и лъскав дизайн крие много капани! Другата беше от старите руски каски, личи си по издължения тип на черупката и просто малко придадох по-различен дизайн на корубата, не е най-доброто, но е по-добро от началния вид със сигулност! Когато хората си купуват каски се радват, че са евтини, без да се замислят, че може да има коства живота от една елементарна катастрофа, заради безкрайно евтината и некачествената пластмаса, с която е залят и сега пазара! Има и вече "ударени" каски, които се продават и хората си мисля, че като е била малко наранена, не си личи и т.н., но вътре в самата коруба може да се крие цепване, умора и нарушена структура на черупката. Там при елементарен удар може да се окаже много крехко, каска винаги се сменя след удар, без да съм моторджия, Ви го казвам като съвет за каските от пластмаси! За композитите е друго, защото там при пробив на остър предмет, той се "заклинва" в структурата! В пъти по-издръжлив са от композити, а композита при тъпи удари дори няма такива крайни последствия, но и те си имат граница, нечупипа или неразрушима каска няма, това е само мит в главите на много хора! Това, че е от въглеродни влакна, била безкрайно здрава и няма чупене...:) глупости, просто прага на устойчивост е по висок в пъти от тези на пластмасите(термопласти), композит и еднороден материал, в случая "пластмаса", са две коренно различни неща! Другото като на въпрос, на който бих отговорил е, че други коруби не съм правил, поради различни причини, само и единствено мога да изработя по поръчка шлем, но с уговорката, че е прекалено скъпо удоволствие, трудоемко е, но може да се направи! Много индивидуано е всичко, но най-вече трябва клиента да е ужасно сериозен и да осъзнава нещата, да не очаква, че да има единствената каска по рода си и да е на цената на масовите, абсурд, това е невъзможно поне при мен, а и не вярвам при други. В пъти е разликата между масов продукт и единично изделие, но за хора, които знаят, че имат парите, имат и голяма страст, вкус и т.н...може да се направи от моя страна нещо - достатъчно прилично изпълнение и на достатъчно добро ниво!






Трансферни щампи за дрехи

Трансферни щампи за дрехи, за снимки пишете ми на скайп или имейл, ако имате проблем с прикачените файлове.

Ето прикачен файл, изтеглете го и разгледайте подробно и на спокойствие снимките - http://dox.bg/files/dw?a=26fbd8fc30" onclick="window.open(this.href);return false;


Павел Влахов
гр.Пловдив
0889297598
e-mail: pavel_vlahov@abv.bg
skype: pavence



Щампите се лепят предимно с преса, но могат да се лепят и с ютия, стига да се притиснат и залепят на добре подготвена повърхност! За препоръчване е да се лепят на преса ако мислите, че не може да се справите сами, а и качеството ще бъде доста по - прилично. Щампите са за различен тип облекла, с оглед на тематиката - младежки и детски дрехи, с оглед на това за кого са предвидено, по - скоро са за всички според предпочитанията или конкретната идея - мъже, жени, момичета, момичета, деца, бебета! Типа дрехи също нямат ограничения (блузи, тениски, пижами, рокли, сукмани и т. н. ), за всичко каквото се сетите в зависимост от предпочитанията и типа облекло! Много е важно да се знае, че при лепене трябва да се внимава и вида плат да издържа при залепяне под висока температура, за да не прегори! Подчертавам също, че не се занимавам с производството на щампи и това са единствените останали модели, всичко като разновидности и бройки е представено по долу! Подходящи са търговци и производители на дрехи, ателиета за трикотаж и т. н. Не казвам, че не се подходящи и за масови клиенти, но поръчката ви трябва да си струва според мен, заради куриерската такса, която трябва да покриете като получатели на конкретните щампи! Ако има възможност бих ги предал и лично за да се плащат излишни куриерски такси, но това важи за живущите в близост или минаващите през Пловдив, тогава е възможно и по единични бройки! Най - добре е да се закупи ако е възможно цялото количество или голяма част от него, но това мисля важи за хора интересуващи се от търговия или производство на дрехи! Мисля, че най-разумно и рентабилно е закупуване на абсолютно всички видове и бройки щампи, които съм показал, защото възвращаемостта им ако се сложат в-у различни облекла ще е в пъти голяма! Ето и всеки тип щампа – с налични бройки, размери на конкретната щампа и цена на брой щампа:

IRON MAIDEN – 2бр. , размери: 33, 5см / 23, 5см – 2 лв. /бр.

AMERICA’S LEVIS ORIGINAL – 10бр. , размери: 27см / 19, 3см – 2 лв. /бр.

Майкъл Джордан (хвърля топка), CHICAGO BULLS – 1 бр. , размери: 30см / 22, 5см – 3 лв. /бр.

Майкъл Джордан, CHICAGO BULLS – 1бр. , размери: 31, 2см / 22, 5см – 3 лв. /бр.

Бик, CHICAGO BULLS – 1бр. , размери: 17, 7см / 15, 1см – 3 лв. /бр. лв.

PUMA (само в червено) – 73 бр. , размери: 13, 6см / 5, 4см – 0, 70 лв. /бр.

ADIDAS (само в червено) – 54 бр. , размери: 9, 2см / 5см – 0, 70 лв. /бр.

ORLANDO MAGIC – 16 бр. , размери: 6, 5см / 5см – 0, 70 лв. /бр.

CHICAGO BULLS – 3 бр. ленти, с размери:
- цяла лента - 34, 8см / 5см – 1 лв. /бр.
- лента на две части - 33, 6см / 5см – 1 лв. /бр.
- лента на две части - 30см / 5см – 1 лв. /бр.

Пате ALFRED J. KWAK – 25 бр. , размери: 17, 5см / 15, 3см – 0, 80 лв. /бр.

Рибарче – 32 бр. , размери: 10см / 10см – 0, 80 лв. /бр.

Патето ЯКИ – 38 бр. , размери: 14см / 11, 5см – 0, 70 лв. /бр.

Пате сърфист – 56 бр. , размери: 15, 1см / 9, 7см – 0, 80 лв. /бр.

Коте с червена панделка – 21 бр. , размери: 8, 1см / 5, 5см – 0, 70 лв. /бр.

Далматинци – 2 бр. , размери: 26, 5см / 21см – 2, 00 лв. /бр.

Коте моряк – 3 бр. , размери: 25см / 17см – 0, 80 лв. /бр.

Мече моряк с мишле – 6 бр. , размери: 17, 7см / 15, 1см – 0, 80 лв. /бр.

Гарфилд PLAYCAT – 9 бр. , размери: 10см / 8, 5см – 0, 70 лв. /бр.

MINNIE MOUSE – 2 бр. , размери: 10, 8см / 10, 5см – 0, 80 лв. /бр.

Заек на плаж – 5 бр. , размери: 18см / 15, 5см – 0, 80 лв. /бр.

Роза – 8 бр. , размери: 13см / 4, 5см – 0, 50 лв. /бр

Заключена

Върни се в “Премахнати теми”