Капачки за джантите - offtopic

Изображение
Тук отиват мненията и темите, които не отговарят на правилата.
Съобщение
Автор
koko155
Минаващ
Минаващ
Мнения: 33
Регистриран: 04 сеп 2012 11:18
Skype: autojump
МПС: daewoo cruz
От: plovdiv
Име: kostadin

Капачки за джантите - offtopic

#1 Непрочетено мнение от koko155 » 03 дек 2012 09:39

колеги.....мисля че тук няма малки деца. нека си говорим малко по сериозно може ли?
аз имам магазин за НОВИ авточасти и продавам само такива! мислиш ли че е нормално или редно цените на новите части да ги приравнявам с цената на втора употреба? защото видиш ли...след месец частите щели да бъдат във вид на втора употреба!!!! Ти като си купуваш НОВ телефон или телевизор....казваш ли на продавача в магазина да ти го даде на цена като втора употреба....защото след месец като поработи малко и вече не е нов а стар?????? Не че нещо но просто излизаш от добрия тон и малко несериозно гледаш на нещата според мен! Впрочем на никой несам казал че нямаизбор....просто споделих че имам в магазина налични такива капачки.........а ти ме караш да ти ги продавам на цената на втора или пета употреба :D Само мога да ти предложа да си отвориш магазин да зареждаш части нови директен внос и да ги продаваш на цената на втора употреба ;) магазина ти ще преуспее нали :lol: !???
Със здраве....смятам че по темата няма какво повече да се каже!!!
можеби следващото предложение към мен ще е да почна да си ПОДАРЯВАМ стоката????? :D

Потребителски аватар
JIJOMAMA
Напреднал
Напреднал
Мнения: 351
Регистриран: 06 авг 2007 14:28
МПС: Lacetti 1.6
От: Бургас
Контакти:

Re: Капачки за джантите

#2 Непрочетено мнение от JIJOMAMA » 03 дек 2012 12:30

koko155 написа:колеги.....мисля че тук ..................................едложа да си отвориш магазин да зареждаш части нови директен внос и да ги продаваш на цената на втора употреба ;) магазина ти ще преуспее нали :lol: !???
Със здраве....смятам че по темата няма какво повече да се каже!!!
можеби следващото предложение към мен ще е да почна да си ПОДАРЯВАМ стоката????? :D
Колега нещо си се объркал аз нищо не съм те карал да правиш или продаваш. Тук е форум да помагаме един на друг. Мнението, че е скъпо ми е подкрепено от факта - закупени от мен чисто нови за 10-12лева от сервиза в Камено/Бургас. А на колегата предлагам да се разрови и за втора употреба части, които очевидно има и цената е достатъчно добра. А капачките са едни обикновени пластмаси, които нямат нищо общо с телевизори и т.н. а за малките деца - явно ти си ни взел за такива, няма как една пластмаса да струва 28лв айде моля те не падаме от небето. Тук сме за да си помагаме а не да ваддим пари. номер на частта - 96225821
http://www.kolos-ms.net/product/1082027 ... 25821.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://emk-33.com/shop/product_info.php ... 9d892fce04" onclick="window.open(this.href);return false;
Та я кажи аз сега какво да си мисля???
Leganza 2.0 136hp

koko155
Минаващ
Минаващ
Мнения: 33
Регистриран: 04 сеп 2012 11:18
Skype: autojump
МПС: daewoo cruz
От: plovdiv
Име: kostadin

Re: Капачки за джантите

#3 Непрочетено мнение от koko155 » 03 дек 2012 15:10

веднага ти казвам колега
единия линк е на цена 19 лв а другия на 17 лв
10 лв не виждам поне аз...ти как ги четеш цифрите незнам..
А ако ми кажеш че пак цената е по малка.....веднага ще ти отговоря--в последната ми поръчка от Корея...аз немога да ги взема по 17 лв....актуалната цена е друга!
има и нещо друго...имам залежала стока която ми стои и точно към нея съм склонен да я дам и под доставната цена...за да се отърва от затворени оборотни средства!!
а и да питам.....като си купувал по 10 лв.....защо не даде линк към съответния магазин ;)
а ако ми кажеш че си ги купувал по 10 ама сега са по 19......това мисля че ти отговаря на някои въпроси :lol:

koko155
Минаващ
Минаващ
Мнения: 33
Регистриран: 04 сеп 2012 11:18
Skype: autojump
МПС: daewoo cruz
От: plovdiv
Име: kostadin

