Демократичен форум?!?

Теми на всякаква тематика
Съобщение
Автор
red_zac

Демократичен форум?!?

#1 Непрочетено мнение от red_zac » 19 юли 2008 03:24

.
Последна промяна от red_zac на 22 юли 2008 22:44, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Darlin`
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3284
Регистриран: 14 май 2008 12:17
МПС: BMW 530xd GT
От: Пловдив

Re: Демократичен форум?!?

#2 Непрочетено мнение от Darlin` » 19 юли 2008 10:13

Защо се засягаш толкова? Не можеш ли просто да приемеш, че темата не носи нищо положително и повечето съфорумници се дразнят от това. Ние не те мразим, нямаме лоши чувства към теб, за да си мислиш, че нарочно ти затваряме темите и да искаш да си изтриваш профила. Толкова ли една заключена тема те е обидило, че да искаш да ни напуснеш?
Преди - Daewoo Lanos`98 1.4

Потребителски аватар
Darlin`
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3284
Регистриран: 14 май 2008 12:17
МПС: BMW 530xd GT
От: Пловдив

Re: Демократичен форум?!?

#3 Непрочетено мнение от Darlin` » 19 юли 2008 20:25

Когато си се регистрирал, би трябвало да си прочел правилата (но явно си направил като повечето - просто си цъкнал на линка, без да видиш на какво удостоверяваш, че си съгласен с тях) и едно от тези условия е следното:
Приемате, че уебмастъра, администратора и модераторите на този форум имат правото да премахват, променят или заключват всяка тема по всяко време, ако намерят за уместно.
Не се заяждам, просто искам да те убедя, че темата не е приятна на повечето и това означава прекратяването й.
Преди - Daewoo Lanos`98 1.4

Потребителски аватар
Vesko1
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 2325
Регистриран: 28 авг 2007 22:42
МПС: Daewoo Nubira II-1,6;16V;106h
От: Кърджали
Контакти:

Re: Демократичен форум?!?

#4 Непрочетено мнение от Vesko1 » 19 юли 2008 22:18

Дарлин,моето мнение е следното:Потребителят red_zac много добре е запознат със правилата на форума ,но той е човек индивидуалист и не се подчинява на общоприети правила.Никой не го гони от форума ...и никой не го е гонил по принцип от създаването на форума.Даже и забележки няма към него.Напротив-лично аз винаги когато е попитал нещо за рейсъра съм се стремял да му помогна на мах...и да бъда максимално в негова полза.Това ,че той си навива нещо на пръста и иска да покаже "мускули" във форума ,го отдавам на това ,че явно е чувствителен човек,индивидуалист със собствено мнение(което уважаваме).Аз също имам собствено мнение относно темите 1 и 2 ,което на 90% се припокрива с това на red_zac,хаос,дарлин...и т.н...но не искам да нарушаваме принципа.Щото ако се отплеснем в теми като гореизброените,само ще си хабим нервите да плюем ...и нищо няма да променим,само ще си "дърляме "езиците.Добре ...представете си ,че някой "тъмнокож" се регне във форума и види какво сме писали тука(обидни квалификации,по етнос..вяра...цвят на кожата)...това ли е задачата на нашия форум-питам аз.Така ли (например) трябва да се отнасят със нашите българи в Молдова ,Банат ,Бесарабия(сигурно и за тамошното население наще българи са цигани).
Затова аз искам всеки да прочете отново правилата на форума ,които е приел при регистрацията...и да си помисли.Аз искам това да бъде един позитивен форум ...форум на взаимопомощ(относно автомобилите ,а и в живота).Колеги моето мнение е ,че расизма е присъщ за комплексираните хора-нека не бъдем такива. Омразата и зависта също!Не знам дали сте съгласни с мен ,но нека да запазим добрия тон във форума (както през изминалата година),да няма простотии и грубости!Горд съм ,че за 1 година имаме само 1 бан-нат потребител.Нека така и да продължаваме напред!

red_zac

Re: Демократичен форум?!?

#5 Непрочетено мнение от red_zac » 22 юли 2008 20:31

.
Последна промяна от red_zac на 22 юли 2008 22:44, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Darlin`
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3284
Регистриран: 14 май 2008 12:17
МПС: BMW 530xd GT
От: Пловдив

Re: Демократичен форум?!?

#6 Непрочетено мнение от Darlin` » 22 юли 2008 22:44

Ето пример как циганите разединяват българите ... било то и виртуално. Те са единни и се защитават един друг, а ние българите гледаме само на нас да ни е кеф. Затова сме на това дередже в България. Защото те като са единни - са силни.
Искрено съжалявам за изводите, които си си направил, защото не са вярни ... но твое право да се сърдиш, макар за нас да е безпричинно само заради това, че се опитахме да прекратим тема, носеща отрицателни емоции. Говоря в множествено число - аз и Веско в случая.

red_zac, ако мислех като теб, досега не да съм се разсърдила, ами незнам колко пъти при условие, че има много отделени (спамерски) теми, в които съм писала. Трябваше ли да се цупя като ми местят темата? Не се дръж като инато дете, на което са му взели играчката. Приеми нещата като просто една прекратена нежелана тема (било то и ти да си автора, в случая автора е без значение кой е).
Преди - Daewoo Lanos`98 1.4

Отговори

Върни се в “За общи теми от живота”