Любов в колата!

Теми на всякаква тематика
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
gochen
Редовен
Редовен
Мнения: 116
Регистриран: 25 май 2011 23:01
Skype: gochew
МПС: Daewoo Espero 2.0 , 77kw, 95
От: Ostrov nad Ohří
Име: Камен

Любов в колата!

#1 Непрочетено мнение от gochen » 16 мар 2012 01:50

Не ми се използва думата - секс! Има ли такива от вас, които да предпочитат да го правят в колата, а не в леглото?
И под тема - мислите ли , че готините мацки влизат само в скъпи коли? - аз твърдя, че НЕ! :y:
Който не може да живее, да....умира!

Потребителски аватар
djokki
Активен
Активен
Мнения: 758
Регистриран: 07 юли 2009 17:50
МПС: Kalos C20XE, Lanos 2.0i и др
От: България,Стара Загора
Име: djokki

Re: Любов в колата!

#2 Непрочетено мнение от djokki » 16 мар 2012 02:21

И аз твърдя че НЕ! :P
През моята задна седалка минават по около 30 готини мацки на вечер и всички остават доволни :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Потребителски аватар
Ilyan
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 959
Регистриран: 07 ное 2007 10:07
Skype: ilyan-f1
МПС: ex. Leganza
От: София

Re: Любов в колата!

#3 Непрочетено мнение от Ilyan » 16 мар 2012 09:08

С жена ми сме го правили и в движение по магистрала през нощта.
Изображение

Потребителски аватар
bociboy
Редовен
Редовен
Мнения: 135
Регистриран: 10 май 2008 01:11
МПС: Daewoo Tacuma 1.8i
От: Кричим

Re: Любов в колата!

#4 Непрочетено мнение от bociboy » 16 мар 2012 11:23

Темата е много травиална и стара колкото света.Не е важно къде , а с кого! Имах ,,Москвич 427,, комби , ,,Алеко,, и сега ,,Такума,, Най-много ми се ,,качваха,, в ,,Москвич,,-ите. ,,Алеко,,-то имаше голяма и равна задна седалка. Сега на ,,Такума,,-та е разделена на 3 части и предполагам , че ще убива , не съм пробвал, не знам ... Пък и сега вече има хотели за ,,почивка,,! P.S. -Н е разбрах оплаквам ли се , или се хваля... 8) :ches:

Потребителски аватар
gochen
Редовен
Редовен
Мнения: 116
Регистриран: 25 май 2011 23:01
Skype: gochew
МПС: Daewoo Espero 2.0 , 77kw, 95
От: Ostrov nad Ohří
Име: Камен

Re: Любов в колата!

#5 Непрочетено мнение от gochen » 16 мар 2012 17:10

Значи....стереотипното схващане, там някакви готини мацки до и във някви лъскави S-класи и т.н. , излезе голяма глупост, все пак. Във Клиото 2 ( 93 модел ) съм " прочел " няколко лъскави " книги ", които иначе човек трудно би прочел в такава кола! :inlove: Така, че всичко е до шофьора май :)
Който не може да живее, да....умира!

Proximus
Напреднал
Напреднал
Мнения: 480
Регистриран: 02 окт 2009 10:32
Skype: bgproximus
МПС: Aveo 5
От: Varna
Име: Proximus

Re: Любов в колата!

#6 Непрочетено мнение от Proximus » 16 мар 2012 18:26

На мен ми се е случвало, когато терена е проблематичен, а мераците в повече... и на бързо прехвърляш в главата си всички по-скатани паркингчета в района. Но определено ако имам поле за избор, колата не ми е от най-любимите любовни места. От друга страна близките предни седалки, и тясното пространство предразполагат към близост и награбване :inlove:

Съгласен съм че евтината кола е само извинение, че някоя мацка не ти е вързала. Най-малкото ако ще е само за едното "прекарване" на задната седалка, винаги можеш да излъжеш че това е служебната ти кола, а твоята BMW 5-тица си я продал, и сега чакаш новият модел на същата да ти го докарат по Дунава :D Ако пък ще е за нещо по-дългосрочно - по-добре по-далече от такива :shake:

Потребителски аватар
The Stig
Модератор
Модератор
Мнения: 2761
Регистриран: 20 мар 2010 19:43
Skype: hihit_
МПС: Audi A3 8P / Lanos
От: Плевен/Белене
Име: Стефан Арабаджиев

Re: Любов в колата!

#7 Непрочетено мнение от The Stig » 16 мар 2012 19:26

:lol: Няма спор, че хубавата кола(парите) помагат много ако приличаш на г*з и не можеш да свържеш две приказки. За жалост все повече се увеличават, така наречените кифли, които гледат само материалната страна.
Пример: чакам на една пешеходна пътека да мина, като пред мен стоят две приятно изглеждащи момичета. Минава мой познат с Рено Меган ЦЦ(2009г)със свален покрив и леко усилена музика. Пичът ми кимна за поздрав, а двете коментират:" Гледай го тоя селянин, с това Рено, ако беше с някоя С-класа или Порше...." |(
На жената не й пречи Деуто, другите не ме интересуват...
Изображение

Потребителски аватар
Vesko1
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 2325
Регистриран: 28 авг 2007 22:42
МПС: Daewoo Nubira II-1,6;16V;106h
От: Кърджали
Контакти:

Re: Любов в колата!

