Разни изделия, продукти и идеи

Изображение
Тук отиват мненията и темите, които не отговарят на правилата.
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
pablo3
Минаващ
Минаващ
Мнения: 21
Регистриран: 03 май 2009 22:54
Skype: pavence
МПС: няма засега
От: гр.Русе
Име: Павел
Контакти:

Разни изделия, продукти и идеи

#1 Непрочетено мнение от pablo3 » 07 сеп 2013 13:00

pablo3 написа:
taran написа:Оказа се,че предната броня я е намерил готова.Била спукана и я правили нещо наново...Днес се видях с момчето.
Колкото до работата с композити,пробвал съм,но при възстановяване на разни талиги.Рено Еспейс,Шевролет Курвет,задни врати на Ситроен,Чероки,Мерцедес.Обаче е далече от твоя майсторлък.
Да сетих се...той даже искаше аз да япоправям или нещо такова, но прецени, че му е по-удобно там. Не съм се чувал скоро с него, трябва да го видя какво прави..Еми значи наясно си, да стават материалите поправки....Когато правихме бегачката на Пламен Пантелеев в Русе, понеже бачках във Фолксваген ,в дилърството в Русе...броните ги поправехх по технологията с оребряване от стъкловлакна и полеоретаново лепило, но трябва да се спази добре технологията иначе не хваща боята, имах малко проблеми по едно време с него, но си разбрах грешката :) ....Незнам, да ти кажа колите вече ги поизоставих бая, само който има пари...знаеш как е

Ужас как може толкова неграмотно да си напиша отговора :x , не е истина :$ , да не съм бил дрогиран :D ....веднага се поправям:

Да сетих се, той даже искаше аз да поправя или нещо такова, но прецени, че му е по-удобно там. Не съм се чувал скоро с него, трябва да го видя какво прави...Значи си наясно, че материалите стават за ремонти....Когато правихме бегачката на Пламен Пантелеев в Русе, така се случи, че тогава бачках във Фолксваген, в самото дилърството, броните се коригираха с тази технологията - оребряване със стъкловлакна и полиуретаново лепило. Трябва да се спази добре технологията иначе няма контакт и добра адхезия боята, имах малко проблеми точно с това, но си разбрах грешката :) ....Незнам, да ти кажа автомобилите вече ги поизоставих доста, само който има пари...знаеш как е[/quote]

Потребителски аватар
pablo3
Минаващ
Минаващ
Мнения: 21
Регистриран: 03 май 2009 22:54
Skype: pavence
МПС: няма засега
От: гр.Русе
Име: Павел
Контакти:

Re: Разни изделия, продукти и идеи

#2 Непрочетено мнение от pablo3 » 07 сеп 2013 13:03

gigabate написа::x :x :x
Разбрах те :$ и аз онемях като го видях написаното, поправих се, но чак сега се забелязах :$ , просто случаен отговор в темата ми ме накара да реагирам и си видях бисерите :P ...."по-добре късно отколкото никога". Поздрави ;)

Потребителски аватар
pablo3
Минаващ
Минаващ
Мнения: 21
Регистриран: 03 май 2009 22:54
Skype: pavence
МПС: няма засега
От: гр.Русе
Име: Павел
Контакти:

Re: Разни изделия, продукти и идеи

#3 Непрочетено мнение от pablo3 » 07 сеп 2013 13:06

gremlin_ написа:Една интересна идея за подобряване на интериора
Изображение
Изображение
Изображение
добре изглежда
Изображение
Изображение
Пич нищо лично, но каква връзка има това с темата :wasntme:.....карай, така или иначе вече си го публикувал, дано ти е от полза все пак за някой друг клиент! Поздрави ;)

Потребителски аватар
pablo3
Минаващ
Минаващ
Мнения: 21
Регистриран: 03 май 2009 22:54
Skype: pavence
МПС: няма засега
От: гр.Русе
Име: Павел
Контакти:

Re: Разни изделия, продукти и идеи

#4 Непрочетено мнение от pablo3 » 07 сеп 2013 13:08

pablo3 написа:Понеже я е сменил и нея с някаква преработена.Нещата си гш правиш от нула,или ползваш готови модели (за това за заднат броня,знам,че е правено по картинка :D )?Много добре се получават.
Аха, ами не знаех, от теб научавам, но няма значение....така е решил :). Ами да от нула, готови модели не ползвам, аз си ги оформям...разбира се оригиналния детайл или броня трябват за да се трупа в-у него или в случая с дуфузьора в-у нея. Все пак ми е необходим някакъв ...как да кажа ...пълнеж :) , разбира се и чисто технологично и конструктивно е нужно това. Иначе да, прав си от картинка е :) ....от измислена от мен картинка :lol: . Скица или рисунка, в зависимост каквото трябва, е не е безплатно разбира се :D , защото някои хора се чудят защо било с пари :rofl: , но повечето го разбраха в крайна сметка като се позамислиха......Иначе ти благодаря, надявам се да се харесват нещата, най-малкото се старая да се харесат накрая.[/quote]

Потребителски аватар
pablo3
Минаващ
Минаващ
Мнения: 21
Регистриран: 03 май 2009 22:54
Skype: pavence
МПС: няма засега
От: гр.Русе
Име: Павел
Контакти:

Re: Разни изделия, продукти и идеи

#5 Непрочетено мнение от pablo3 » 07 сеп 2013 13:11

pablo3 написа:
taran написа:Бях останал с впечатлението,че и предната ще я праща в Русе...Както и да е...всеки решава как да си харчи парите.Добре се справяш със стъклопластите.
Преди време имах мерак и аз да се пробвам,че имам една кочинка на която исках да и направя калниците,капак и маската,но засега немога да отделя нито време нито пари.
Успешна нова 2012 година.
Нямам идея, наистина...да той си е преценил така..Старая се доколкото мога, занапред още по-добре.... със стъкловлакна и рогозки...Сега за някои продукти започнах да използвам и вакуумно формоване на пластмаси, все пак се занимавам с продуктов дизайн и промишлени изделия и ми се налага..Пробвай, но е малко гадна история, знаеш го.... :) , да струва пари и е усилия....и то доста. Благодаря, и на теб, желая ти всичко най-добро! ;)

Потребителски аватар
pablo3
Минаващ
Минаващ
Мнения: 21
Регистриран: 03 май 2009 22:54
Skype: pavence
МПС: няма засега
От: гр.Русе
Име: Павел
Контакти:

Re: Разни изделия, продукти и идеи

#6 Непрочетено мнение от pablo3 » 07 сеп 2013 13:15

Hunter написа:
gremlin_ написа:Една снимка от Египетски форум на таблото на Ланос
...
:) .....явно е плъзнало това в цялата тема, но пък лошо няма, все на някой нещо може да му потрябва, нямам против стига да не се увличате...Все пак затова има настройка "Нова тема" във всеки един подраздел, не е трудно ;) ! Поздрави ;)

Заключена

Върни се в “Премахнати теми”