...ЗА СЕМЕЙСТВАТА НИ...

Теми на всякаква тематика
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
dsuzunov
VIP потребител
VIP потребител
Мнения: 5794
Регистриран: 25 яну 2008 17:52
МПС: Опел Мерива 1.4 Z14XEP
От: Пловдив
Име: Димитър

...ЗА СЕМЕЙСТВАТА НИ...

#1 Непрочетено мнение от dsuzunov » 30 юни 2008 23:14

Какви са семействата ни.
Предлагам всеки да пише за своето семейство..деца...съпруги/зи....родители...итн.

Аз да съм пръв.
Работя в МВР.Експерт-криминалист съм в БНТЛ (Базова Научно-техническа лаборатория) в ОДП Пловдив
Женен съм от двадесет години,съпругата ми е геодезист в Агенцията по геодезия,картография и кадастър в Пловдив.
Имам една дъщеря...днес завърши 9-ти клас в Строителния техникум ,специалност геодезия с 5.80 :lol:
Изображение

Потребителски аватар
Darlin`
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3284
Регистриран: 14 май 2008 12:17
МПС: BMW 530xd GT
От: Пловдив

Re: ...ЗА СЕМЕЙСТВАТА НИ...

#2 Непрочетено мнение от Darlin` » 10 окт 2008 14:07

Аз пък днес бях на Държавен изпит. В понеделник след като се разбере резултата ще бъда "Дипломиран Икономист" със степен "професионален бакалавър" :$ Мойто мъж пък преди 2 седмици защити с Отличен 6 точката на инж-то си и вече и той е "Дипломиран Инженер" - Компютърни системи и технологии. Ама сме се събрали и ний едни учениии :D
Преди - Daewoo Lanos`98 1.4

Потребителски аватар
Vesko1
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 2325
Регистриран: 28 авг 2007 22:42
МПС: Daewoo Nubira II-1,6;16V;106h
От: Кърджали
Контакти:

Re: ...ЗА СЕМЕЙСТВАТА НИ...

#3 Непрочетено мнение от Vesko1 » 10 окт 2008 17:47

Darlin` написа:Аз пък... ще бъда "Дипломиран Икономист" със степен "професионален бакалавър" :$ Мойто мъж пък преди 2 седмици защити с Отличен 6 точката на инж-то си и вече и той е "Дипломиран Инженер" - Компютърни системи и технологии.
Ами тогава щом и 2-та сте вече дипломирани...качвате се на ланосчето и бегом към Джърмани или Юнайтед Кингдъм ...щото там за акъл плащат яко хората...не е като в наща татковина да работиш за 300 юро ,а шеф да ти бъде барчеда на лидера на некоя партия...със "средно килийно образование" т.е "колеж" т.нар. първа степен "специалист"!
Млади сте ,не си прецаквайте живота като останете в БГ.Тук нещата НИКОГА няма да се оправят.

Потребителски аватар
Darlin`
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3284
Регистриран: 14 май 2008 12:17
МПС: BMW 530xd GT
От: Пловдив

Re: ...ЗА СЕМЕЙСТВАТА НИ...

#4 Непрочетено мнение от Darlin` » 10 окт 2008 18:16

Ама Веско .. аз колеж завършвам :D Европейски колеж по икономика и управление (мениджмънт, както му казват модерно), специалност "Корпоративна икономика" :D Той завърши Техническия университет.
Относно тъпото БГ - това го знам. Имахме предложение за Германия точно, ама нещо не ми се оставя тук близките хора...
Аз си имам някои идейки на главата, дето съвсем скоро (надявам се) да ги реализирам и за обърна нещата - не аз да работя на някого, а други да работят за мен ;)
Преди - Daewoo Lanos`98 1.4

Потребителски аватар
Vesko1
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 2325
Регистриран: 28 авг 2007 22:42
МПС: Daewoo Nubira II-1,6;16V;106h
От: Кърджали
Контакти:

Re: ...ЗА СЕМЕЙСТВАТА НИ...

#5 Непрочетено мнение от Vesko1 » 10 окт 2008 19:11

Darlin` написа: Относно тъпото БГ - това го знам. Имахме предложение за Германия точно, ама нещо не ми се оставя тук близките хора...
Точно поради тази причина навремето не отидох в Щатите със Грийн карт.Ако бях отишъл....сега щях да съм много напред с материала...и сигурно щях да карам чисто нова кола ,а не 7 годишна италианка.
Но ти си знаеш.А относно частния бизнес който си намислила...условия във БГ за частен бизнес все още НЯМА,прекалено много бюрократични спънки и контролни органи има по веригата ,за да можеш да оцелееш ако си малка фирма.Или пък трябва да имаш вуйчо владика да си ти дава обществени поръчки с манипулирани конкурси.

Потребителски аватар
Darlin`
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3284
Регистриран: 14 май 2008 12:17
МПС: BMW 530xd GT
От: Пловдив

Re: ...ЗА СЕМЕЙСТВАТА НИ...