Re: Капачки за джантите

#4 Непрочетено мнение от koko155 » 03 дек 2012 15:14

към колегата с линковете....погледни и тук и пак коментирай(....http://store.stefanov.bg/store/search.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
е верно...не е 28 а 23........ама пак не е 10лв както виждаш.......съвпадение няма никъде и това е заради различното по период зареждане на определени артикули........това като търговец на мен ми е безкрайно ясно.....незнам обаче на теб дали ти е??

Потребителски аватар
JIJOMAMA
Напреднал
Напреднал
Мнения: 351
Регистриран: 06 авг 2007 14:28
МПС: Lacetti 1.6
От: Бургас
Контакти:

Re: Капачки за джантите

#5 Непрочетено мнение от JIJOMAMA » 03 дек 2012 18:04

Колега посочил съм сервиза от който съм ги взел Камено/Бургас. Посочил съм и интернет обява за втора употреба.
За теб лично посочих и два интернет магазина където е с 10лв по-евтино от твоята цена.
И доводи от рода - сега било по-скъпо и били залежали....
И ето специален сайт за теб:
http://www.zzap.ru/default.aspx?partnum ... ass_man=GM" onclick="window.open(this.href);return false; 100рубли - 4,76лв
Като гледам от днеска обявите най-скъпата капачка е около 18лв а най-евтината 13,5лв

Ми колега преди да поръчваш от Корея вземи разгледай и тук какво се продава може и да не се набутваш :beer:
Все пак е интернет форум и който може да влезе тук значи може и да попита и чичо гугъл...
За стефанов - мисля, че това е официален сервиз и представител на марката... та даже и там е по-евтино от твоите 28лв.
Leganza 2.0 136hp

koko155
Минаващ
Минаващ
Мнения: 33
Регистриран: 04 сеп 2012 11:18
Skype: autojump
МПС: daewoo cruz
От: plovdiv
Име: kostadin

Re: Капачки за джантите

#6 Непрочетено мнение от koko155 » 04 дек 2012 09:01

ти наистина ли смяташ че си толкова навътре в поръчките и зареждането на оригинални авточасти?? ако е така..дай да станем съдружници....твоя безценен опит ще е незаменим!!

vulchev
Минаващ
Минаващ
Мнения: 29
Регистриран: 20 дек 2010 19:09
МПС: Daewoo Leganza
От: Sofia
Име: Qnko

Re: Капачки за джантите

#7 Непрочетено мнение от vulchev » 04 дек 2012 19:43

:) бате недей се взима толкова на сериозно всеки знае как стоян неща с продажбата на авточасти и аксесуари кви наценки слагате на мен ми правят отстъка по 40% за авто части и масла нема да казвам в кои магазин, тъй че по спокойно! ;);)

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: Капачки за джантите

#8 Непрочетено мнение от Izparitel » 04 дек 2012 21:57

Последните няколко мнения са извън предмета на темата!
Тук не е място за лични нападки и, ако писанията продължат в този дух темата ще бъде заключена и разчистена.

metalqgata
Нов
Нов
Мнения: 73
Регистриран: 06 авг 2012 23:38
МПС: Daewoo Leganza 133к.с.
От: София
Име: Наско

Re: Капачки за джантите

#9 Непрочетено мнение от metalqgata » 04 дек 2012 22:44

Хахаха :) искренно се развеселих :) Аз просто питах дали мога да помогна на някой (било на продавача на авточасти или на купувача) И аз ползвам различни отстъпки, но не го упоменавам, защото просто искам да бъда полезен, а не да печеля пари. Забавлявайте се, ако някой има нужда, ще се опитам да бъда максимално полезен. :beer:

Заключена

Върни се в “Премахнати теми”