Дайте съвет(офтопик)

Изображение
Тук отиват мненията и темите, които не отговарят на правилата.
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
Darlin`
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3284
Регистриран: 14 май 2008 12:17
МПС: BMW 530xd GT
От: Пловдив

Дайте съвет(офтопик)

#1 Непрочетено мнение от Darlin` » 05 яну 2009 22:15

Офтопик:
Там дее на нивята овците са пасяли на цели куполи и все още пасят ddmuhaha
Преди - Daewoo Lanos`98 1.4

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: Дайте съвет

#2 Непрочетено мнение от Izparitel » 05 яну 2009 22:47

Офтопик:
Darlin` написа:Там дее на нивята овците са пасяли на цели куполи и все още пасят ddmuhaha
Бих казал, че би трябвало да значи място за къпане на овце. Овцете трябва да си гризкат бетон за да преживеят там и децата трябва да ходят до зоологическата градина да видят овца на живо.
Последна промяна от Izparitel на 05 яну 2009 22:54, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Darlin`
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3284
Регистриран: 14 май 2008 12:17
МПС: BMW 530xd GT
От: Пловдив

Re: Дайте съвет

#3 Непрочетено мнение от Darlin` » 05 яну 2009 22:53

Офтопик:
Ако живееш там, не се засягай - казах го хумористично така, както на мен ми звучи. Иначе незнам историята на квартала.
Преди - Daewoo Lanos`98 1.4

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: Дайте съвет

#4 Непрочетено мнение от Izparitel » 05 яну 2009 23:01

Офтопик:
Не живея там, а в квартал в който до неотдавна наистина пасяха овце. (sorry) Сега вече ги няма - урбанизация, но пък от мен започва полето и когато по Бай Тошово време летеше селскостопанската авиация редовно торяха директно и цветята на балкона, при това безплатно. :)
Поне си дишам що-годе чист въздух за разлика от мътилката в центъра.

Потребителски аватар
sasho
Свръх-активен
Свръх-активен
Мнения: 1272
Регистриран: 29 фев 2008 19:17
МПС: Nubira 1.6
От: София

Re: Дайте съвет

#5 Непрочетено мнение от sasho » 17 яну 2009 12:26

Моля хората по-запознати с Нексията да изкажат мнение до колкото е възможно за тази обява:
http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?top ... f1=details
Става дума за баща ми..
От снимките още виждам,че няма airbag,няма ел.огледала както са написали..Склонен съм да мисля,че няма АBS..Напудрена е обявата,а цената е съмнително ниска.Кажете все пак какво мислите :)
Даже тоя мотор 1.5 не е ли 75 к.с :^)

borko
Редовен
Редовен
Мнения: 144
Регистриран: 25 авг 2008 13:30
МПС: Авео

Re: Дайте съвет

#6 Непрочетено мнение от borko » 17 яну 2009 12:42

Напудрена е меко казано !!! то цяла кофа пудра има върху тази обява! :lol:

Потребителски аватар
sasho
Свръх-активен
Свръх-активен
Мнения: 1272
Регистриран: 29 фев 2008 19:17
МПС: Nubira 1.6
От: София

Re: Дайте съвет

#7 Непрочетено мнение от sasho » 17 яну 2009 12:46

borko написа:Напудрена е меко казано !!! то цяла кофа пудра има върху тази обява! :lol:
За съжаление в България така се продават коли на балъците!

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: Дайте съвет

#8 Непрочетено мнение от Izparitel » 17 яну 2009 13:31

Офтопик:
Нещо ми напомня на обявата за моята Баба Яга, когато я купувах. Списъка с екстрите беше безкраен. Веднага се оказа, че няма ел.огледала, компютър и халогени. Напук на това което знаех, че всички Нубири имат, излезе, че няма и АBS /но това го разбрах доста по-късно, след като я бях купил/. А газовата, въпреки, че колата работеше на газ се оказа с прецакан изпарител.
Не се сетих тогава да ги питам защо са писали, че има и майка си и баша си, при положение, че веднага се вижда, че някои неща липсват. Що се отнася до мен - търсех кола, дето да ме вози и да е евтина и за това списъка с екстри не ме впечатляваше. Исках само ABS, но - уви /излъгано магаре/. ddad

