документация за Нубира

Изображение
Тук отиват мненията и темите, които не отговарят на правилата.
Съобщение
Автор
sazdow
Минаващ
Минаващ
Мнения: 1
Регистриран: 13 юни 2008 13:01

документация за Нубира

#1 Непрочетено мнение от sazdow » 21 авг 2008 16:06

Колеги, карам Нубира 1,6 от 1998г. Много съм доволен от нея, без никакво пипане по нея (освен смяната на ангренажен ремък, ролки и водна помпа) минах близо 10 000 км. Проблема ми е, че книжката ми е на италиански. Може ли някой да ми каже от къде да си сваля на някакъв по- човешки език (ако ще да е и на японски). Благодаря.

Потребителски аватар
DufuZ
Редовен
Редовен
Мнения: 275
Регистриран: 05 авг 2007 19:42
МПС: ___нь___
От: Пловдив

Re: документация за Нубира

#2 Непрочетено мнение от DufuZ » 21 авг 2008 21:09

Виж в раздела за Нубира. Има много инфо...
От зор май си го пропуснал :wink:
Изображение
Совесть не отвечает или временно недоступна
http://rresist.com/

Потребителски аватар
ogi
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 7110
Регистриран: 04 авг 2007 20:43
МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

Re: документация за Нубира

#3 Непрочетено мнение от ogi » 21 авг 2008 22:19

sazdow написа:Колеги, карам Нубира 1,6 от 1998г. Много съм доволен от нея, без никакво пипане по нея (освен смяната на ангренажен ремък, ролки и водна помпа) минах близо 10 000 км. Проблема ми е, че книжката ми е на италиански. Може ли някой да ми каже от къде да си сваля на някакъв по- човешки език (ако ще да е и на японски). Благодаря.
Обяснявам мнението:

Човекът го язди някаква корейка и е доволен от нея ...даже без да я пипа много...
...сменял й е прашки, тиранти и предпазни средства и е карал с нея около 10 000 дни
Проблемът обаче е, че лицензът му за пребиваване е в Италия, а тя говори само корейски...
...иска се да разберем какво значи чиуан-тай на от корейски на японски!
Благодаря от негово име :D

...така - сега! - не знам кой премести темата на човека в "Забава", ама въпреки двусмилиците, той си го е обяснил какво му трябва и не искам да го обиждаме по някакъв начин! ...дано има чувство за хумор и възприеме вашето...
Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател.
Изображение
ex A6 AKN MTИзображение
__.A6 BAU ATИзображение

Потребителски аватар
sasho
Свръх-активен
Свръх-активен
Мнения: 1272
Регистриран: 29 фев 2008 19:17
МПС: Nubira 1.6
От: София

Re: документация за Нубира

#4 Непрочетено мнение от sasho » 22 авг 2008 15:21

sazdow написа:Колеги, карам Нубира 1,6 от 1998г. Много съм доволен от нея, без никакво пипане по нея (освен смяната на ангренажен ремък, ролки и водна помпа) минах близо 10 000 км. Проблема ми е, че книжката ми е на италиански. Може ли някой да ми каже от къде да си сваля на някакъв по- човешки език (ако ще да е и на японски). Благодаря.
Даа японския е къдеееее-къде по-разбираем от италиaнкия.. :mrgreen:

Заключена

Върни се в “Премахнати теми”