Работа

Теми на всякаква тематика
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
sasho
Свръх-активен
Свръх-активен
Мнения: 1272
Регистриран: 29 фев 2008 19:17
МПС: Nubira 1.6
От: София

Работа

#1 Непрочетено мнение от sasho » 29 юли 2008 13:33

Колеги усилено търся някаква работа за 1 месец преди даскало..Дайте някакви идеи/координати ако ви идва нещо на акъла :mrgreen:

Потребителски аватар
Beast
Редовен
Редовен
Мнения: 255
Регистриран: 12 май 2008 13:18
Skype: kamencvetkov
МПС: BMW E36
От: Варна

Re: Работа

#2 Непрочетено мнение от Beast » 29 юли 2008 18:05

Най-лесно за 1 месец можеш да намериш в строителството и складовете.
Другите работодатели не биха са заели да наемат и обучават персонал за такова малко време, освен да не им казваш че е за толкова време и след това да напуснеш с думите, че ти идва много тежко или не ти харесва работата, намерил си друга по-добре платена и т.н.
Lanos 1.4 SE SOHC

Потребителски аватар
Vesko1
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 2325
Регистриран: 28 авг 2007 22:42
МПС: Daewoo Nubira II-1,6;16V;106h
От: Кърджали
Контакти:

Re: Работа

#3 Непрочетено мнение от Vesko1 » 29 юли 2008 18:56

Зимаш един сак с дрехи качваш се на автобуса за Бургас....след това на тоя за Слънчев бряг...и там ти гарантирам ,че още на първото кръстовище ще намериш работа като продавач на сергия ,продавач на сладолед...и т.н.от 650 до 800лв заплата дават + безплатна квартира и храна.
Но първо ако нямаш 18 г навършени трябва да си вземеш бележка за работа от Районната инспекция по труда ....и задължително "Здравна книжка " от ХЕИ,за да не се наложи да се връщаш обратно да вадиш тези документи.Ако си над 18 трябва да имаш и трудова книжка...но нея могат да ти я изкарат и на Слънчев бряг!
Успех.

Потребителски аватар
sasho
Свръх-активен
Свръх-активен
Мнения: 1272
Регистриран: 29 фев 2008 19:17
МПС: Nubira 1.6
От: София

Re: Работа

#4 Непрочетено мнение от sasho » 29 юли 2008 20:40

Преди 2 дни направих 1 месец в склада на Топ Дринкс в Горубляне,но ми писна да си късам гъза(извинявам се за израза) от работа за мизерни пари.Ясно ми е,че на тоя етап няма как да съм шеф в офис,но просто ми писна от мизерията и напуснах.А за годините след като вече 3-ти месец търкалям Рейсъра имам 18 :wink: На морето е живота,ама не мога да замина ей така,всичко да зарежа..Ако имате някакви идеи казвайте,че днеска на 100 места ме отрязаха :mrgreen:

Потребителски аватар
Vesko1
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 2325
Регистриран: 28 авг 2007 22:42
МПС: Daewoo Nubira II-1,6;16V;106h
От: Кърджали
Контакти:

Re: Работа

#5 Непрочетено мнение от Vesko1 » 29 юли 2008 21:11

Що не потърсиш в някоя интернет зала-хем ще си "4атиш" по цял ден хем пари ще ти дават.Дъщеря ми в момента работи в една зала при нас и е много доволна.15лв и е надницата (от 8 до 18ч)...поне по 5-6 лв на ден и оставят разни чичковци и дядковци дето не могат да ползват скайп ..та тя им помага да комуникират с внуците в Испания....и т.н.
Така че сигурно в София плащат повече.

Потребителски аватар
Darlin`
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3284
Регистриран: 14 май 2008 12:17
МПС: BMW 530xd GT
От: Пловдив

Re: Работа

#6 Непрочетено мнение от Darlin` » 29 юли 2008 21:20

Дъщеря ти? :shock: Хубавка ... ученичка ... оставяш я по цял ден с непознати чичковци??? Виртуален чат??? :shock: :shock: :shock: Пари??? :shock: :shock: :shock:
Преди - Daewoo Lanos`98 1.4

Потребителски аватар
Vesko1
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 2325
Регистриран: 28 авг 2007 22:42
МПС: Daewoo Nubira II-1,6;16V;106h
От: Кърджали
Контакти:

Re: Работа

#7 Непрочетено мнение от Vesko1 » 29 юли 2008 22:21

Darlin` написа:Дъщеря ти? :shock: Хубавка ... ученичка ... оставяш я по цял ден с непознати чичковци??? Виртуален чат??? :shock: :shock: :shock: Пари??? :shock:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Трябва да и имам доверие....все пак....пък е на близо "севънтиин" години.Пък до залата има компютърен магазин на собствениците на залата,те са в него по цял ден и я наблюдават изкъсо.Докладва ми се на ГСМ-а всяка нейна стъпка.
То не че от къщи не може да се "зарибява" в скайпа с някой чичко...но трябва да си имаме доверие.
Спомни си ти кво правеше преди 5-6 години във виртуалното пространство ...точно това прави и дъщерята в момента...говорят само за момчета ,гаджета дискотеки ,телефони ,"зарибяване".....Та ...да я пази Господ ,да е жива и здрава! :D

Отговори

Върни се в “За общи теми от живота”