#8 Непрочетено мнение от Vesko1 » 16 мар 2012 20:20

От личен опит да споделя...в колата въобще не е удобно,ни на задната ни на предната седалка...да не говорим ,че в гората ходят горски,ловци,туристи...по еко-пътеките еко- туристи...и т.н.Препоръчвам опция "почивка" в някое сигурно хотелче (мотелче)...извън градовете,с проверен и дискретен персонал.Понякога за 15лв не си струва да се разваля семейното щастие.... :tmi: :lol:

Потребителски аватар
ogi
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 7110
Регистриран: 04 авг 2007 20:43
МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

Re: Любов в колата!

#9 Непрочетено мнение от ogi » 16 мар 2012 21:42

Темата ми се стори безкрайно тъпа, ама нали е свързана с колите, айде да видим какви бисери ще се извъдят... Изкривяването от заглавието спасява нещата, защото директно следване би било по-подходящо за други форуми и сайтове.

Първо - подкрепям изцяло мнението на Vesko1 - колата трябва да е средство за постигане на романтика, а не за упражнение на такава като на селската поляна зад къщите,

второ - винаги е било проблем да поставяш 2-те жени на едно място (визирам едната като олицетворение на колата), защото това, което виждаш ти не се възприема по същия начин - нощното осветление на приборите, интериора и кожения салон бледнеят пред праха на таблото и малкото станиолче зад предната дясна седалка,

трето - по повод лукса, с нубирата като бях, нямах проблеми с приятелката откъм съвместяването й с колата и придвижването, откак съм с аудито само мъже му се кефят, а приятелката мрънка колко пари пръскам по него и че карам много бързо (скоростите са същите, просто по-бързо се достигат). Екстрите не се забелязват. След разясняване пак не се забелязват и вероятно вече имаш минус за това. :)
Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател.
Изображение
ex A6 AKN MTИзображение
__.A6 BAU ATИзображение

Потребителски аватар
gochen
Редовен
Редовен
Мнения: 116
Регистриран: 25 май 2011 23:01
Skype: gochew
МПС: Daewoo Espero 2.0 , 77kw, 95
От: Ostrov nad Ohří
Име: Камен

Re: Любов в колата!

#10 Непрочетено мнение от gochen » 16 мар 2012 22:11

Ogi, усещаш нещата много точно, знам, че темата не е гениална, но подсъзнателно имах идеята да споделим за едно нещо - така или иначе прекарваме някакво време в автомобилите си ( не говоря за таксиметровите шофьори ), така, че всичко , което ни се случва в нормания живот, важи и за автомобилите. Интересно ми беше - когато продавах реното, не си спомнях за изминатите км, ремонтите му и т.н., а за всички роматични моменти които имах прекарани в него! Това ми беше интересно :$
Все пак автомобилите са част от нашия живот, и поне аз, без автомобил не мога!
Който не може да живее, да....умира!

Потребителски аватар
slowtraveler
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 6340
Регистриран: 15 ное 2008 19:17
МПС: Qashqai 2008/140hp 4x4
От: Варна

Re: Любов в колата!

#11 Непрочетено мнение от slowtraveler » 17 мар 2012 07:26

'Смесването' на колата с жената става само на младини...
Като поулегнеш разбираш, че има и по-удобни места (особено когато имаш удобен собствен терен) :lol:
Важна е не колата, а 'обекта' :lol:
Въпреки, че стават и грешки като по-долу:
До момента разхода на: ***** Нисан Кашкай 2.0 / 4х4 : Изображение
ex Jeep Grand Cherokee 3.0crd/250к.с./2014:Изображение

Потребителски аватар
ogi
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 7110
Регистриран: 04 авг 2007 20:43
МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

Re: Любов в колата!

#12 Непрочетено мнение от ogi » 17 мар 2012 08:54

На 1:43 мина конкурентната кола до нея, добре че не я забеляза да се разубеди :)
Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател.
Изображение
ex A6 AKN MTИзображение
__.A6 BAU ATИзображение

Потребителски аватар
gochen
Редовен
Редовен
Мнения: 116
Регистриран: 25 май 2011 23:01
Skype: gochew
МПС: Daewoo Espero 2.0 , 77kw, 95
От: Ostrov nad Ohří
Име: Камен

Re: Любов в колата!

#13 Непрочетено мнение от gochen » 17 мар 2012 10:35

Ogi написа :
" На 1:43 мина конкурентната кола до нея, добре че не я забеляза да се разубеди "

Ogi, на 1:43 не се ли появява Нубира? :y:
Който не може да живее, да....умира!

Потребителски аватар
expose
Редовен
Редовен
Мнения: 126
Регистриран: 26 апр 2008 13:17
МПС: -> SL
От: -> VN

Re: Любов в колата!

#14 Непрочетено мнение от expose » 17 мар 2012 13:07

Офтопик:
ogi написа:На 1:43 мина конкурентната кола до нея, добре че не я забеляза да се разубеди :)
:lol:
Изображение

venci9306
Редовен
Редовен
Мнения: 168
Регистриран: 20 ное 2009 17:06
МПС: Kalos,Nubira3,Matiz2бр,Cruzе
От: Велико Търново
Име: Венци

Re: Любов в колата!

#15 Непрочетено мнение от venci9306 » 18 мар 2012 13:47

gochen написа:Ogi написа :
" На 1:43 мина конкурентната кола до нея, добре че не я забеляза да се разубеди "

Ogi, на 1:43 не се ли появява Нубира? :y:
Не е Нубира а Ланос седан :)

Отговори

Върни се в “За общи теми от живота”