Здравейте :)

Теми на всякаква тематика
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
mi6ko_pi
Напреднал
Напреднал
Мнения: 476
Регистриран: 01 авг 2008 23:35
Skype: mi6ko_pi1
МПС: Mercedes 230 CE
От: Стара Загора
Име: Най-голямия !!!
Контакти:

Здравейте :)

#1 Непрочетено мнение от mi6ko_pi » 01 авг 2008 23:49

kazvam se mihail na 21 godini ot stara zagora sam imam daewoo matiz i se nadqvam da stana chast ot Daewoo-Chevrolet Club
pojelavam vi da prekarate edin nezabravim rojden den na DAEWOO CLUB i da napravite mnogo snimki za da gi vidim i da sajelqvame kakvo sme iztarvali :)

-----------------------------------------------------
Превод в ефир:
Казвам се Михаил, на 21 години, от Стара Загора съм. Имам Daewoo Matiz и се надявам да стана част от Daewoo-Chevrolet Club. Пожелавам Ви да прекарате един незабравим рожден ден на DAEWOO CLUB и да направите много снимки, за да ги видим и да съжаляваме какво сме изтървали :D

by Darlin`
Изображение

Харесва ти да бъдеш с големи тарикати, които карат Ферари, Бентли или Богати. В главата ти са само ляти джанти от платина, злато и диаманти. Виждам те в скъпи коли, а в морето с яхти на които пияш ДЖИН, ЕГАТИ. Харесва ти да се правиш на ВИП-ПЕРСОНА и да си говориш два часа по телефона. В дискотеката разходчица, пак показваш походчица и искаш да те черпя водчица. От толкова мислене стана увисване. Влизам у кен***а и се чудя и се мая, д**ба мааму да сер***, пик*** или да чертая. Сам не е редно и от джоба скубе, знам че не е редно ама ми е убаво бе .... Поселедната ми каза МАЙСТОРЕ, БОГ ЛИ ТЕ ИЗПРАТИ ?

Потребителски аватар
vassy
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 1478
Регистриран: 23 дек 2007 13:03
Skype: daewoo-chevrolet.com
МПС: Daewoo Lanos 1.5 SE
От: Пловдив
Име: Vassy
Контакти:

Re: Zdraveite :)

#2 Непрочетено мнение от vassy » 01 авг 2008 23:57

Добре дошъл в Клуба! Дано намериш отговори на всичките си въпроси тук! И пиши на кирилица!

Потребителски аватар
Darlin`
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3284
Регистриран: 14 май 2008 12:17
МПС: BMW 530xd GT
От: Пловдив

Re: Zdraveite :)

#3 Непрочетено мнение от Darlin` » 02 авг 2008 00:12

mi6ko_pi написа:kazvam se mihail na 21 godini ot stara zagora sam imam daewoo matiz i se nadqvam da stana chast ot Daewoo-Chevrolet Club
pojelavam vi da prekarate edin nezabravim rojden den na DAEWOO CLUB i da napravite mnogo snimki za da gi vidim i da sajelqvame kakvo sme iztarvali :)
Добре дошъл! Още не е късно да решиш да дойдеш и да си вземеш и стикер :D Благодаря за пожеланията, наборе :wink: :D
Преди - Daewoo Lanos`98 1.4

Потребителски аватар
DufuZ
Редовен
Редовен
Мнения: 275
Регистриран: 05 авг 2007 19:42
МПС: ___нь___
От: Пловдив

Re: Здравейте :)

#4 Непрочетено мнение от DufuZ » 03 авг 2008 00:37

Добре дошъл! Безаварийно каране на дзверо, изглежда запазен :D
Изображение
Изображение
Совесть не отвечает или временно недоступна
http://rresist.com/

Отговори

Върни се в “За общи теми от живота”