Продавам Мазда 6 и Пежо 206 сс,

Изображение
Тук отиват мненията и темите, които не отговарят на правилата.
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
pipo
Напреднал
Напреднал
Мнения: 414
Регистриран: 24 май 2011 13:39
МПС: daewoo takuma 1.8
От: София
Име: pipo

Продавам Мазда 6 и Пежо 206 сс,

#1 Непрочетено мнение от pipo » 06 авг 2012 11:17

без да се заяждам ама пежо кабрио е все едно с скеиборда по лалето лятото :lol:
ех късно видях иначе зафирата добре звучеше

Потребителски аватар
stinbg
Активен
Активен
Мнения: 793
Регистриран: 31 окт 2010 21:19
МПС: 206 cc, Citroen DS5 H
От: София
Име: Stoyan

Re: Продавам Мазда 6 и Пежо 206 сс,

#2 Непрочетено мнение от stinbg » 06 авг 2012 15:32

Не разбрах какво искаш да кажеш колега (ако изобщо нещо си искал да кажеш)...
Кабриолета си е в отлично състояние, върви си и зимата и лятото, както и гюрука му работи и зимата и лятото според предпочитанията на всекиму. Има си климатроник, който поддържа постоянна температура независимо дали навън е -30 или +40 (правя уточнение, защото има разни плиткоумни, дето като чуят кабриолет и си мислят , че е разрешено да се карат такива само през лятото).
Та за скейтборда - карай си го както и когато си искаш и ако не си чувал има писти с изкуствено покритие, които позволяват практикуване на зимни спортове през лятото - ако си чак толкова запален.

П.С. Само карбоновото фолио с което е облепена колата струва колкото една Такума, но не бих го дал за такава.
Life's a journey, not a destination

Потребителски аватар
pipo
Напреднал
Напреднал
Мнения: 414
Регистриран: 24 май 2011 13:39
МПС: daewoo takuma 1.8
От: София
Име: pipo

Re: Продавам Мазда 6 и Пежо 206 сс,

#3 Непрочетено мнение от pipo » 06 авг 2012 18:54

дам определено си яко дръпнат нз н кво се дължи че подскачаш толкова ...като си седнал сравняваш с такума(явно понеже аз карам такава)седни отзад в едното и в другото огледай ги и пак говори ....а за пистата мисля съм чувал малко повече от теб за тие неща ...
МИСЪЛТА ми беше че майстори са ми показвали уникално смешното подсилване на купето при кабриолетите на пежо...нищо не съм казвал как води и дали климата подържа температурата :fubar:

Потребителски аватар
stinbg
Активен
Активен
Мнения: 793
Регистриран: 31 окт 2010 21:19
МПС: 206 cc, Citroen DS5 H
От: София
Име: Stoyan

Re: Продавам Мазда 6 и Пежо 206 сс,

#4 Непрочетено мнение от stinbg » 06 авг 2012 19:28

Ще се опитам да ти го обясня максимално простичко - на мен Такумата ми прилича на контейнер за отпадъци със светлини, но не съм седнал да го обсъждам в тема за Такуми, така че ако не те интересува кабриолет с по-малки задни седалки от тези на Такумата, карай си дивана и не ме занимавай - ОК!!!

П.С. Ако искаш прочети и какво пише в началото на страницата, може да ти помогне да се ориентираш, понеже явно си се изгубил.

"Правила на форума!

Моля не коментирайте в темите, ако нямате конкретен интерес! "
Life's a journey, not a destination

Заключена

Върни се в “Премахнати теми”