Потребителски аватар
Fantomasss
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3222
Регистриран: 17 окт 2008 15:27
Skype: plekstor_a
МПС: Lanos SеX-16v-106 куци катъра
От: Сф братче център на просветата
Име: Грозданов

Re: Дайте съвет

#9 Непрочетено мнение от Fantomasss » 17 яну 2009 18:31

Колата е реално към 1750 лева, всяко левче отгоре е грехота да се дава. Гола е като пушка и бас че лъже с 1 година, сиреч е 96-та, как и да смяташ си е на 13 години.
Офтопик:
Изпарител! Не ти трябва АБС, аз сега на моя му изскубнах бушона че в тоя лед из ония дни заради него щях да бутна пешеходец, движех се по наклон с 4 км/ч и аха да спра , ама цък, рита си ми крака и си върви, та даже и се ускорява . АБС е много ефективен на сух път, както писах в друга тема...
Ако нямаш какво да правиш, не го прави тук...

Потребителски аватар
sasho
Свръх-активен
Свръх-активен
Мнения: 1272
Регистриран: 29 фев 2008 19:17
МПС: Nubira 1.6
От: София

Re: Дайте съвет

#10 Непрочетено мнение от sasho » 17 яну 2009 19:11

Fantomasss написа:Колата е реално към 1750 лева, всяко левче отгоре е грехота да се дава. Гола е като пушка и бас че лъже с 1 година, сиреч е 96-та, как и да смяташ си е на 13 години.
Да точно и аз това казах на баща ми!Заради тия напудряния трябва да се пазари да му смъкнат доста,а за това,че е 96 е ясно,то на стъклата си пише.И моят Голф по стъкла и колани е 88 набор,но по документи е 89 :)
Идеята ни е да дадеме Понито му,въпреки че ще го хванат ниско,най-много на 1200лв даже и по-малко и да додаде и да я отнася.Ако ходим да я гледаме, взимам вуйча ми с мене да я погледне,той ги знае тия бърлоги и така...

Деу
Редовен
Редовен
Мнения: 109
Регистриран: 01 окт 2008 12:06
МПС: Daewoo Nexia 1.5 16 hatch back
От: Vratsa

Re: Дайте съвет

#11 Непрочетено мнение от Деу » 18 яну 2009 00:28

Между обявите със снимки на автомобили в интернет и реалната лека кола като вещ има много голяма разлика. Аз по такава обява се отзовах на оглед за една опел астра. Като четях обявата и гледах снимките направо ми се искаше да я взема и да си я карам. Най-напред се оказа, че снимката не е на същата астра, тук там има за оправяне и т.н. Почти всички коли са на 130000 - 150000, което е пълен майтап. Купуването на автамабил на старо се превърна в лотария, може и да се спечели. По-добре е, ако я пробва човек дето разбира и също така да не е карана по нашите пътища, защото мноого се раздрънкват. Успех!

Потребителски аватар
ogi
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 7110
Регистриран: 04 авг 2007 20:43
МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

Re: Дайте съвет

#12 Непрочетено мнение от ogi » 19 яну 2009 19:15

Темата е за заключване, причини - оф-топик и неподходящо заглавие. Понеже проблемът на колегата го поставя под съжаление я оставям отворена,с надежда за съобразяване по-долу.
Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател.
Изображение
ex A6 AKN MTИзображение
__.A6 BAU ATИзображение

Потребителски аватар
sasho
Свръх-активен
Свръх-активен
Мнения: 1272
Регистриран: 29 фев 2008 19:17
МПС: Nubira 1.6
От: София

Re: Дайте съвет

#13 Непрочетено мнение от sasho » 19 яну 2009 19:22

Извинявам се,аз оклепах нещата,но търсех тема с мнения за Нексия и тази ми се стори такава,даже не погледнах за какво иде реч..
Изтриите нещата,свързани с моето запитване!

Заключена

Върни се в “Премахнати теми”