#6 Непрочетено мнение от Darlin` » 10 окт 2008 20:09

С ничия помощ ще се справя ;)
Преди - Daewoo Lanos`98 1.4

Потребителски аватар
ogi
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 7110
Регистриран: 04 авг 2007 20:43
МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

Re: ...ЗА СЕМЕЙСТВАТА НИ...

#7 Непрочетено мнение от ogi » 10 окт 2008 20:15

Аз - несемеен, несериозен, без особени идеи за живота, блуждаещ, работещ, изразходващ излишно количество нерви за щяло и нещяло, живеещ за утре, прескачам меридианите и паралелите по света често и така... Това стана като за сайт за запознанства :DD
Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател.
Изображение
ex A6 AKN MTИзображение
__.A6 BAU ATИзображение

Потребителски аватар
Darlin`
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3284
Регистриран: 14 май 2008 12:17
МПС: BMW 530xd GT
От: Пловдив

Re: ...ЗА СЕМЕЙСТВАТА НИ...

#8 Непрочетено мнение от Darlin` » 13 окт 2008 10:28

От днес съм вече официално "Икономист". Имам 5-ца на държавния изпит, снощи разбрах Изображение
И понеже трябва да почерпя...
Изображение Изображение
Изображение
Изображение Изображение
Изображение
Изображение

Ох, стига, че и на мен ми се прияде :P :D
Преди - Daewoo Lanos`98 1.4

Потребителски аватар
Ilyan
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 959
Регистриран: 07 ное 2007 10:07
Skype: ilyan-f1
МПС: ex. Leganza
От: София

Re: ...ЗА СЕМЕЙСТВАТА НИ...

#9 Непрочетено мнение от Ilyan » 13 окт 2008 10:47

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Изображение

Потребителски аватар
vassy
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 1478
Регистриран: 23 дек 2007 13:03
Skype: daewoo-chevrolet.com
МПС: Daewoo Lanos 1.5 SE
От: Пловдив
Име: Vassy
Контакти:

Re: ...ЗА СЕМЕЙСТВАТА НИ...

#10 Непрочетено мнение от vassy » 13 окт 2008 10:58

А честито и от мен! :d: ...и да помагаш по "икономически" въпроси!

Потребителски аватар
Darlin`
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3284
Регистриран: 14 май 2008 12:17
МПС: BMW 530xd GT
От: Пловдив

Re: ...ЗА СЕМЕЙСТВАТА НИ...

#11 Непрочетено мнение от Darlin` » 13 окт 2008 11:38

С каквото мога, винаги! :geek:
Преди - Daewoo Lanos`98 1.4

Потребителски аватар
mi6ko_pi
Напреднал
Напреднал
Мнения: 476
Регистриран: 01 авг 2008 23:35
Skype: mi6ko_pi1
МПС: Mercedes 230 CE
От: Стара Загора
Име: Най-голямия !!!
Контакти:

Re: ...ЗА СЕМЕЙСТВАТА НИ...

#12 Непрочетено мнение от mi6ko_pi » 13 окт 2008 12:44

Аз съм завършил ДВГ и имам втора степен калс квалификация . Работя като дистрибутор на алкохол , безалкохолни продукти , минерална вода и нат. сокове .
Приятелката ми учи 10 клас органична химия ( и е малка за сериозно обвързване като брак )
Баща ми оправлява лизигова къща .
Майка е децка учителка .
Батко до края на годината официално ще служи в системата на МВР ( още учи )

..........Аз...................Цвети....................Батко..................Майка..................Татко
FEMILI.jpg
Изображение

Харесва ти да бъдеш с големи тарикати, които карат Ферари, Бентли или Богати. В главата ти са само ляти джанти от платина, злато и диаманти. Виждам те в скъпи коли, а в морето с яхти на които пияш ДЖИН, ЕГАТИ. Харесва ти да се правиш на ВИП-ПЕРСОНА и да си говориш два часа по телефона. В дискотеката разходчица, пак показваш походчица и искаш да те черпя водчица. От толкова мислене стана увисване. Влизам у кен***а и се чудя и се мая, д**ба мааму да сер***, пик*** или да чертая. Сам не е редно и от джоба скубе, знам че не е редно ама ми е убаво бе .... Поселедната ми каза МАЙСТОРЕ, БОГ ЛИ ТЕ ИЗПРАТИ ?

Потребителски аватар
stiix
Редовен
Редовен
Мнения: 195
Регистриран: 10 фев 2008 20:46
МПС: ***
От: ***

Re: ...ЗА СЕМЕЙСТВАТА НИ...

#13 Непрочетено мнение от stiix » 13 окт 2008 19:53

Завършил съм Техникум по електроника, след това ВВТУ "Т. Каблешков" специалност "Подемно-транспортни, пътни и строителни машини". Работих 5 години при военните и след това съм служител по сигурността в частна фирма. Разведен съм. Имам син 2 клас, който живее при мен.
Изображение

Отговори

Върни се в “За общи теми от живота”